Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

DZiewczynki, wklejam Dlaczego mężczyźni nie mają biustu Nie poradziliby sobie z podwójnym obciążeniem. Dlaczego mężczyźni mają czyste sumienie Ponieważ jeszcze go nie używali. Dlaczego mężczyźni jeżdżą chętnie VW? Ponieważ jest to jedyne auto, którego nazwę mogą przeliterować. Co robi kobieta kiedy jej mąż chce wyskoczyć przez okno? Daje mu kosz ze śmieciami. Co powinno się podarować mężczyźnie, który wszystko ma ? Kobietę, która mu wytłumaczy jak to wszystko działa. Jaki tytuł nosi najcieńsza książka świata ? Co mężczyźni wiedzą o kobietach ? Co mężczyźni wiedzą o kobietach? Oto podsumowanie ich odpowiedzi na 10 najważniejszych pytań: 1. –...; 2. –...; 3. –...; 4. –...; 5. –...; 6. –...; 7. –...; 8. –...; 9. –...; 10. – mają piersi Jaki byłby świat bez mężczyzn ? Pełen szczęśliwych, grubych kobiet. Dlaczego kobieta najchętniej wybiera mężczyznę z kolczykiem ? Ponieważ potrafi on znieść ból i już kiedyś kupił biżuterię Co można powiedzieć widząc dobrze ubranego mężczyznę? Jego żona ma gust w doborze jego ubrań. Jaka jest najszybsza droga do męskiego serca? Ostrym nożem przez klatkę piersiową. Kiedy mężczyzna potrafi prosto stanąć? Kiedy piwo stoi na górnej półce. Co ma wspólnego mężczyzna z używanym samochodem? Jest tani, łatwy do osiągnięcia i nie można mu ufać. Dlaczego mężczyźni lubią inteligentne kobiety? Ponieważ przeciwności się przyciągają. Jak poznać, że mężczyzna robi plany na przyszłość? Kupuje dwie skrzynki piwa. Co mężczyzna ma wspólnego ze spermą? Mają jedną szansę na milion stać się człowiekiem. Jak nazywa się najmniej wrażliwa część penisa? Mężczyzna! Jaka jest różnica między mężczyzną a jogurtem? Jogurt ma kulturę! Jaka jest różnica między mężczyzną a białą bluzką? W białej bluzce kobieta może się wszędzie pokazać! Jak nazywa się mężczyzna, który stracił 90 % zdolności logicznego myślenia? Wdowiec. Co mężczyzna rozumie przez 7-io składnikowe menu? Sześciopak piwa i gazeta Co mężczyzna ma wspólnego z butelką piwa? Oboje są puści od szyjki w górę. Kolumb jest najlepszym wzorem wszystkich mężczyzn. Nie wiedział dokąd płynął, gdzie był i to wszystko za pieniądze swojej żony. Jaka jest różnica pomiędzy żoną a kochanką? 40 Kilo. Jaka jest różnica pomiędzy mężem a kochankiem? 40 Minut. Jakiego komplementu Lech Kaczyński nigdy nie usłyszy od swojej żony? – „Nie ma na świecie drugiego takiego jak ty!”...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po czym poznasz, że jesteś na zlocie Rodziny Radia Maryja? W ciągu 2 dni spotykasz 10 000 kobiet i żadna nie jest w Twoim typie. Dlaczego kobieta ma w domu tak dużo do roboty? Śpi w nocy to i się jej zbiera... Alkohol nie rozwiąże twoich problemów... A z drugiej strony, mleko w sumie też nie... Jeżeli spotkałeś kobietę swoich marzen, to o pozostałych marzeniach możesz śmiało zapomnieć. Mama do Jasia: - Wiesz, ta dziewczyna, którą przyprowadziłeś, jest bardzo ładna i miła, ale wysyłając cię po osiemnastkę miałam na myśli śmietanę. Biblia uczy nas kochać. Kamasutra uczy jak. Co to jest, gdy iluzjonista wyciąga z kapelusza to co chciał? Sztuczka. A kiedy kobieta wyciąga ze swej torebki to czego właśnie potrzebuje? Cud! W Związku Sowieckim wypowiedziano wojnę alkoholizmowi. Na początek zlikwidowano zakąskę. Dwóch Arabów miało w USA sprawy do załatwienia. Udało im się załatwić je za jednym zamachem... Kwaśniewski pokazał, jak należy rządzić, Jaruzelski pokazał, jak nie należy rządzić, Wałęsa pokazał, że każdy idiota moze rządzić, Kaczyski pokazał, że nie każdy... Boksera obrazić może każdy, ale nie każdy zdąży przeprosić. Nie jestem leniwy. Mam zawyżone wymagania