Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celinko, ja się cieszę, bo wiem, że Ty się cieszysz bardzo:) Poskacz sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, piszę do Ciebie teraz. Ani, ja się jeszcze nie cieszę, ucieszyłam się jak nowiny przyniósł, a potem juz tylko chłodna kalkulacja.ale jak przez tydzień sie nie odmieniło to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświećcie mnie, kto to jest Herbuś, dziś u kosmetyczki dwie panie namiętnie rozprawiały o jej życiu....to jakaś nowa telewizyjna sezonowa \"dżaga\"???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> celi pojszło do Cię :) ps. cór został uświadomiony, że i tak kocham córa :) grymas na Jej twarzy oznaczał chyba uśmiech..jakby nie wiedziała, że kochana rozrabiara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani... Edytka Herbuś słynna instruktorka tańca z gwiazdami, tańczyła z wesołowskim. Nie pamiętam tylko która to była edycja. Taka śliczna dziewuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tancerka i aktorka Ani, wypłyneła w Tańcu z gwiazdami, a teraz gdzieś gra. Ja ja czesto widzę na pierwszej stronie o2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaa;) to dla tego nie wiadomo mi było nic o niej;) dzięki serduszko:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Anouk Celince nie wolno skakać, chyba, że w myślach :D -> Yenny kurka wodna, ciesz się, że razem, że się budzisz przy nim, że jest synio i On my się nazywamy taką \"kwadratową rodzinką\"..właściwie nic nie poszło do sądu, niby w majowy weekend..się zobaczy, co do exi to myślę, że babka poszła po rozum do głowy przecież na siłę nie można z kimś być, papier nie wiąże do śmierci ale, że pozdrowić..fiu fiu ;) mój się boi świadków (podstawionych rzecz jasna), zresztą odgrzewanie sprawy sprzed 8 lat.. :( czy kiedyś uwierzę, ze On to zrobi dla mnie, że warto? na razie nie pozwalam sobie na żadne doły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha najświeższe ploteczki to: www.pudelek.pl tam jest wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, słucham po raz 5 - ty dzis. Boskie. Chyba mojemu to w dniu slubu dam napisane. O ile ten slub bedie. On twierdzi ze tak, juz niedługo ;-) To jest jedno z najpiekniejszych wyznań miłosnych. A tak wogóle to słuchałam dziś muyki z kompa jaką zgrał mój synio - przesłuchałam całą ścieżkę dźwiękową z Kryminalnych, bardzo mi się spodobała, choc to nie mój styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, właśnie dlatego nie dowierzam, jak zobaczę papierek to uwierzę w je jprzemianę, bo to pozdrawianie to zupełnie nie w jej stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też urzekło dzieło pani Groniec. Yenka, nie kalkuluj trzeźwo dobrej passy, a przynajmniej tego,że na taką się zapowiada. Już Ci pisałam, że po tylu jazdach i przeciwnościach musi w końcu przyjść czas na spokój. Mumi, Twoja córa ma charyzmę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> sercduszko cór jest indywiuum, staram się Jej zbytnio nie temperowac ;) a co u Ciebie, Twoje posty troszkę smutne..mogę Ci jakoś pomóc? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, dziękuję :) Jestem wyczerpana tylko. Poza tym mam jutro pracę. Wspominałam już. Bankiet. Płacą dwadzieścia zł na godzinę. Cieszyłam się a teraz mam dziwne przeczucia. Nie chcę tam jutro być. Wprawdzie pracowałam juz raz na takiej imprezie. Znam agencję hostess, która mnie zaangażowała do tego zlecenia(pracowałam już dla nich i byłam zadowolona) Będę tam bezpieczna w razie jakichś napalonych i wzmocnionych alkoholem panów, ale nie chcę tam być. Tak jakbym bała się czegoś w gruncie rzeczy irracjonalnego... To chyba tyle choć niepokoi mnie coś jeszcze, ale o tym na maila. Jak się ogarnę w tym swoim dzisiejszym rozgarnięciu to wam napiszę zbiorówkę. Wiesz mumi. Tak trzymaj. Staraj się zbytnio nie temperować indywiduów... bo z takiego temperowania często wynikają skutki odwrotne od zamierzonych. Tutaj trzeba podstępu. Wiem bo na mnie tylko podstępami osiągano swego czasu większy wpływ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was smutno jest mi dzisiaj źle całe popołudnie popłakuję i nie daję rady mam problem z córką i opadłam z sił. jak dla mnie to za dużo ..............a do tego drętwiej mi lewa ręka podejrzewam że z nerwów tylko w żaden sposób nie moge sie uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Whimka chyba jakiś wysyp problemów z córkami, moja też wywija aż miło :( a ja siwieję pisz może coś się uradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim... Przykro mi. A może napiszesz coś więcej. No chyba, ze nie masz ochoty, to nie pisz. Mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Przytulam smutne, mi tez tak jakos...Yen-gratz i pozazdroscic takiego obrotu sparawy.U mnie cisza w tej materii,az dzis spytałam Ksieciunia, czy moze wycofał pozew...Ale niby nie.Wracam padnieta z \'\'pracy\'\', w domu sajgon, nie ruszam reka ni noga, brak motywacji do działan.P{ozdro dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja prostestuję. Już więcje nie ma być użadnej z nas żadnych problemów i powodów do opadania sił. Net, jakby coś to wal jak w dym. Słowem zawsze wesprę. A przynajmniej się postaram. No a teraz odpoczywaj! Masz prawo raz na jakiś czas zastrajkować i nie robić nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tymczasem żegnam się z wami. Jestem wykończona i głodna w dodatku. Zjem jakąs kolację, potem szybki prysznic, choć z reguly wolę długie wylegiwanie w wannie, ale wbrew pozorom na to też trzeba mieć siłę... No a potem spać. Zasnę jak dziecko i o dziecięcej porze. Trzymajcie się. Ja też się postaram. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczyny nie łamcie się, przeciez w każdej z nas jest jakas siła, która pozwala, by walczyć z przeciwnościami losu i smutkami dnia codziennego :) uszki do góry, cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy spiochy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale ja też powoli zbieram sie ;) mam dosć wrażeń jak na 3 dni :P Buzia i do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać! odpisałam na maile a te poszły spać... no wiecie co? :o dobrej nocki życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Yennka u mnie działa bez zarzutu ;) Emmuś ;) - dzięki :) Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D witam yupiii ostatni dzień pracy przed majowym weekendem ;) który i tak spędzę przy garach :P ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×