Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

dzieki za miala, Garnierko. to ja będę za parę dni, dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no nie przesadzajmy, już nawet prawie przeczytałam, tylko zapomniałam co było na początku to jeszcze raz muszę chyba zanim zacznę odpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałam popisać trochę bo mi dzidiza usnęła a tu bach! musiałam poczte najpierw sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poważnie, to postaram się odpisać wieczorkiem albo jutro, Garnierko! bardzo lubię takie tasiemce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś zamiast spaceru (bo zimno) pomyślałam, że uspię Dzidzię w sypialni, bo czasem sie razem kładziemy i przyjdę coś poczytac w internecie, na spokojnie..ale się przeliczyłam bo zajęło mi to ponad pół godziny! Amelka dostała głupawki, skakała po całym łóżku raczkując od brzegu do brzegu i się recholiła. Jakby tego było mało, udawała, że chce zjeść mój nos, otwierając buzie i podgryzając mnie swoimi dwoma zębami, co ją bardzo śmieszyło, więc chichotała jeszcze głośniej. Nawet udawanie, że ja już śpie nie pomogło, bo co chwilę dostawałam placka i musiałam otworzyć oczy, co jak się okazało również bardzo ją śmieszy. No i od czasu do czasu odkrywała na nowo swoje stopy, łaskocząc się i klonkając, coś podobnie jak Osioł w Shreku..mówię, Wam - cyrk! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emma.... ja juz chcę dzidziusia:D jak ciebie czytam to łooo nawet sdobie potrafie was wyobrazic:) takie usmiechniete- córcia i mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka: a Twój komentarz do do mojego usypiania Dzidzi? bo mi to nawet dużą frajdę sprawiło, więc nie widzę jakby potrzeby olewania moczem czy takich tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to w takim razie olać ciepłym moczem. zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasem może też i powód, dlatego nie byłam pewna..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buractwo bardziej nie lubi być olewane niż wyśmiewane. buractwo sie bardzo burzy na olewanie. buractwo wyśmiewanie czasem traktuje jak zaproszenie do buraczego pseudodialogu w nadzieji udowodnienia innym że maść buracza im obca, niestety bardziej sie przy tym pogrążając, nie w swoich oczach bynajmniej. olać moczem. ciepłym. tak myslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni: ani się obejrzysz a będziecie hulać z Kubusiem w pościelach! tylko musisz Mu sama pokazać jak się należy uśmiechać, bo jak się ma nauczyć? odpłaci Ci się własnym chichotem, z to bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie własnie wróciłam do domku ..............i jak obiecałam wysłałam zdjęcia z niespodzianką ..................jeżeli ktos nie dostanie to dajcie znać podeślę jeszcze raz. U mnie zima na całego pada snieg i najl;epiej schowałabym sie pod kołderkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to bezcenne, nie Z to bezcenne chociaż od A do Z, jak to mówią, ale chyba przy innych okazjach..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera.........zależy czego potrzebujesz.......:( Jak nie ma wyjścia to TNT. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim... to u Ciebie wszystko przebiega na odwrót... z upływem lat młodniejesz :) No takiego zjawiska to jeszcze nie zaobserwowałam, doprawdy :) Jestem pod wrażeniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ;) spoko z ciebie laska ;) Dziewczyny dzisiaj net nie pozwala mi na przesłania wam fotek z parku w Pszczynie :O Garni znowu będzie zła że ja tylko zle o śląsku piszę :O ale postaram sie to jutro nadrobić , o ile w końcu net zacznie funkcjonować poprawnie ;) A z tym Małaszyńskim, to ja go nie lubię, bo on bardzo mi przypomina mojego rodzonego brata :O, takie same gesty , spojrzenia powłuczyste itp , a kazirodztwo jest nie zdrowe, to dla tego w nim nie gustuję :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Poza tym to nie mój typ ;) Ale rozumiem , ze on moze się wam podobać ;) - no ma coś w sobie, ale mnie nie powala na kolana :O Babko , mam nadzieję, że juz lepiej ;) Buzia dla was wszystkich ;) PS Groszku, Aana dobrze radzi, cos w tym jest :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety, mam mase do nadrobienia! teraz nie dam rady, dzieki za pozostałe fotki, za komplement od Anouk(wow!)Poleciały krótkie emilki do Yenki i EMMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki poszły do was ;) Net ;) ale sie cieszę, że mam taką sąsiadkę za górką :) ;) Teraz to kochana koniecznie musimy się spotkać, bo az oczom nie wierzę ;) No i nie kłam z tym wiekiem, bo coś tam sobie dodałaś :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jak na moje oko to 5 latek lekko ;) :D Buzia ;) Ps nie mam fotek stawów