Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

AAAA wlasnie:) moglaby ktoras z was opisac jak sie mierzy tempke? molus to takie wstretne te ziolka? ale podobno dobre lekarstwa nie moga byc smaczne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia normalnie fuuuuuuuuuuu ale da sie przeżyć ;) co do tych ziółek to Kochana źle myslisz!! Alebo wybierasz ziołka zestaw 1 albo 2 A ja po tasiemcu "modzie na sukces" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
no a moze po tych ziolach bedzie skutek odwrotny ja tam nie ryzykuje sprobuje moze sie uda tak normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktory lepszy? bo jutro albo pojutrze konczy mi sie @ to bym sobie zaczela pic:) na starania.pl jest duzo o tych ziolkach. kurka trzeba bedzie sie poswiecic;p biore sie za przyszywanie zabek do zaslon bo takie ciezkie sa ze spadaja:) duuuzo pracy ale caly czas przy kompiku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Chyba juz wszystkie spicie....Jestem nowa wiec mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego grona starajacych sie:) U mnie wyglada to mniej wiecej tak : prawie trzy lata staran, niejedno zalamanie po drodze az wreszcie w czerwcu upragnione dwie kreski na tescie a nastepnego dnia krwawienie i szpital:(.Od tamtej pory zmienilam lekarza i teraz biore sie ostro za leczenie.Mam nadzieje ze topik sie rozkreci i bedziemy mogly wspolnie dzielic sie doswiadczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze tylko ze mnie taki ranny ptaszek w sobote:)no wkoncu 10.30 jeeest;p juz mi sie powoli @ konczy i zaczynaja sie ziolka (bleee:):) no przyjde pozniej zoobaczyc co tu sie wyprawia:) trudno tak w sumie dosiebie pisac:) a nikkite przyjmiemy oczywiscie z wielka radoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rudzia. Nie dziwie sie ze wszystkie dziewczyny spia bo ja tez dopiero co zwleklam sie z lozka:)-pogoda jakos nastraja do spania. Zaraz lece do pracy i zycze wszystkim dziewczynkom miledo dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadłam tylko na 3 sekiundy by się przywitać bo lece na zakupy. mężuś spi ale zaraz go obudze! Ja na zakupy a on niech się bierze za sprzątanie ;) nikkita witaj! Rudzia 🌻 To tym czasem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie posprzatalam. maz mnie napizze ciagne ale kurde taka pogoda ze mi sie nie chcensa wychylac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już posprzątane :D U mnie wieje ale ładne słonko świeci i jest super :) No i co najważniejesze nie musze gotować obiadu bo dziś do teściów a jutro do moich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Izolda
witam, witam wszystkie kobietki, te nowe tez! Jak tam nastroje? U mnie cudne słońce, własnie stałam w oknie i opalalam buzię, ale az mi sie goraco zrobiło, gdyby nie wiatr to byłoby cieplutko jak w maju. Co tam u was? nikita, bardzo ci współczuje, ja taz tego sie obawiam ze nawet jesli uda mi sie zajść, to potem stanie sie cos złego i strace dziecko, nie wiem czemu ale mam takie czarne mysli. Molus pozwalasz mężowi spac do 11? Gon do roboty, hihi, żartuję. Ale ja swojego tez czasami gonie do sprzątania. Rudzia - ja mierzyłam temp. rano przed wstaniem złózka, najlepiej w pochwie, temp. wzrasta w czasie owulacji i taka utrzymuje sie do okresu, później znowu spada, ale mi sie to szybko znudziło i przestalam mierzyc, co ma byc to bedzie, pozdrawiam wszystkie staraczki i buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobote!!!:D Rowniez nowe Osobki na forum:) Dzisiaj mam wieeelkie sprzatanie,teraz zrobilam sobie mala przerwe na kawke i dorwalam sie do kompa. Ostanio lekarz spytal mnie na wizycie: -Kiedy sie Pani stara z mezem ?? -Noo w czasie dni plodnych przewaznie...(zatkalo mnie pytanie) -Probowac bez liczenia dni prosze,tak zaszlo w ciaze wiele moich pacjentek... W nocy dostosowalam sie z mezem do zalecen lekarza;):D Przestaje liczyc dni plodne i nieplodne!!!!POSTANOWIONE. NIKITO!!! Napisz czy lykasz witamine E?? Moj lekarz kazal mi lykac z kwasem foliowym,ona zabezpiecza przed naglym poronieniem na poczatku ciazy.Przykro mi z tego powodu,ale napewno Ci sie uda!!! Nasz topik musi byc szczesliwy!! I wierze,ze jak juz jedna z nas \"zaciazy\";) pojdzie dalej jak po masle!!!:) Milego weekendu! Bibulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bibulka:) moze my tez przestaniemy liczyc? abo nie. liczyc bede ale nie bede sie tym sugerowac. a jak do tego nie pomoze picie ziolek i testy owu to ja sie poddaje:) w zeszlym miesiacu kochalismy sie prawie co dziennie i nic. jak myslicie? co ile trzeba sie kochac zeby te plemniczki byly zywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno sie kochac czesciej niz co 3-4 dni,tak czytalam,tak slyszalam i tak tez mi doradzil lekarz...Zbyt czesto oslabia plemniki i na serio jest niewskazane:)Co smieszniejsze wyczytalam u innych Dziewczyn na topiku,ze im lekarze zalecali podawac dla mezow Coca-Cole-ponoc daje to niezlego speeda;) (moj nie lubi sadzi,ze za slodka:O) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ale jak sie ma niereguarne(bardzo) cykle to jest jakas szansa zeby trafic w TE dni...? i znoowu jestesmy w kalendarzyku... wszystkie drogi do niego prowadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
