Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Agatka - wszak ty przekora jesteś i chyba nikt z tobą o tym dyskutował nie będzie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szkoda.......... wczoraj zrobiłam coś głupiego, wyleciał mi dysk i mam ochotę gryźć i kopać. Pewnie bym to nawet zrobiła ...........gdybym mogła........ biorę trochę zwolnienia na własny koszt! Będę siedziała w domu i będę siię z Wami kłócić, dobrze???????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata może ja jestem stuknięta ale żeby aż tak zeby sprzeciwiać sie tobie ? co to to nie na głowe nie upadłam z mojego 8-mego piętra . Co do dysku wspólczuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O BOSHE.......................................długo będziesz na tym zwolnieniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Ja na krótko. Pisałam do Garnierki - serdecznie Was wszystkie ściska i pozdrawia, czuje się lepiej, a Kubus juz ładnie ssie cyca. Tatuś dzidziusiem zachwycony. Serduszko - sciskam mocno, trzymaj się. Groszku, do twojego emilka z wczoraj odniosę się jutro, dzis nie dam rady. Groszku, Celi, Ani - macie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) już odklikałam . Zobaczysz wszystko będzie dobrze ;) Buzia i moc pozytywnych fluidów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka.......no już nie udawaj takiej strachliwej, hihihihi.. Skreśliłam się z grafiku na trzy dni! Przekazałam sprawy kumpeli a w sobotę dam potyrać w moim imieniu kumplowi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim......please....... wymyśl na jutro coś co mnie wkurzy to zapomnę trochę o tym,że mnie boli. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ja specjalnie nie musze nic wymyslać ale jak tak bardzo kcesz to moge Ci wypozyczyć córcię ....................ta to potrafii ;-), chociaż ostatnio jakas dziwnie spokojna albo cos nabroiła albo cos chce tylko takie opcje przewiduję. Co do chorób to miałam zatrucie tak mi się wydawało że miałam i że było mineło .............cholera dzisiaj wróciło z bólu wywraca mi jelitka i nie tylko zastanawiam się czy to zatrucie czy nerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już tracę priorytety. Szło mi tak dobrze, lecz on wszystko utrudnia!!! Nie rozumiem!!! Twierdzi, że obiecałam wytrzymać, a w efekcie zostawiam go samego. Ale jak ja mam postępować inaczej jeśli chodzi o jego i tylko jego problemy, o tę sferę jego życia, do której ja nie mam prawa wstępu, nawet teraz gdy ją kończy. Bo skoro zaczynał beze mnie, niech też beze mnie ją zamknie!! I to już nie chodzi o egoizm. Moje postanowienie nie jest egoistyczne. Nie podjęłam tej decyzji wyłącznie ze względu na siebie! Nie! Ja podjęłam ją ze względu na nas. Aby kiedyś nikt nie zarzucił mu, że nie był uczciwy. Aby kiedyś nie stracił pozycji autorytetu u syna lub córki, z tego powodu, że rozwodząc się z ich matką był z inną kobietą. I wreszcie, aby kiedyś nikt nie odważył się zarzucić mi winy za jego rozwód. A nawet jeśli uczyniłby tak ktokolwiek, to abym mogła z czystym sumieniem odpowiedź wtedy: Nie! Mnie nie było przy nim w trakcie rozpoczynania jego małżeństwa ani w trakcie jego trwania, ani w trakcie rozwodu! Ja jestem teraz! A teraz nie ma już żony! Są tylko dzieci i my. I kocham jego i te dzieci, część mężczyzny, który jest dla mnie najważniejszy, tak samo jak najważniejsza jestem ja i Prwada o NAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam z siebie to wyrzucić... I wiem, że tu mi wolno... I wiem, że Wy przeczytacie i zrozumiecie... I dziękuję wam za to! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam na kochanki... Wspominałyście dziś o nich, więc zerknęłam... Wiecie tak to jest już w psychice ludzkiej, że kontrowersyjna nazwa przyciąga masy ludzi... A masy, znaczy mnogość charakterów. Istny misz masz zła, dobra, zazdrosci, żalu, bólu, szczęścia, prawdy, kłamstwa... Czyli same kontrasty. I każdy biegun broni swojej prawdy. A najgorsze jest to, że czyni swą prawdę jedyną. Zamyka ja na elastyczność. I stąd ten jazgot, krzyki i głupota, która przyćmiewa te mądre spostrzeżenia, które mają tam miejsce od czasu do czasu, gdy wypowiada się ktoś zrównoważony! Nie rozumiem tylko jednej rzeczy... Po co wrzeszczeć