z Pszczyny, ale kiedyś zrobię obiecuję ;) A park jest extra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi:do mnie już zdjęcia doszły, z niespodzianką ;) Garnierka: masz tasiemca :) Whim: patrzę i patrzę i nie wierzę. Heartbreaker ma rację, w drugą stronę u Ciebie idzie to wszystko :) i pieseczka masz śliczniastego! myślę, że obie z Net sobie dodałyście lat, ja tam też nie łykam tych czterdziestek.. dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie wiem który to ten Małaszyński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza :D Celi, robisz fajowe fotki. A w kwestii sugestii ;) Dzieczynki, spox... przecież tyle razy pisałam że nie naciskam ani nie wałkuje z nim tematu itp. więc dzięki za dobre rady ale nie będę chyba żadnych taktyk stosować. Co ma być to będzie i już. Nie zalezy mi na tym jakoś baaardzo specjalnie, przynajmniej nie w tej chwili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś 😴 i 💤 okrutie, wczoraj po pracy miałam maraton piwno \"martiniowy\", ledwo widzę na oczy. Synio poszedł na dyskotekę do szkoły(klasową), potem postanowił zanocować u babci. Wiec miałam wolny wieczór, i najpierw odwiedziłam psiapsiółęz ktorą wypiłam martini, potem przyszli do mnie znajomi z piwem. Wyszli baaaaaaaaaaaardzo późno,a ja jeszcze myłam głowę, malowałam pazurki(nawet wyszły ok- równo ;-) A teraz nieprzytomna jestem. No i ksieciunio się dąsa - bo dzistez do niego nie przyjdę, synio jedzie do dziadka a ja mam spotkaie z kilkoma koleżankami z klasy, jeszcze z podstawówki. Musze tylko przezyc dzisiejszy dzien. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszku bo moze czas
faktycznie zeby pomyslec o sobie jako o wspanialym "towarku" ;-) Chyba bym zwariowala gdybym miala zamieskzac z osoba ktora nie jest pewna, poza tym gdy wiesz ze ktos tego chce czego Ty-to życie nabiera innych barw ma sie cel i zyje sie spokojniej i bezpieczniej.. Czasami to bym wysłała ich w kosmos. Powiem tak gdy znajomy dowiedzial sie ze spotykam sie z rozowdnikiem to powiedzial:ja tego nigdy nie zrozumiem im fajniejsza dzieczyna tym bardziej sobie zycie komplikuje :-( I niestety chyba cos w tym jest! Wiem jedno gdybys sie zawineła i poszła to za kilka dni wył by na Twej wycieraczce ;-) Nie mam zamairu radzic,a ni wmawiac Ci czego chcesz-ale jak czytam Ciebie to widze siebie sprzed 3 lat i wiem juz dzisiaj ze tak nie moze byc. Fajna laska z Ciebie-pamietaj.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe slowa :) Fajny towarek ze mnie jest, a co :D Jestem pewna, że i on to wie. Może poprostu musi nabrać pewności, że tym razem mu się nie posypie. Nabrać pewności, że pragnie tego najbardziej na świecie :P Bo i on wielokrotnie mówił, że będzie chciał brać ślub. Jesteśmy ze sobą dopiero niecałe dwa lata, więc nie jestem jeszcze niecierpliwa :D Czy moje życie jest bardziej skomplikowane niż kobiet, które nie sa z mężyznami po rozwodzie? Hmmm, może troszkę. Ale w tej kwestii sądzę, że wielu mężczyzn podchodzi do tematu małżeństwa jak do jeża, bez różnicy czy po rozwodzie czy nie. Z tą różnicą, że ci nasi potrzebują być może więcej namysłu i ciut więcej czasu. Szczególnie ci, którzy kochali żonę a pomysł rozwodu nie był ich. Spox - będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Celi, lepiej, lepiej..............nie mówić :( Aana, dzięki za fotki. Dziś mam znów podły dzień. Ale wczoraj \"wyrzygałam\" mojemu księciuniowi-palantuniowi wszystko co mi leżało na sercu i niech teraz on nosi ten ciężar :P Chyba muszę popracować nad swoim charakterem i założyć jakiś pancerz. W końcu..............ze mnie też jest jeszcze niezły towarek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziękowania za fotki miały być dla Whim. Trochę się pogubiłam kto jest kto. Sorry 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja mam młyn, a że moja praca sięga też domu, więc miałam młyn, ale już lepiej rozesłałam ostatnie maila z załącznikami;) celi, piękne zdjęcia...dawno nie byłam w Pszczynie, ale Książ(też należał do książąt Hochberg von Pless) jest chyba mniej zapuszczony:O Szkoda, jestem z tych, co uwielbiaja parki i staare pałace...i jeżdzą wytrwale po nich, zwiedzając. Groszek, nie zdążyłam odpisać, ale jak będziesz z udawaną nonszalancją podchodziła do małżeństwa i ślubu Twojemu Księciuniowi zacznie bardziej zależeć. Taka ich (chora:P)natora:O Buziaki wszystkim, Garnierka, odpiszę na maila póżniej... Whim:):):) zaskoczyłaś mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam młyn.Biorę się za przegryzanie sterty papierzysk. Potem moze zajrzę, jak nie to do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Ani, ja podchodzę z nonszlancją i udawanym \"nie zalezy mi jszcze aż tak\" :P Generalnie raczej z dystansem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×