Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

nie wiem czy ktoś wam to polecił ale jeśli długo się nie można doczekać upragnionej ciąży lekarz może zalecić monitorowanie cyklu, z tego co wiem to b. dobra metoda na to żeby zajść w ciążę bo dokładnie wiadomo kiedy brać się do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!U nie za oknem dzis tak pieknie swiecilo sloneczko ze juz poczulam wiosne:).Dzieki temu az milej mi sie w domku spzrzatalo.. Rudzia ja na Twoim miejscu chyba bym nie wytrzymala i szybciutko poleciala po tescik do apteki.Inaczej to sie kochana zamartwisz na smierc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loj ale ja mezowi obiecalam ze zadnego testu wiecej... i boje sie rozczarowania... chociaz teraz sie mam cieszyc a pozniej i tak sie dowiem ze nic z tego... sama nie wiem. jutro chyba zakrece sie kolo quick testa ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktoras gdzies znalazla jaka powinna byct emp podczas ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatura powinna wynosic ok 37-37,5 st z tego co sie orientuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,postanowiłam się do was dołaczyć,bo też staram się o dzidzię już od 9-ciu miesięcy,ale ponieważ dopiero od dwóch miesięcy mierzę temperaturę i wiem kiedy mam owu ,to tamtych nie liczę,uważam za stracone:).Polecam wam bardzo mierzenie tempki,bo ja myliłam się o 6 dni!Okazało się ,że owu mam w 18-20 dc,a cykle mam 30,31,32 dniowe.Teraz od dwóch miesięcy wiem,że dochodzi u mnie do zapłodnienia,bo mam plamienia implantacyjne,straszne zawroty głowy i nudności ok.6 dni po owu,następnie skurcze macicy i niestety @.Zarodek nie chce się zaimplantować.Obecnie jestem w 29dc,do @ mam jeszcze jakieś 3-4 dni i szereg objawów ciążowych,jednak po silnych bólach dzisiaj w nocy,podejrzewam,że znowu nie zaimplantowało(rano temperatura spadła na 36.8).Czy któras z dziewczyn ma może coś podobnego? Czekam na @ i wybiorę się do lekarza :(.Acha....też mam trochę po 30-tce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanileczka WITAJ :) posiedziałabym ale zaraz ma gości a pusze pogarnąć jesczze w domku!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wanileczka!!!:) Teraz sobie tak myslalam,ze w sumie ja tez czesto mam przed@ wszystkie objawy ciazy /myslalam,ze sobie to uroilam;)) tzn.nudnosci,nabrzmiale bolace piersi,wiecej jem....Ale nie wiem czy to teraz nie sugestia....?! Zaczne rowniez mierzyc temp.,nigdy tego nie robilam...nie wiem czy wytrwam... Poki co czekam na wszystkie wyniki i za kilka dni musze znowu pobrac krew - w roznych dniach cyklu wykonuje sie badania krwi. Dziewczyny mialyscie test na CHLAMYDE???? Mi lekarz kazal zrobic,bo moze tez byc to przyczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest?! brzmi nieciekawie....a co do objawów,to mogą być też urojone,ale jak mam skurcze takie,że nie mogę spać do rana ,to raczej są realne.Czytałam,że jeśli się trafia w owu,to jest to normalne że dochodzi do zapłodnienia,jednak niekoniecznie do zagnieżdżenia.Kobiety,które nie starają się o dziecko,nie liczą,to nawet nie wiedzą,a to sa normalne mikroporonienia(w medycynie to nie jest nazywane nawet ciążą).Ok.40-60% zapłodnień jest własnie tak eliminowanych,więc to nie muszą być nasze urojenia:).Trzeba tylko czasu ,żeby się wbić w te pozostałe procenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Izolda
cześć kobietki! Jak tam humorki? Bo u mnie kiepściutki, dzisiaj jest najgorszy dzien w miesiącu, dostałam okres! Ten cholerny okres, kolejny miesiąc staran poszedł na marne, w takich chwilach naprawdę zaczynam wątpic czy jeszcze sie kiedys uda. Ach, szkoda gadac. Rudzia - ja tez słyszałam ze oznaką ciąży są własnie takie żyłki na piersiach, wiec moze....trzymam kciuki! Wanileczka - witaj, wiesz ja przed każdą @ mam obvjwy ciązowe, a później wielkie rozczarowanie, dlatego przestalam juz tak bardzo zwracac uwage na mdlosci, zawroty głowy, bóle piersi, które bardziej siedzą w mojej psychice niz w ciele. Co do monitoringu, to nie jest mi potrzebny bo mam okres regularnie i wiem kiedy są dni płodne, boli mnie wtedy brzuch, no i śluz inny. Moja gin mi powiedziala kiedys ze takie kochanie sie z kalendarzem w reku tez nie jest dobre, bo blokuje sie nasza psychika i wtedy są trudności, najlepiej nie myślec o tym ale jak tu nie myslec, nierealne. Pozdrowienia dla wszystkich staraczek, buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna Izolda zgadzam sie z tobą,ale ja wcześniej przed mierzeniem temperatury miałam przez ostatnie 8 lat(i mam dalej) zespół jajeczkowania,tj.po prostu ból który mnie w ciągu 2 minut powala prawie na ziemię i muszę nosić ze sobą zawsze tabletki.Przez te 8 lat ,a mam regularne cykle,myślałam,że to właśnie wtedy jest jajeczkowanie(nawet lekarz mi tak mówił),jednak podczas mierzenia tempki okazało się,że niestety nie wiem co to jest (ten ból),ale jajeczkowanie jest 6 dni później!Byłam w szoku,bo to jest ogromna różnica,jeśli chcesz zajść w ciążę!Tak więc nie zawsze ból w tym okresie oznacza owu,ja jestem tego przykładem. :) Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
