Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

Eee tam przecież wszyscy kochankowie to dupki,tchórze i asekuranty ;) więc mamy z Twoim po prostu wspólne cechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt .........nawet żony macie podobne haha...uciekam do pracy wpadne wieczorkiem...trzeba cos zarobic samo nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wpadnij
wpadnij , najpierw Ci daja po dupie , a potem wspolczuja jak sie to czyta , to nie za wesolo , tu obydwie strony maja prawo wymagac , nie tylko zona .... a widac , ze Twoja wymagala ....no , no ...;) w koncu zycie ma sie tylko jedno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,że jedno i dlatego nie odpowiada mi rola mnicha.Żonka wymagała i wymaga ale coś za coś,a jak się zabblokuję to trudno mnie ponownie przekonać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześc wszystkim... cos tu pusto dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sc 👄 chyba się naszym adwersarzom argumenty wszelkiej maści potraciły,nawet to opluwające :) Wpadłem na chwilkę bo jestem w drugiej robocie i mam dostęp do komputera ale za chwilę będę chyba pędził dalej bo pieniądzory są też milusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no a bez nich cięzko...a walentynke swojej K juz dałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynkę ma ode mnie przez cały rok bo tak uważam,że powinno być :) a ten dzień jest tylko jeden,a Ona zasługuje na dużo dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynkę ma ode mnie przez cały rok bo tak uważam,że powinno być :) a ten dzień jest tylko jeden,a Ona zasługuje na dużo dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie takie myslenie jest ok,ja tam dostałam i zasapokoiłam swoja babska próznośc ,jestem troche wymęczona praca ,za duzo dzisiaj stanowczo było pracy a zero odpoczynku,ale tak tez bywa,ale Moje kochanie było i ciągle kocha i to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja moje kochanie zabieram dzisiaj w miejsce gdzie wszystko się zaczeło :) i wiem,że bardzo Ją to ucieszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacja,wiesz co lubimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ale staram się wyczuć co sprawia Jej przyjemność choć nie zawsze mi to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo sie ciesze ,a ja sie dziasiaj z moim K nie widziałam,bo praca nas pokonała i sił juz zabrakło ,ale dzwonił i pisał i tęsknię za nim ogromnie ...za każdym razem mnie to zadziwia że mozna aż tak za kims tęsknić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj niech On Cię powali ;) i to napewno będzie przyjemniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystki widze xyzed że znowu cie napadnieto haha na innym topiku trzymaj sie i nie daj sie ,jestem z toba ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄 wiesz ja daję się tylko jednej osobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj
tak porostu uwielbiam rzucac miesem w takich starrzejacych sie panow,nie zamierzam ze ciebie umierac,zycie jest piekne bo szeroko omija takich jak ty.cikeawe z jakiego miasta jestes bo moze tobie tez dalm juz kosza.ale dostarczasz rozrywki troche,wzbudzasz uczucia jak brazylijska telenowela.rob co chesz nie zamierzam cie nawracac.predzej czy pozniej pozalujesz jesli masz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj
to bylo do pana starzejacego xyzed;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo panowie ....topik bez was umiera...czas sie obudzic i podzielic sie swoimi wrażeniami,uczuciami,obawami...hej hej .Nie tylko ja jestem ciekawa jak to jest naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj ło kurna ale i już się boję :p \"Kasandro\" ty forumowa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretor
czy każdy facet, który wjeżdza na dłuższy czas i zostawia żonę-musi zdradzić?? Czy facet, który kocha nie zdradzi? a może panowie bez sex nie mogą żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy świntuszki jedne... ale ja w sumie bez tego nie za bardzo moge zyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytając xyzeda
w sumie to widać po Tobie, że bez seksu coś Ci się z mózgiem porobiło :O w końcu walenie konia czyli tzw kochanka :) to nie to samo co seks z prawdziwą kobietą co nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do xyzed-jesteś cham i chyba trzeba cię zbojkotować ,przypominam że kochanka to też człowiek i z tego co tutaj piszesz bardziej wartosciowy od ciebie a napewno bardziej kulturalny palancie jeden papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsdsf
jak zwykle najwiecej mają do powiedzenia zonki. Watpie aby na to forum zagladali faceci, ktorzy maja kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×