Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

czesc dziewczynki. molus ;* zaraz sie pod hale wybieramy bo tam dzis pchli targ i duzo staroci jest a ja to kocham:) jak wroce to bede pisac i dalej lazic po necie szukajac odowiedzi na pytanie... \'jak\'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Izolda
cześć dziewczyny! Ja dzisiaj samotnie spędzam dzien, mężus w pracy (słuzba nie druzba, hihi), wiec nic mi nie pozostaje innego jak posiedziec w necie. Dziewczyny czy was tez rodzina i znajomi ciągle pytają kiedy dziecko? Bo u mnie sie to zdarza, straszny brak wyczucia i taktu, ostatnio nawet opierniczyłam moją ciotke i powiedzialam jej kilka zdan co otym mysle bo juz przesadziła, za kazdym razem kiedy ze mną rozmawiała, nie zapomniala oznajmic: czas na dziecko. Ci ludzie nie zdają sobie sprawy jakie to dla nas jest bolesne, mi sie chce ryczec kiedy słysze taki tekst i duzo bym dala zeby odpowiedziec im, ze jest juz w drodze. ach, zycie jest okrutne. Pozdrawiam waS wszystkie i zycze miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez jest mi przykro jak znajomi mnie pytaja o dziecko a zdarza sie to teraz coraz czesciej...Szczegolnie kolezanki,ktore maja dzieci lub same sa w ciazy mowia mi,ze nie wolno tyle zwlekac...a mi serce sie kraja wtedy...A jak mowia,ze udalo im sie za pierwszym razem trace wiare i mam poczucie,ze jestem \"gorsza\":( Milego wieczorku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj spotkalam sie z moimi dwiema przyjaciolkami... z jedna przestalam sie widywac jak zaszla w ciaze... z droga tez... ta pierwsza wlasie urodzila. przypadkiem je spotkalam... pytaly mnie kiedy ja... przykro mi... moluś gdzie sie podziewasz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka w obliczylam(wiedzac ile mial ost cykl) kiedy mw byla owu. wiec wyszlo ze 15stycznia to byl 24dc. kochalam sie dzien przed i dzien po i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia tak to niestety bywa, ja tez mam owulacje i nie jestem w ciązy :( Nie zawsze jajeczko jest w pelni wartościowe, czasem sie nie zagnieźni. Sama próbuję sobie to jakoś wytłumaczyć, ale faktem jest też, że nigdy np. nie miałam robionych badan na drożność, czy wrogość śluzu. Ty masz juz wszystkie badania za sobą? A jak mężuś? Też zrobił badanka? Odnośnie mówienia o tym problemie, u mnie najbliższa rodzina wie, więc nie pytają. Myślę, że powiedzieli też ew. wujostwu bo też jakoś przestali nas męczyć. Najbliźsi przyjaciele nie mają dzieci więc mnie to ni drażni, chociaż kto wie, może wkrótce zaciążą. Albo też mają problemy tylko o nich nie mówią ( dziewczyny są starsze ode mnie maja po 29, 30 lat). Ja się ich o nic nie pytam, bo nie chcę by czuli się tak jak ja się czułam dawniej. Kuzynka mojego męża ma ten sam problem co ja, w ciągu roku od odstawienia tabsów przytyła 10 kg i nie może zajść, w maju będzie dwa lata. Strasznie ten problem bezdzietności w moim otoczeniu jest powszechny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny starające się. Wiem co to znaczy bo jestem w takiej samej sytuacji. Ja staram się od maja. We wrześniu byłam w ciąży ale niestety poroniłam- był to sam początek. Mam jednego wspaniałego lekarza ale coś mnie tknęło abym poszła do Pani ginekolog. I jej pierwsze pytanie było- Czy badała Pani prolaktynę? Dała mi skierowanie na to badanie i zrobiłam. Okazało się, że pierwsza jest ok a druga po lekarstwie i po godzinie 12- krotnie zwiększona. Na tą prolaktynę wpływają czynniki stresogenne. No ale jak żyć w dzisiejszych czasach bez stresu- jak nie w pracy to w domu czy na studiach. Mam iść do niej we środę bo przepisze mi lekarstwa które powiedziały, że do dwóch miesięcy powinnam zajść w ciąże ( choć jej pacjentki różnie zachodziły niektóre w pierwszym cyklu zażywania a nie które po kilku miesiącach)Te lekarstwa to na zbicie prolaktyny oraz na jajeczkowanie. Fajnie że te leki powodują nawet podtrzymanie ciąży w pierwszych tygodniach. Zapowiedziała, że absolutnie o tym nie myśleć, że może teraz, może ten cykl, może jak poleżę z pupą do góry?- bo to 100 razy gorsze niż tabletki antykoncepcyjne. Dlatego wychodzę z założenia aby najpierw zbadać poziom prolaktyny i nie wmawiać sobie że coś jest nie tak. Czasami jest tak, że jakaś drobnostka odciąga nasze marzenia. Trzymajmy się wszystkie!!! Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki
poradzcie mi.prubowałam zajść w ciążę ale niestety dostałam okres.ale jakoś tak dziwnie bo 2 dni później i tylko przez 4 dni a nie jak zawsze przez 5.temperature mam skokową między 36,1 a 36,5.możliwa jest ta chciana ciąża czy raczej nie? jutro mam wizyte u dentysty i jakby mnie czasem zapytał o ciążę to co.a podobno trzeba mówić u dentysty że sie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zrób test z krwi i będzie wszystko wiadomo. on jest najwiarygodniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