motywacyjne. Jaka jest różnica między granatem ręcznym a Krzysztofem Krawczykiem? Nie ma żadnej. Gdy go usłyszysz jest już za późno... - Kto to jest psychiatra? - Jest to człowiek, który zadaje ci dziesiątki pytań za pieniądze, pytań,które żona zadaje ci za darmo. Wszystkie kobiety marzą o przystojnych, czułych kochankach. Niestety, wszyscy przystojni, czuli faceci mają już kochanków. Terroryści, którzy zajęli fabrykę wódek i likierów piąty dzień nie mogą sformułować żądań. - Tato, a ile trwa okres? - Widzisz, synu. To zależy od kobiety. U kochanki - 2 do 3 dni, a u żony - prawie cały miesiąc. Cios dla kobiecego ego - kiedy mężczyzna zasypia zaraz po seksie, cios dla męskiego ego - kiedy kobieta zasypia w trakcie seksu. - Czemu w Titanicu obsadzili w głównej roli Di Caprio? - Bo Bruce Willis wszystkich by uratował. - Czy film, w którym główny bohater ginie może koczyć się happy end\'em? - Może, jeśli głównym bohaterem była teściowa. Wraca zięć ze szpitala z odwiedzin u CIĘŻKO CHOREJ teściowej, zły jak wszyscy diabli mówi do żony: - Twoja matka jest zdrowa jak koń, niedługo wyjdzie ze szpitala i zamieszka z nami. - Nie rozumiem - mówi żona - wczoraj lekarz powiedział mi, że mama jest umierająca. - Nie wiem co on tobie powiedział ale mnie, kur*a radził przygotować się na najgorsze!!!!!!!!!!!!!!!. Nie tyle groźny jest rosyjski czołg, co jego pijana załoga. Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słoce i wszyscy się do ciebie uśmiechają - narkotykom powiedz NIE! Pewne francuskie pismo dla mężczyzn ogłosiło konkurs na najlepszy opis poranka. Pierwsze miejsce zajął autor takiej wypowiedzi: \"Wstaję, jem śniadanie, biorę prysznic, ubieram się i jadę do domU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny........ powiem szczerze: mam uraz i nie cierpię zdjęć. Wyślę tak jak obiecałam ale muszę je zrobić :D Babka ściąga do mnie wprzyszłym tygodniu to może sobie pocykamy?? Najgorsze moje przeżycie z młodości to konieczność zrobienia ślubnych zdjęć!!!!!!!!! Pani fotograf wymyśliła sobie pozowane zdjęcia. Kazała mi położyć głowę na ramieniu starego, obrócić twarz w stronę ściany i patrzeć OCZAMI w obiektyw!! CZyli tak: położyć- głowa na lewo, twarz w prawo, oczy w słup chyba!!!! Do tego wiązanka przy twarzy, ręka w górze w związku z tym, wygięta w nadgarstku pod kątem prostym a łokieć miał być przy ciele. Wiecie, nie mam specjalnie dużego biustu ale to się nie dało zrobić!!!!!!! 😭 Po jej piątym wrzasku, że jestem NIEMOŻLIWA i się ruszam dostałam szału......... i z przekleństwem na ustach UCIEKŁAm. :D:D:D No to wyobraźcie sobie taką scenę: główna arteria komunikacyjna stolicy, pora obiadowa, panna młoda w kiecce, z welonem wieje a za nią: fotograf, teściowie, świadkowie i pan młody. :D:D:D:D Scenajakz filmu......... a to byłam tylko ja. Uraz mi został do dziś. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie deszczowo -sniegowo .....................tfuu pogoda pod zdechłym psem . mam dzisiaj lenia giganta ..............powinnam i pewnie będę pracowac z poczucia obowiązku a nie z chęci pracy............... Teraz wam napiszę co mnie omineło ku mojej wielkiej radości :-) mój niedźwiedź miał znowu wyjechać do Indii .........podobno tylko na miesiąc ale a jakos w ten ich miesiąc nie bardzo wierzę i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona że nie pojedzie ..........za to w niedzielę jedzie do 3-miasta na jakies kursy tygodniowe tyle to ja moge przeżyć niech se jedzie a co mi tam ............znowu nadrobię zaległości hip hip hura ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak apropo dowcipów wczoraj wyczytałam taki: Córka pyta sie matki: Mamo co sie dzieje z miodem z miodowego miiesiąca ? Córciu wsiąka w męża i staje sie starym piernikiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś zrobiło się wolne!!!!!!! :):):) I jest pięknie: popodlewam sobie kwiaty, popracuję w domciu, pojadę sobie kupić coś łładnego..... Dolce vita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, ja nieśmiało przypominam się w sprawie tych zdjęć.... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, tłumaczyłam się już Yenny, daruj mi powtórkę, wyślę jak dojrzeję. W tej kwestii postanowiłam dojrzeć szybko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was! Mam pytanie związane z kwestiami technicznymi naszego forum... Co zrobić aby nie otrzymywać więcej powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie jeśli wcześniej odchaczyło się taka opcję a teraz chciałoby się ją zmienić?????? Przepraszam, że tak wtrącam odbiegając od tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jesteś dokładnie taka jak moja mama w kwestii zdjęć. Z tym, że u niej wyszedł lepszy numer, bo jak w końcu zrobiona te kilka sztuk, to okazało się, że zdjęcia w ogóle nie wyszły, technika sprzed 30 lat....i zostały im tylko slajdy robione przez znajomych:D:D:D:D Pokarało mi mamuśkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja swoje mam w albumie, który coraz rzadziej oglądam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaaa... Ale tu pusto... Nie pomoże mi nikt??? :( Ninke, mam nadzieje że dziś lepiej :) Emma, ale się uśmiałam jak wyobraziłams obie Niunię klaszczącą do motylko, który ma wszystko w dupie :) Groszek :D A po co Ci po bank spermy? ? Tylko dzidzia od tego będzie, a \"bzykanka\" niet... Ja Ci mówię, że taka babka wystrzałowa jak Ty długo nie pochodzi sama po świecie!!!! No a w ramach rozrywki wkleję wam coś... Głośniki muszą być włączone! http://www.bmastudio.pl/tester/ no i jeszcze coś takiego... http://www.romantycznapiosenka.1k.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeetam Edzia :P J. wysłałam do BB na cały dzień :D:D:D:D:D:D:D:D:D Serduszko test jest super ;) zwłaszcza czerwona kropka :D:D:D:D:D:D:D:D:D Wiesz ja mam odłączone głośniki, ale mam słuchawki , więc możesz sobie wyobrazić co czułam ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój od kilku dni chodzi na paluszkach i się przymila :( Ciekawe co mu znowu po głowie chodzi - bo w nagła przemiane nieuwierzę :( No i pewnie juz cos knuje w tej swojej główce i mnie nieświadomą urabia jak plastelinę :( Oby to były tylko bezpodstawne moje insenuacje, bo jeśli cos mu się znowu zrodziło głupiego , to maczuga pojdzie w ruch :D:D:D:D:D:D Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) ja juz więcej twoich linków nie otworzę :( Teraz sobie posłuchałam piosenki :( Wiesz ja ostatnio oglądałam RING i jakoś jestem wyjątkowo podatna na takie obrazy , przez ciebie wylałam na siebie całą gorąca herbatkę :D:D:D:D:D:D:D:D idę pod prysznic i wstawić pranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wiesz Celinko... aby to tutaj wklecić sama też najpierw musiałam się z tym zapoznać... Efekty były podobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja otwieram linki od Serduszka ale coś się już boję.. co do odkliknięcia powiadomień - tez niestety nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ja juz nawet nie słucham tego bełkotu. Ni mam siły - to tak w sprawie emilka Twojego. Wolnego zazdraszczam - ja mam młyn. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś... ale Niunia mam nadzieję była daleko?????????? To tak dla odreagowania wam wkleiłam :) Czasami skok adrenaliny jest potrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×