Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no--cholera_mam dość

Przez seks wali mi sie związek!!!!

Polecane posty

Gość to ta
hmn.. rożnimuy sie tym ze ty juz skosztowalaś tej przyjemności , mi jeszcze nie bylo dane. mam juz skonczone 18 lat, z chlopakiem jestem rok.wczesniej nie rozmawialismy o seksie , dopiero od niedawna .. oboje na to czekalismy i ... na tym sie skonczylo. probowalismy juz kilka razy.. i nic! juz mowie dlaczego: kiedy sie dotykamy , piesicimy jego czlonek jest jak skala , jest wszystko pieknie , wydaje sie ze wystarczy tylko tego chciec i miec zabezpieczenie i wszystko sie moze stac. niestey nie.. za kazdym razem kiedy jest juz podniecony, dochodzi do mementu kiedy chce zalozyc gumke wtedy to wlasnie jego czlonek staje sie jak wata...i wtedy koniec, doslownie wszystkiego , prob, checi..:) zalamka :) wazne ze sie kochamy, tylko obawiam sie ze mimo tego ze darzymy sie miloscia , mamy tez jakis problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie żadnego problemu. Twój facet tak bardzo Ciebie chce, że aż mu pała więdnie. To się zdarza i nie jest to od niego zależne. To się unormuje, gdy nie będziecie z tego robić problemu. On nabierze wiary w siebie. Nie podchodźcie do tego jak do zadania domowego z matematyki. Nic na siłę. Będzie dobrze. Jeszcze nie raz tak Cię przeorze, że odfruniesz ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet po przejściach, niestety
Twoja hipoteza jest zbyt piękna, aby była prawdziwa. Być może (!) w jakims tam marnym procencie tak jest, ale jako mężczyzna twierdzę jednak, że gdy sie faktycznie kobiety pragnie, to nic nie stoi na przeszkodzie, nie odmawia sie, a wręcz samemu wychodzi z inicjatywą, bo aż jaja bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×