się go robi, bo nigdy o nim niesłyszałam. i myślisz że moge być w ciąży czy skoro miałam okres to nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz zdarzają się przypadki że przez pierwsze trzy miesiące ma się okres. Te test z krwi to Bthcg. Nie trzeba być na czczo bo to jest hormon. Wyniki są za kilka godzin. Kosztuje w zależności od labolatorium. Ja płaciłam 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki
za odp.niezrobię go jutro bo niezdążę przed dentystą odczytać wynik.może poprostu zrobie test ciążowy? choć już robiłam, ale to było pare dni przed spodziewanym okresem i był negat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka ja nie mam zadnych badan jeszcze. jestem przeciwniczka lekarzy i grype lecze czosnkiem:) od lipca sie staramy a badania po roku sie robi. ide filmik ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki!Wreszcie mam chwilke przy komputerze dla siebie:).Na poczatku dziekuje serdecznie za mile przyjecie.Bibeluczko pytalas czy lykam witamine E...narazie lekarz mi nic takiego nie zalecal wiec biore tylko kwas foliowy.Jestem z okolic Wroclawia i przed miesiacem zmienilam lekarza (znajomi polecili mi profesora wlasnie z Wroclawia) no i zaczynam wszystkie badania praktycznie od nowa.Narazie wykryl mi bakterie na podstawie wymazy z szyjki macicy (wlasnie skonczylam brac tabletki), no i mialam monitoring owulacji(jak narazie wszystko ok:)). Na szczescie cala moja rodzina jak i znajomi wiedza juz o naszym problemie i wszyscy jak najbardziej podtrzymuja nas na duchu a to daje wieeeeeele sil mimo tego iz wiem ze czeka nas jeszcze dluga droga w walce o nasze dzieciatko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi czy ktoras z Was miala moze robione badanie HSG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
hej dziewczyny -to mowisz ze moj cykl jest prawidlowy ale moze nie byc owolucji tego sie boje ,ale w czasie calego cyklu śluz zmienia sie i wiem ze mam ten ciągnacy ,jak kurze bialko nawet z odrobina krwi ale sie bojhe ze nici beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie juz pouciekaly z forum:(...No ale jesli pouciekaly na przytulanki z mezusiami to trzymam kciuki hi hi.Moj mąz wlasnie przygotowal kapiel w pianie wiec lece do niego:).Pozdrawiam wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja wlasnie z wanny wyszlam. jestem przerazona. nie wiem czemu ale jestem... wyszly mi jakies zyly na piersiach. wczesniej tego nie obserwowalam ale zwracalam uwage na sutki. a dzisiaj przez pol jednego i drogiego sutka wyszly mi jakies zyly. i od dekoldu przez piersi... co to jest? strasznie sie przestraszylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziaa z tego co wiem to takie zylki sie pojawiaja w ciazy...o innych przypadkach nie slyszalam....Trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem. ale czuje ze zaraz oszaleje. bo znowu mam ta glupa nadzieje. calyczas pytam meza bo boje sie ze sobie nowu wkrecam... a obiecalam mezowi ze ie zrobie na razie zadnego testu bo dzisiaj skonczyla mi sie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek rano! 😴 Sorki, że wczoraj mnie mało było ale byliśmy u moich rodziców na obiedzie, potem oglądąłam mecz a potem maraton filmowy z \"Prison Break\"- zajebisty ten film!! a poteem \"Gotowe na wszystko\". Także pół dnia spędziałm wczoraj przed tv ;) U mnie raczej nikt nie pyta bo najbliźsi wiedzą, że mam problemy ze zdrowiem. Ale czasem zdarzy się ktoś kto wypli właśnie z jakimś tekstem i jescze przypomni mi, że trzydziestke mam na karku! Ostatnio spotklam się z psiółą i troche tak dziwnie było bo ona w ciązy i to w pierwszym cyklu im się udało a ja sżłam do lekarza ze swoją torbielą :( Ale Kochne! zobaczycie, że nam też się uda! musimy w to wierzyć! nie załamywać się i głowa do góry! :D Całuski dla Was! Rudzia 👄 Smutna Izolda 👄 Bibuleczka👄 Surfitka👄 Amulusia 👄 Nikkita👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis rano zmierzylam temp. to chyba nie jest ta \"ciazowa\". wyszlo mi 36,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, no ja nie mierze temp. więc kompletnie się na tym nie znam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie te zyly na piersiach jakos podniosly na duchu... czesc Molus:) zagladne wieczorkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mi sie wczoraj skonczyla. 5dniowa po cyklu 40dniowym gdzie kochalam sie dzien przed i dzien po spodziewanej owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek!!:) Mam tyle dzisiaj pracy:O,ze tylko wpadlam przywitac sie z Wami:) Czujecie juz wiosne za oknem??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam taka wielka nadzieje ze jestem wciazy mimo tej @... caly dzien w domk sama, a i was dzisiaj nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×