Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

Gość jestem też kochanką ...
sc całą prawda o niej i jej podobnych, kochankach które lecą na kasę i samochód faceta, dla mnie to zwykła , nie będę używać wulgaryzmów , przecież tak jakby stałą na ulicy, jak nie ten da kawior albo nie przesunie pralki to można do innego w ramiona polecieć :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem też kochanką ...
biedaczko obraziłaś się bo ktoś ci prawdę powiedział o Tobie ;) o to przepraszam :) ja dla kobiet takich jak Ty które rozwalają małżeństwa dla własnych zachcianek i zabawy nie mam szacunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka567
kiepska z ciebie kochanka skoro facet, którego niby kochasz zwodzi cie. Czyzby zona lepsza była od ciebie...znaczy tylko ciałem dla niego jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem też kochanką ...
dla mnie są ważne uczucia moje przedewszytkim , na które nie mam wpływu bo gdybym miała to napewno nie pokochałabym żonatego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem też kochanką ...
a skąd wiesz że mnie zwodzi :) piszesz coś co sobie wymyśliłaś bo ja tego nigdzie nie napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka567
nie rozwaliłam żadnego małżenstwa. Z prostej przyczyny. Nie chciałam.Ty pewnie byś chciała, ale co? problemik jakis .fecet sprzedaje ci tekst-jeszcze nie teraz,inne sprawy? ej...skoro ci zalezy na tym facecie to walcz do upadłego , ale na swoich , a nie jego warunkach...proste...zyjemy po to , zeby sie uszczęsliwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuchy pax,pax!!! Co by jedniak nie powiedzieć,to jednak faceci są bardziej solidarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka567
jesli jestes kochanka , która kocha to chyle czoła ! Tylko po co sobie taka krzywde robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolka Ty wyszłaś z założenia,że to;) się nie wymydli i lepiej za życia chłopakom,a dopiero po śmierci robakom :) Tak też można i jeśli Ci z tym dobrze to oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marhon
ja mam kohcanke ,poznalem ja na imprezie byla super zabwa,my poszlismy do lazienki i sie walilismy,bylem pijany.No i takak chodizlem do neij chodizlem,i uprawialsimy seks.tera zaluje ,ale wy mysliscie ze to tak latwo wyjsc z tego.jak powiem to przeromb od zony,ktora mnie kocha.a ja sam nie iwiem.lubie sie z nia kchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzadko a nie żadko zgredzie
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostania wypowiedz nie na temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówiłem,że ze mnie polonista jak z koziej dupy trąba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc, xyzed - witam ponownie :)))))))) Myslę, ze takie wypowiedzi jak marhona- to podpucha, nikt nie jest w stanie tak pisać :))))))))))))))) to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dawać więcej prowokacji to nowe wątki się pojawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się dzisiaj prowok
ować - możecie się kisić we własnym sosie :P ale chyba nudno będzie- bo juz obgadaliście swoich partnerów więc oczym tu jeszcze gadać - o seksie z kochankami - to byłoby nie fair w stosunku do nich- czyli w stosunku do osób które podobno kochacie nad zycie - a może tylko pieprzycie się z nimi do utraty tchu O_O :O :O te dowcipy też już mają długą brodę więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ,żę się pieprzymy do utraty tchu :p A jakie to przyujemne :) A jeśli nie podobają ci się kawały z brodą to rzuć jakąś świeżynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się dzisiaj prowok
nic mi sie nie chce - więc dowcipów też nie dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu też pusto ,napiszcie cos bo nudzi mi sie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Okresliłeś w 3 punktach jaka powinna byc żona.:D Napisz jaki wg. Ciebie powinien byc mąż aby małzenstwo było udane. Co myślisz o partnerstwie w małżeństwie.;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolka :D:D:D:D:D masz wyobraźnię dziewczyno :D:D:D:D:D Albo masz 17 lat i dopiero zaczynasz zarabiac tak na ten kawior w związku z tym wydaje ci się , że wszystko możesz :D:D:D Albo...im głośniej ktoś krzyczy o słuszności swoich racji tym bardzuej chce przekonać ...siebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawinka uważam,że to Ty powinnaś coś takiego napisać bo chętnie bym się dowiedział jak w tej 3punktowej skali widzą mężów żony:) Kiedyś uważałem,że partnerstwo w małżeństwie jest ważne jak seks ale po latach zaczyna mi się wydawać ,że partnerstwo się chyba nie opłaca zwłaszcza jeśli usłyszysz,że nic nie robisz choć osoba to mówiąca dobrze wie ,że to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mówi ,że tylko ona ma racje i dzięki niej ten dom istnieje ,i za mało zarabiasz i ona nie umie konca z końcem związac ,a jak sobie usiądziesz żeby wypic piwko to łazi naburmuszona ,że nie pracujesz tylko sie obijasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie sc czyżbyś jednak była tą moją? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed topik topik,bo zniknęły nam zdradzone kontra kochanki ,ale ten sie ostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze problemy tak nie znikają jak te topiki :( Zwłaszcza te związane z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×