Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

Gość manilia
xzed Piszesz że masz żonke złą i niedobrą która nie dba o twoje potrzeby.A ja mam męża który ciągle szuka poza małżeństwem ekscesów.W domu ma zadbaną żonę dziecko na pewno dobry sex.A jednak czegoś mu brakuje.Wiem że jest to kwestią czasu że mnie zdradzi.Niestety chyba musze się z tym pogodzić albo i nie.Zasiał mi ziarenko niepokoju które wciąż kiełkuje i tylko on może to zatrzymać.Pozdrawiam sc i xzed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Anno i może ta zdrada dawno temu spowodowała że jesteś jaka jestes ,a jestes mądra kobietą .Mój K tez miał an oczątku wybór ,iciec do zony spowrotem ,ale wybrała jednak miłośc ,nasza i tylko nasza i tak to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja żonka nie jest aż taka zła.Po prostu coś się stało,może i z mojej winy,że zmieniła zachowanie i to mnie ubodło i zdziwiło niesamowicie bo jako rasowy egoista raczej uważam,że robiłem wszystko żeby tylko była zadowolona niejednokrotnie narażając się na śmiechy niektórych osób ale to akurat miałem gdzieś.Mój ideał (cytując za Balzackiem) jest prosty i ona kiedyś taka prawie była : po 1 w domu gospodyni, po 2 w towarzystwie dama, po 3 w łóżku dziwka i tyle.Czy to za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wina Twoja a teraz
cierpi zona, bo ty wolisz zostawić ją z tym całym bałaganem i szukac pocieszenia na zewnątrz - palant jesteś i tyle :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówno zjesz to i gówno wiesz na mój temat pizdeuszu/ko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jaki nerwowy jesteś
chyba dawno temu spermy nie spuściłeś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
czy można prosić ... "ideał Męża"? tak dosadnie jak powyżej o żonie :) na pewno znasz jakiś soczysty, odpowiedni cytat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co by się stało
xyzed >>> gdyby twoja zona sobie znalazła kochanka? BYł tu jeden taki facet na forum co nie wiedział jak powiedzieć zonie, że chce rozwodu i odejść do kochanki. W szoku był jak sie w końcu zdecydował powiedzieć i dowiedział się, że jego żona ma już kochanka i z rozwodem nie ma problemu. A co ty byś zrobił? Dotknęłoby cę to jakoś, czy poprostu spłynęło po tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło w mordę ale skońplikowane pytania zadajeta :) Ale wicie myślołek o tym i przyznom się,że zdziwiołbyk się bardzo ale byłoby mi to na rękę ale do kochanki byk się nie przinzoł.Przeca trza trzimać fason nie? No ale jakby mi pedziała,że jest lepszy łody mnie w te klocki ;) to chyba bych i pedzioł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
ja chcę się pozbyć kochanki, czy może mi ktos poradzić jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej ze masz jej już dośc i jej nie kochasz.. i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna mecenas i nie wie? :) I do tego Karol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
ale to nie takie proste, bo ja z nią mieszkam i mamy wspólne konto i zobowiązania, a jeuż jej nie kocham i chę sie związać z inna. Z tą poprzednia byłem prawie pół roku, to bardszo dlugo i ziwązeek sie wypalil. teraz kocham inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczko222
mecenas karol Ty se jaj nie rób , tylko se jaja podwiąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ,to po coś zakładał wspólne konto ??wspólne zobowiązania to brzmi jak małżeństwo...prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
myslałem że sie znią ożenie, bo ona przez chwilę była moim idealem, ale nie stety pomyliłem się. teraz kocham inną, a ona nie chce sie wyprowadzić, bo mówi, że dla mnie odwołała ślub i teraz jestem jej cos winien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu chyba seksiku też już nie ma i co nieco na móżg i nie tylko ugniata ;) Pół roku? TYLKO ? :o Eee to ty karolu niestały w uczuciach jezdeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóz to....
od razu widać, że prowokacja, bo ja już po dwoch postach widzę, ze nie wytrzymałabym z nim dłużej niz dwa miesiące, no ewentualnie trzy gdyby dobrze fiutkiem operował i wyglądał jak Bratt Pit :classic_cool: a on pisze, ze to juz trwało całe pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty się wyprowadz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
jestem konsekwentny i poszukuję ideału kobiety. W końcu taki mężczyzna jak ja z byle kuchtą nie będzie sie zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczko222
zamieszkajcie w trojke , bedziesz adorowany i bedziesz sie czuł jak król ale nie zakladaj wspolnego konta no bo jak ta druga tez przez chwile tylko bedzie ideałem?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
Kobiety za mną szaleją. Czasem rzeczywiście zrobię awanturę, szczególnie jak kobieta ugotuje mi coś co mi nie smakuje, ale to chyba normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie,że normalne tylko nie zapomnij w ryja przyłożyć jak zupa będzie za słona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
Bardzo dobrze gotuje jajecznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha.... dobrze że chociaz to umiesz i pewnie jest idealna ..cooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
czyzby sledzik dzis niektórym zaszkodził?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
jest bardzo dobra, nie znosze takich zawistnych bab, ktore nie miały tyle szczęścia i nie spotkały nikogo interesującego, a potem wyrzywają sie na Bogu ducha winnym facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc ;) wiesz jak ja zrobię jajecznicę ;) to moja K mówi,że niesamowity kucharz ;) ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×