wanileczka- ja mam cykle wlasnie 30-31 dniowe i kochac sie bede w 15 dniu cyklu i mam nadzieje ze zajde,bo owolucja to chyba musi byc 115-16 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
ciekawe moze i ja tak mam ?ja dopiero zaczne sie starac nie wiem wlasnie jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Izolda
oczywiscie, wanileczka, organizm płata nam rózne figle i własciwie to nigdy nie mozna byc pewnym ze ta owulacja jest własnie teraz, chyba ze wyjdzie na usg tak jak to było w moim przypadku, poszłam do gina w dniu kiedy podejrzewałam owolacje no i faktycznie była. Ale tak jak pisałam nasz organizm lubi płatac figle i dlatego trzeba robic dzidziusia cały miesiąc, hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz sprawdzić sobie i 14-15 dc zmierzyć temp rano (ale powinno się mierzyć cały cykl,żeby mieć odniesienie do wyników).Jeśli będzie poniżej 36.5(ja mam 36.3-36.4) to jesteś przed owu, ajeśli powyżej 36.7-36.8 to jesteś po owu.Ale to jest tylko teoria (mi się sprawdza)książkowa a każda kobieta ma inny próg wyskości temp.Sprawdzić z ciekawości jednak nie zaszkodzi,nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna izolda...:) ja nie mogę cały miesiąc robić,bo mój mąż jest tylko w weekendy:( i muszę mieć bardziej precyzyjne wyliczenia,ale ponoć za często przed owu to też nie można ,bo się osłabia plemniczki,hi,hi,no ale za leży ile ma się lat i jakie możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
niby tak,ale ja to patrze jednak na to jaki mam śluz,moj jest czesto z krwia tak w polowie cylku tzn16 dnia cyklu podobno wtedy wlasnie pęka pęcherzyk graffa i wlasnie nie wiem czy to juz po czy jeszcze jestem plodna,ja uwazam ze jesli nawet 3 dni przed szczytem owolucji bede miala stosunek to plemniki moga jeszcze dlugo przezyc wiec sa szanse i wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Izolda
upsss, to smutne ze masz męża tylko w weekendy no ale cóż i tak bywa. Ja swojego przez pól roku tez miałam tylko dwa tygodnie w miesiącu wiec wiem co to znaczy, a kiedy wypadło ze nie była go podczas owulacji to byłam zła, ze hoho! Ale teraz juz mam go cały czas wiec mu nie odpuszczam, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Izolda
barbara z tego co wyczytalam to ty starasz sie dopiero pierwszy cykl, tak? Jesli tak to nie masz sie czym przejmowac, wszystko przed tobą, jesli sie nie uda teraz to napewno nastepnym razem, bedzie dobrze, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
no tak wlasnie od lutego zaczne sie starac,wychodzi ze 14-15 bede miala owolucje ale moj ukochany jedzie w delegacje wiec jeden dzien przed postaram sie ,mam nadzieje ze to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Izolda
no to powodzenia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
no dzieki ,ale jakos sie boje ze mi sie nie uda,strasznie nie lubie byc zawiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmujcie sie @. ja tez staram sie nie przejmowac... ale w sumie dobrze wiem ze tak sie nie da... zobacze jaka jutro bede miec tempke. tez mierzce! w miare mozliwosci porownamy wynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Wanileczka zwróć uwagę na to, że chyba masz zbyt krótka fazę lutealna. Powinna być 14 dniowa. Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale mój gin twierdził tak kiedyś jak kazał mi temp. mierzyć. Powiedział, że ważna jest druga część cyklu, bo jak jest za krótka to jest problem z zagnieżdżeniem i trzeba to leczyć. Może u Ciebie to to? Rudzia, ja też mam żyłki na piersiach. Okres mi się spóźnia już dwa dni, ale też jestem już po dwóch testach (negatywne) :(. Te żyłki wcale nie muszą być oznaką ciąży ale myśle, że zmian hormonalnych. Zaraz po normalnym okresie to chyba nieprawdopodobne by byc w ciązy. Dobrej nocki wam dziewczyny życzę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!Chyba dzisiaj jestem pierwsza. Wanileczka wydaje mi sie ze Surfitka moze miec racje z ta faza lutealna - ja mam cykle 30-31 dniowe wiec podobnie do Ciebie i W tym miesiacu mialam monitorowana owulacje, ktora nastapila w 16dc czyli chyba tak powinno byc skoro lekarz powiedzial mi ze jest idealnie. Moze wiec warto abys spytala o to swojego lekarza. Rudziaa jak tam Twoja temperaturka dzisiaj?? Ja wlasnie sie szykuje na rozmowe kwalifikacyjna do nowej pracy wiec trzymajcie za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×