w internecie?? Skoro tego wrzasku jest tak dużo w codziennym życiu?? A może chodzi tu o tę anonimowość, gdy wreszcie każdy bez obaw o to że zostanie wykpiony realnie, odrzucony, odizolowany może sobie wykrzyczeć swoje racje, a czasami wyrzyć się na bogu ducha winnym innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Ty tak nie szarżują z tą swoją maczugą :P Bo Ci J. jeszcze odda... ale już piorunem Zeusa :P Maczuga Herkulesa, wtedy się schowa w jego cieniu! No ale swoją drogą fajnie się czyta Twoje głupawki... tak od razu człowiekowi weselej na duszy :) Emmuś, a jak Twoje zdrowie? Ninke :) Groszku nie rozważaj tego co byłoby gdyby, bo to tylko bardziej dołuje... Pomyśl o ile mądrzejsza jesteś teraz... I pomyśl też, że kiedyś ta mądrość do czegoś przysłuży się pozytywnie :) Jestem z Tobą i mocno przytulam! Leć, kupuj trupka i jadąc do Celi, po drodze zawitaj do mnie... to chyba możliwe, co? Ani :) Ka :) Yenny :) Babka :) Net :) Garniera :) No i chyba uśmiechnęłam się już do wszystkich, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle o tej godzinie pusto w naszym domku... Zmęczyłam sie dziś... fizycznie i psychicznie, więc uciekam do łóżka. Zasnę jak dziecko :) Miłych snów dziewczyny! I wiecie, bardzo miło mi się dzięki Wam dziś zrobiło... Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) po dniu wrażeń jak najbardziej spokojny sen przynosi ukojenie ;) I dobrze, ze piszesz, ze nie dusisz tego w sobie ;) Przytulam ;) Buzia ;) Ps A men, jak to men, łatwo się nie podda i będzie dociekał czemu go kara spotkała ? :( bo on chyba to widzi jako karę , a nie jako poczatek czegoś nowego, pełnego miłości i zaufania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już mam przewidzenia. To o czym napisała Serduszko o 20:44 myślałam ,że napisała Yenka. I właśnie Yennce chciałam odpisaywać i szukam tego postu a to serduszko pisała. Seduszko .....ładnie to napisałaś. Facet dobrze wie jaką wartościową osobą jesteś. Na Kochanki też z ciekawości kiedyś zaglądałam ale nie dało się tego czytać. Każdy swoje i jeden drugiego nie słucha. Celi....a Ty już widzę trochę uspokojona:) Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Celi, dostaam w nocy smsa od Ciebie - pusty, tylko z jedna litrką \"O\". Co mam Ci wybaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... groszek, mam nadzieję, że czytałaś esa.... Wszystkim usmiechy, yenka Tobie też ćwierkajacych ptaszków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZieki. Ja teraz robie rozeznanie w pracy - po wczorajszej nieobecności mam bajzel niezły. Pozdrawiam i dzieki za @ Celi i Tobie Ani za telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Wracam do żywych. Dość :P Moja nowa stopka jest tego dowodem. Jeśli będzie chciał, doskonale wie co zrobić. Jeśli nic nie zrobi, znaczy że nie chciał. Nie doceniał, a tym samym nie zasługiwał. A bo co ja jakaś niefajna jestem? Buziaki Kochane i dzięęęęęki za to, że pomagałyście mi podnieść się z kolan :) ps. sms przeczytany, Yenka Kochana masz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak i Ty :D Teraz będziemy sobie cukrzyć ;) Pozostałe nasze kolezanki tez sa baaardzo fajne. A jak facet nie dostrzegał tego, że jestem taka fajna to chyba ślepy jakiś był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszku Zielony Smutny
No nareszcie Dziewczyno madrości mowisz ;-) ;-) Był slepy i byc moze mial jeszcze milion innych wad-ale tym sie juz nie zajmuj!!! Zaraz wiosna potem lato-przygotuj sie na to!!! ;-) Ale szczerze powiem-zycie to jest ciezkie ;-) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka :( buuuuuuuuuuuuuuu a ja się tak starałam :( no i nawet różyczkę ci załączyłam :( a ty mówisz że nic nie dostałaś :( Buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooo widzę, ze Groszek w końcu dochodzi do siebie ;) i zaczyna zanć i cenić swoja wartość ;) Serduszko ;) trzymaj się ;) Ninke ;) no niecoe się polepszyło, jak ulałam nadmiar żółci :D:D:D:D:D:D:D Ja musze zawsze z sibei coś co mnie gryzie wywalic i od razu jest mi lepiej, nawet jesli ulanie i tak nie porawi mi sytuacji, to chociaż poprawi mi nastrój :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ani ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×