a ty masz nie regularne rradzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
Rudziaa-mialo byc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od sierpnia zapisujei jest 36,40,38,31,38 dni. da tego nie do konca wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
ja mam 29,30,31,31,31,30,31,31 tez zapisuje sobie .tez chyba za dlugie bym zaszla szybko za pierwszym razem boje sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Barbara, dziewczyno twoje cykle są idealne ! Rudzia ma tak jak ja ;( Trochę gorzej bo nigdy nic nie wiadomo, szczególnie kiedy? Pozwolilam sie odezwać, bo ja też sie już trochę staram i co nieco o tych starankach wiem. W ciązę nie mogę zajść przez pco, ale myślę, że jestem na dobrej drodze, a wiara czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam przez dlugich kilka lat pigulki antykoncepcyjne,mysle,ze to moze tez byc po nich...Chociaz niby jak sie odlozy i odrazu probuje zajsc w ciaze,jest duza szansa-nawet na blizniaki;) Mi sie niestety nie udalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba do wroclawia ze wsi
Dziewczyny! Jestem nowa,prosze nie smiejcie sie i nie obrzucajcie blotem.Tez jak Biadulka lykalam tabletki antyk.tylko lykalam z 3 dniowa przerwa ,zamiast z 7.Mialam zbyt dlugie cykle i to na skrocenie.Potem zapomnialam sie pytac lekarza jak mam je brac i lykalam 6 lat z przerwa 3 dniowa.Mieszkam na wsi,na odludziu,rzadko do lekarza jezdzilam...Teraz nie moge zajsc,moze tobyc przez ta przerwe,ze zle robilam?Cykle mam regularne,wszystko ok.Prosze odpiszcie i pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A testy na watrobe????Robilas?? Nie wiem,ja mialam zawsze 7 dni przerwy...Choc slyszalam,ze naukowcy,ktorzy wynalezli pigulki planowali najpierw ,zeby kobiety lykaly tabletki bez zadnej przerwy,wiec sama nie wiem czy moze to byc przyczyna twojej nieplodnosci....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba do wroclawia ze wsi
tak,testy krwi sa dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, kiedyś czytałam jakiś artykuł o tym, że te przerwy przy braniu tabsów są tylko ze względu na psychikę kobiet. Kobieta bez @ czuje sie mniej kobieca. Lekarze wyjaśniali tam, że krwawienia w przerwie to nie prawdziwa @. Wiec teoretycznie można brać tabsy bez żadnych przerw. Teraz w Stanach bardzo popularne są tabsy w których przerwe robisz tylko co trzy miesiące. Bo niektórym \"aktywnym\" kobietom @ przeszkadza. Ja osobiście już nigdy do tego świństwa nie wrócę. Nie sądzę, żeby twoje problemy były spowodowane krótkimi przerwami, ale bardziej faktem, że je wogóle brałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA nigdy nie bralam anty... a te moje cykle ech... szkoda gadac... Surfitka @ jest bardzo potrzebna (z reszta w naturze wszystko ma swoj okreslony cel). zaraz powiem ci dla czego. a dla tego ze przez caly miesiac w na sciankach macicy odklada sie blona w ktorej pozniej zagniezdza sie jajeczko czy w kazdym razie ona jakos przygotowywuje macice do ciazy. za kazdym nowym miesiacem ta \"sciolka\" znowu sie odklada. gdyby @ nie \"wyrzucila\" starej to na na niej odlozylaby sie ta nowa;) i tak w kolko. a macica tez ma ograniczona pojemnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diewczynki a moze my mamy owu w czasie @??? swiruje. jakby byla tu jakas przemadra pani ktora moze mi opisac bol jajnika podczas owu to bylabym dzwieczna:) pozdrawiam dobrej i fasolkowej nocy zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, ja nie napisałam, że @ jest dla kobiet nie potrzebna, tylko, że krwawienie przy tabletkach nie jest prawdziwą @ z medycznego punktu widzenia. Nie ma złuszczania sie śluzówki, bo ona podczas cyklu się nie tworzy, nie ma ciąży, bo nie ma owulacji, bo jest blokowana przez tabsy. Czyli to wszystko wtedy jest sztuczne i jest to tylko złudzenie prawdziwych cyklów. Miałam znajomą której śluzówka macicy była tak \"zniszczona\" przez tabsy ( 7 lat bez zadnej przerwy), że jej lekarz powiedział wprost, że szybko w ciążę nie zajdzie i jak na razie nie zaszła. Tabsy całkowicie zakłucają naturalny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, nie ma szans na owulację przy @. Jest szansa tylko na szybką owulację przy bardzo krótkich cyklach. My tego nie mamy. Mnie podczas owulacji bardzo kłują jajniki. Zawsze szczególnie jeden z którego jest uwalniane jajeczko ( sprawdzone na usg). Nie umiem tego opisac, ale to takie straszne kłucie (nie ciągły ból) w prawym lub lewym dole brzucha. Przy takich cyklach (38-40 dni) spodziewaj się jej okołoo 22-25 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×