Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Garnierka, to chyba miałaś lepsze Walentynki niż, gdybyś poszła do Sky Baru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Garni nawet nie wiesz jak sie czule uśmiecham ............ potrafisz oj potrafisz wlać miod w moje serce i chyba nie tylko moje . Dzisiaj jest już duzo lepszy dzień ....................wczoraj było mineło ............jak to powiedział niedżwiedż wczoraj kropelka przelała wiadro goryczy - może to i dobrze zostało wyjaśnione to co było zagmatwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, dzięki wielkie:) Jasno i zrozumiałe wytoczyłaś mi drogę przez fiskusowy gąszcz. A wiecie, jak ja lubięęęęęęęęęęęęęęęęęęe urzędy:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tam konkursu na zjedzenie paczka bez oblizywania nie wygram napewno .............własnie zjadłam takiego cieplutkiego pełnego marmoladki i oblanego lukrem ............... to dobra strona pracy w piekarni i cukierni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja tylko na chwilę - muszę na miasto leciec, zreszta mnie nosi - bo sprawa dzis o 10. Jak romawiałam z Groszkiem w poniedziałek to juz wiedziałam ze sprawa dziś lub jutro, zaczełam się denerwować - Groszek nastawiła mnie pozytywnie. Ale powiem Wam szczerze - nie jestem nastawiona pozytywnie by znów nie ryczeć. Poczekamy - zobaczymy - po południu Wam dam znać. Garierka - co Ci miałam napisać napisłam w smsie i emilku. Powtarzam - ciesz się dzidzią - reszta się ułozy. Sciskam WAs i trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..... jak pisałam, wczoraj mój mąż zabrał mnie na koncert. Na Turnaua, za którym specjalnie nie przepadam, ale bardzo fajnie było. Słuchanie muzyki na żywo to zupełnie inna jakość. Nawet niespecjalnie przeze mnie wielbionej. gdyby to była Erykah Badu;) Siedziałam w 1.rzędzie, nie mam pojecia, jak on to załatwił:P Tak więc poloecam wszystkim...a wczoraj Turnau miał swietny zespół, jesuuuuu, jak grali!!!!!! Groszek, jaka mam fajna i mmultimedialna salę;) A i poziom bedzie wyższy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy - zgubiłam przepis na sałatke Yenny z kurczaka może któras z was ma go i mogłabymi przesłać na @ .............nie potrafię go odszykac na poprzednim topiku..........proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a wiecie, że dziś musowo trzeba zjeść pączucha? gwarantuje nam słodkie i szczęśliwe życie :D więc dziewczyny nie patrzymy na kalorie tylko wcinamy ;) ps. gdybym wiedziała o prezencie dla Garni i Kubusia :( ...pamiętajcie o mnie next time, co? buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka trzymaj się i nie stresuj..ale koniecznie daj znac co i jak poszło... wstałam i tak patrze na ten kubusiowy prezent... mam lekki usmiech ..na swiecie zyją ludzie \"dobrzy\" prawdziwi... mama moja tym bardziej zaniemówiła..bo oczywiscie jej zadzwoniłam. wiedziala o tym że piszę na forum- bo czasem jej mówiłam ze nie tylko ja mam problemy- ze to dobre miejsce ze można pogadac i otrzymac zrozumienie... bo ktos kto zyje w normalnym układzie nie zrozumie... paczusie uwielbiam.. zreszta nie ma tego co bym nie lubiła:D:D:D:D dzis do połoznej do szpitala jedziemy..teraz to ja moge rodzic..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Ależ ja się nadziwiłam dziś, jak przeczytałam wpisy Garni :) Nic nie wiedziałam, że oraganizujecie taką paczkę i jestem pełna... pełna czego? Sama nie wiem nawet jak określić to uczucie... Jednym słowem dziewczyny jesteście NIESAMOWITE!!! Aha... i podpisuję się pod Mumi... Następnym razem nie zapomnijcie także o mnie, ok?! Ściskam Was wszystkie mocnooooooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Yenny napisz proszę co i jak ściskam i całuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Anouk....też lubię koncerty na żywo. Yenny.......Tak czy inaczej jesteście razem i nic tego nie zmieni. Garnierka......wciąż się uśmiecham jak sobie pomyślę o Twojej mince uśmiechniętej. Heartbreaker....... :) Pączka koniecznie muszę zjeść jeśli ma to zagwarantować słodkie życie. A nawet dwa zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, polecam, nawej, jesli jest to koncert kogoś, za kim sie specjalnie nie przepada:P Mam to w nosie, idę do piekarni po pączki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk.....ja to nawet koncert w knajpce lubię. I niewżnie kto gra, a grają czasmi tacy co tylko knajpkach mogą pograć. Ale muzyka na żywo to jest to. A.... możesz i dla mnie jednego pączka wziać, a ja Ci chruściki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie z różą najlepsze i jeszcze lukier i skórka pomarańczowa. Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Jestem, jestem nie zgubiłąm się miałam tylko jak już wiecie ostatnio pewne problemy,a le mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Yenka, wiesz że 3mam kciuki. A snajper... hmm pokazujenieudolność gliniarzy. Gość, którego postrzelili w kolano to mój znajomy :) Najpierw zrobili z niego głupka w mediach a teraz sami się ośmieszają :P Ponoć tych snajperów jest \"może nawet dwóch\". Co do walentynek, to spędziliśmy je na kolacji w pięknej restauracji nad jeziorem Miedwie. To jakieś 30 km od Szczecina. I nasza ukochana restauracja :D Jak znajdę linka to wam wkleję. Się wzruszyłam tez, jak przeczytałam Garnierkę :D T przecież żaden problem był. Dla chcącego nic trudnego. I jak przyjemnie sprawić komuś radość. Porozpieszczamy Ci tego pierwszego forumowego synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki amator... :D Jakbyś się Ani w dzieciństwie objadła chruścikamu do odruchów wymiotnych, to pewnie też by ciebie na sam ich zapach odsuwało... Podobnie mam z wiórkami kokosowymi w czymkolwiek, Błeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a dalej brnąc w temat pączkowy... to nie zjadłam dziś ani jednego jeszcze... nawet nie powąchałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero z internetu sie dowiedziałam, że tłusty czwartek dzisiaj..pączków niestety nie mamy ale na szczęście upiekłam wczoraj murzynka i musi sie nadać! jestem pod wrażeniem prezentu dla Garnierki, szkoda, że nic nie wiedziałam, chociaz jak doczytałam o podpisach na kartce to z moim udziałem szłoby dwa razy dłużej pewnie..niemniej jednak zgłaszam się do nastepnego razu! mam nadzieję, że to co wysłałam na własną rękę też się przyda i ucieszy choć trochę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×