Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Hej, hej ;) Ani to kwestia przyzwyczajenia, ja jeszcze nie dawno też byłam skazana na komunikacje miejską i jakoś tak sobie wszytsko planowałam, ze było oki, ale teraz to juz sobie tego nie wyobrażam :( No własnie a co z Garni???? mam nadzieję, że kubuś jeszcze w brzuszku mieszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie właśnie szlag trafił, nie dość, ze na chama wysłałam pit-5 do skarbówki mimo , ze od tego roku się ich już nie składa, to teraz bank mi powiedział, ze zaświadczenia o nie zaleganiu sa nieważne , bo ich termin waznosci upływa jutro i że mam im dostarczyć nowe zaświadczenia :P i oczywiście nowy pit-5 na luty :P I nic do tych bab nie przemawia, ze skarówka mi pit5 zwróciła i upomniała, ale one chca następnego pitu5 :( Nic tylko kopnąc w tyłek kompetentne panie z banku i wysłac na księzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy już pewnie do domków pozmykałyście cie ?:( a ja znowu siama :( przydałaby mi isę kolezanka z innej strefy czasowej :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ja jestem. Nic mi nie mów o braku składania obowiazku deklaracji miesiecznych w podatkach dochodowych bo będe gryźć i kopać. I to bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaaaaaaaaaaać..... chyba jutro jadę na narty, ale nie zapeszam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę Celi walczysz z bankiem ...................... powodzenia ja już swoje przeszłam :-) . Ale osłabiła mnie pani z banku i jej znajomośc przepisów podatkowych a w szczególności art. 40 , no cóz nasza polska rzeczywistość ...............a miało byc prościej łatwiej hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim komu łatwiej zrobili? Chyba nie ludziom - czy to urzednik czy podatnik-petent. Nowe ustawy, nowe rozporządzenia - gniot za gniotem gniota pogania. DZiś własnie zastanawialiśmy się nad kilkoma problemami - z której strony by problemu nie \"ugryźć\" to źle. A już porazka porazek to nowa ustawa o opłacie skarbowej. Mówię Was, poezja ;-) Ale chyba do naszych rządzacych i prawotwórców coś dociera, bo znów chca wprowadzić znaczki skarbowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, powoli się skłądam i jadę do domu. A - i mam pytaie. Czy spotkałyscie się z imieniem Marżolena? Jak to się zdrabnia? Marża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marża:D:D:D:D:D albo Lenia:D:D:D:D:D Noshe, a myślałam, że Markiety juz nic nie pobije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Markieta to też zdrobnienie??? :D :D :D Od jakiego imienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markieta to pełne brzmienie:O:O:O:O:O Mamie sie spodobała Małgorzata po czesku...własnie Marketa:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zdrobnienie ;) Marża lenia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D oj Yennka, a u mnie funkcjonują znaczki skarbowe wszędzie :( ale wole to niż robienie przelewów i czeaknie na zaksięgowanie i dopiero załatwienie sprawy :P Ja tam kocham banki, jak chca pit5 to dostaną mimo, że go nie ma, ba nawet nie wychodzi nawet jak był, ale jak trzeba to trzeba :P Ale kurna tego, ze na dzień przed upływem terminu mi odrzuca zaświadczenia o niezaleganiu to nie przewidziałam :( Oj głupia ja, głupia, chyba zatrudnię się w banku, w sumie mam praktyki właśnie z banku i to z działu kredytów, ale nie pamiętam takich jaj :( ale wtedy jeszcze pitów nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu buzia tak mi sie usmiecha jak widze opisy groszka :D:D:D:D:D:D ooo tak D:D:D:D:DD: nie no kubus w brzuszku jeszcze - co bedzie na taki deszcz wychodził zapis serduszka prawidłowy wszystko pięknie i dobrze.. mame zabrałam do szpitala a co niech się oswaja i pozna położną:) w poniedziałek mam iść tez i badanie będzie- bo dzis powiedziała mi ze przy tak dobrych wynikach szkoda zeby jeszcze po badaniu cos mi wywołała:) a ja powiedziałam praktycznei że w weekend wole nie:D hihi :D takze ciocie internetowe jeszcze nie teraz ale połozna powiedziała ze widzi po mnie ze juz ciut ciut- bo to taki spokój przed burza moze byc:) i ze mam wypogodzona twarz:) więc jak nic nie bedzie w weekend to mam przyjechac w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacie, Garnierka, jesteśmy w pogotowiu, czekamy na wymiary Kubusia.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) ja juz nawet zaopatrzyłam się w jakies uspokajacze :D:D no i myślę o zrobieniu zapasów na opijanie pępkowego przez neta z dziewczynami ;) ty dostaniesz mleczko czekoladowe ;) a Kubuś smoczek ;) Buzia ;) PS chłopak już w brzusiu wie, że pogoda nędzna i nalezy przeczekac pluchę ;) - zuch chłopak ;) no może na razie Niunio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe :) to pępkowe to trzeba przemyslec:D hehehe cholerka matka zawsze ma gorzej nosi 9 miesięcy dzidziusia....rodzi, meczy sie ...a chłop... chłop raz zrobił a potem tylko opija:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslijcie mi mailem numer telefonu....to wam smsa wysle jak sie nasze bejbi urodzi- a tatuska poprosze by wam mailem posłał fotki od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będziemy matretować i ppoić alkoholem Twojego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D to moze niech on do jednej wysle smska, a ona napisze na kafe, bo jak chłopina w stresie zacznie pisać 10 smesów to żadna nie dostanie :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w necie właśnie trafiłam na to http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,3936867.html i tak sobie myślę, ze mundurki raczej problemu nie rozwiążą :O To już kolejna małolata w tym roku szkolnym zasłyneła na necie z niezbyt moralnymi fotami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, to, co ktoś zrobił jest na wsyztskie strony karalne.... A rodzice?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani :( nie wiedziałam :( że się juz nagimnastykowałaś :( ale tak czy siak 14 lata nie powinna pić alkoholu i tu raczej nikt jej na siłe nie wlewał go :( kurde net mi pada i nie moge twojego linka otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale 14latka nie wie, czym się skończy dla niej jedno cyz dwa piwa...nie powinna...ale reszta jest dla niej straszliwą traumą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×