Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

A co do spania oddzielnie, to wiecie co - macie racje ,bardzo mi go brak jak nie moge się przytulic. On jest taki duży i ciepły i super się z nim śpi ;-) Co prawda czesto wstaje niewyspana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Serduszko. Ale wczoraj zaklepała go sąsiadki córka, dla swojej 7 letniej latorosli. A ja nie pogniewałabym się, ładna dziewuszka, i swatowa byłaby ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny :D Będziesz Ty miała jeszcze z tym fantem sporo trosk :P O Synia Twojego urok mi chodzi oczywiście :P No a co do spania, lub raczej niewyspania, to ciekawe dlaczego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, a ja uważam, że ona się jeszcze-znaczy wybranka Twego synia- NIE URODZIŁA:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze tez ja bede miec chłopczyka.... nici ze swatania :D:D:D: problemów nam nie trzeba yenka co:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa..serducho bez jajec :P tylko takie malowidła w wc:D kibelkowy malarz jestem:) Ani te fotki tez wysyłałam kiedys:) bo jeszcze pomyslicie ze tylko kubki umiem :P no ale tak jest ze onbrazom zdjęc nie miałam okazji robic... teraz moge...łoo bo mam aparat:D juppi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, freski????:P Fajne były:D:D:D:D:D Kubuś będzie miał ładnie:P mamusia mu narysuje, co sobie wymarzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, to ja teraz sobie pooglądam wszystko spokojniutko, potem się ogarnę, bom w szlafroku jeszcze... I napiszę. A narazie tonę w oglądaniu i ściąganiu i katalogowaniu wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czeeeeść, złożyłaś Romanowki G. życzenia????? :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, otwierając kafe zawsze oczekuję news-u o Kubusiu. A Kubuś jeszcze w brzuszku. Wczoraj mój mnie nieco zdenerwował, obraził się i rano wyszedł bez dania mi buziaka. A teraz to sam się denerwuje pracą, bo ciągle coś w tej pracy nie tak. A Romkowi niech będzie sto lat. A dla Was pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, nie urodziła się jeszcze .....powiadasz Anouk......? Yenny dobrze Ci życzę, nie będziemy go poznawać z moją najmłodszą córeczką...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman to największy lolo żigolo obecnego parlamentu :P Kupiłam własnie na allegro śliczną narzutę do sypialni :D I spadam do domku... odezwę się do Was później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata, no śliczni chłopcy mają dużo młodsze wybranki, dotyczy to nawet pięknego dziś Rubika:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szukam miedzianej osłonki na kwiaty. W tym samym sklepie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, myślę, że Rubik swoją wybrankę ma raczej z racji popularności, a nie urody (wątpliwej zresztą) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj Agata zdjęcie dziewczyny, jak charakterek po mrówie ;-) to mi pasuje. Im trzeba silnej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będzie córeczka:P:P:P:P hihihihihihi:P:P:P:P Babka, wisz wystarczy burza farbowanych włosów, żebu ukryć twarz i już naród obwołuje pięknym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, a dlaczego ja niedospana?????????? :-D Juz kiedyś pisałam o tym,że lubimy oboje \"te rzeczy\" i ta część zwiazku jest dla nas bardzo ważna.Czasem się zastanawiam dla kogo wazniejsza :-p A ze za syniem moim będą biegać ..., oj sam sobie wybierze, ale jak napisałam - dla tych \"kwiatków\" - zwłaszcza tych przystojniaków potrezbna baba z jajem. I takiej mu życzę. Garnierka ja tez chcę freski kibelkowe. A na emilka napiszę Wam (jak skrzynkę otworzę) co wymyśliłam na prezent dla ksieciunia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, im????? masz więcej egzemplarzy na zbyciu?????:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ale on nawet burzy włosów nie ma..........przerzedzone jakieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×