Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi, ja zamierzam zoperować oczy, wyprostować przegrodę i w okolicach 50. zrobić sobie jednak licencję szybowcową. Wiecie, odnoszę wrażenie, ze jestem dość dziwna, bawią mnie niektóre rzeczy, więc staram się w nich zdobyć uprawnienia. I tak dorobiłam się: ratownika wodnego, * w płetwonurkowaniu, patentu sternika, prawo jazdy na motor...a kiedyś jeszcze chcę mieć patent pilota, nie tylko szybowców, to moje największe marzenie:) Tak jakoś apropos @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, wiesz, ile to by kosztowało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale po cichu powiem, że mi również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilotem to ja chyba nie będę.. ale jeśli chodzi o tłumaczenia, to mnie rozbrajają lektorzy w filmach, zwłaszcza jak słychać głos oryginalny i ewidentnie się mijają..tyle, że u mnie to zboczenie zawodowe do tego stopnia, że nie mogę czasem filmu oglądać :o a co do studentek, to jak kiedyś jedna mi przetłumaczyła tekst medyczny bez użycia medycznego słownictwa to sikałam ze śmiechu z tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle biegam ostatnio po całym domu i nie wiem w co ręce włożyć, bo pod koniec tygodnia przyjeżdża do mnie koleżanka a potem zaraz rodzice :) w końcu będę miała okazję pogadać z kimś nie tylko wirtualnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nurka nie zrobiłam, ale mam sternika, a i motorem też pojadę, a co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mam sobie iść? ;) :P idę, bo właśnie mi się pranie kończy a obiad też się sam nie zrobi.. a ja ostatnio eksperymentuję z mielonym i wpycham je we wszystko, dziś - w naleśniki :) a tego pilota nie zrobię, bo mam straszny lęk wysokości nawet jak przez most przechodzę to trzymam kurczowo wszystkie rzeczy, żeby mi coś nie spadło może dlatego że jak byłam mała to wypadł mi ciapek z balkonu? niby nic się nie stało a trauma na całe życie.. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Emmuś ;) ja na widok wody mam takie odruchy :D:D:D:D tzn prom itp nie dla mnie :P Ani - tiaaa uspokoił się :( mam już dość :( nadal jest zle, jutro lekarz rano , a wogóle kręci mi się w głowie, jestem senna i osłabiona i obolała ............... Ehhh ............. jakoś to będzie ;) Dobrze, że nie mam napadów złosci :D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Yennka przeciez się pakuje - chyba przeprowadzka , albo cóś :D:D no i dzisiaj ma juz jej tutaj nie być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, a ja to ani za wodą ani za wysokością nie przepadam. Pływanie to najlepiej jak czuję grunt pod nogami a co do wysokości to najbardziej lubię parter. Chociaż nie powiem samolotem bym się przelaciała. A filmy najbardziej lubię oglądać z napisami, a nawet i bez napisów. Niestety u nas to wszystko jest z lektorem. A marzenia niech Wam się wszystkie spełniają. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak widze rozmowy a ekstremalnych zainteresowania ................no cóż ja nie skaczę na spadachronie ( brat tak) nie jeżdżę na nartach ani na snowbordzie( brat tak) nie nurkuję( niedźwiedź tak) nie mam nawet prawa jazdy ( to ma sie zmienić w najbliższym czasie) ale uwielbiam szybka jazde szczególnie na motocyklach , uwielbiam kolejki górskie i wszelkiego rodzaju bandzi . Jak widzicie nie robię tego co robi mój brat ale robie innE rzeczy których on się nawet nie tyka ( bo sie boi że cos sknoci). Razem rodzinnie dobrze sie uzupełniamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie lubiłam Jansona. Kawał buca. Ciekawe dlaczego nie miał sprawy za spowodowanie wypadku??? A w ogóle to ona powinna go podać do sądu o dożywotnią rentę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, ja w ogóle nie lubiłam niczegokolwiek, co miało coś wspólnego z Jansonem... Jak sobie przypomnę niegdysiejszy hit: \"Małe szczęścia\":O:O:O:O:O:O Mam podobne odczucia jak Ty odnośnie jego osoby....kiedyś miałam znajomych pracujących w Radio, czasem ich odwiedzałam, kiedyś był Various Manx, jeszcze z Lipnicką, i widziałam jak Janson \"brylował\"....ochyda.....miałam wtedy koło 16 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnijcie mi, gdzie był ten wypadek...nie gdzieś w okolicach Milicza????? Ktoś wie?????? Gdzie??????? Bo jeśli w okolicach Milicza, to mam swoją teorię......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba było w tych okolicach
a co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D To ja nie wiem. A co to za teoria Ani???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milicka policja drogowa głównie zajmuje się tym, że ściga kierowców, którzy zaparkowali pod pewną apteką w nieprzepisowej odległości 18.7 m od skrzyżowania, co widać na podgląddzie (kamera) na komendzie.... Jak tylko widzą kawałek samochodu, od razu wsiadają i na syrenie łapią delikwenta. Tym się ma zajmować policja według Komensatnaw Miliczu:O:O:O:O:O:O:O:O Jak dla mnie to dozorcy, nie powinni się określać jako policjanci! Jak więc taka policja mogła zebrać dowody i na czas przekazać prokuraturze. Dozorcy mieliby to zrobić?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ekstremalnie to ja mam teraz na uczelni, gdy muszę, lub raczej chciałabym być w trzech miejscach jednocześnie... A to chór, a to gazeta akademicka, dodatkowo jeszcze teatr akademicki i wszystkie zebrania dziś akurat nałożyły się na jedną godzinę! To się nazywa sport ekstremalny, aby się roztroić ;) Ani, Parowozy............. Byśmy się spotkały w Wolsztynie... Startowałam w eliminacjach do Miss Świata Parowozów organizowanych już poraz czwarty bodaj.... Przeszłam do finału, ale na gali nie wystąpię, bo nie przeszłam do finału galowego... Na galę, jako widz mam zaproszenie, tyle że w piątek w nocy pracuję, więc w sobotę wolę odespać. W każdym razie pomysł na prezent wyjątkowy! Wspaniale się złożyło, że akurat wszystko tak się poukładało w czasie i przypasowało. Brat Cię pewnie uwielbia :) Janson, zawsze jak dla mnie był nieodgadnionym wizerunkiem... taka cicha woda... No i zawsze miałam go za gbura, nigdy nawet nie widziałam, by się uśmiechał, zawsze ta czapka zasłaniała pół twarzy, więc pewnie i z oczu źle mu patrzy... :O Ka, dziękuję za maila. Zaraz się zabieram do odpowiedzi :) Dla wszytkich buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, szkoda......... Ale zobacz jak blisko.... Następnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zadzwonił do mnie tata, że mój brat dziś wyjął swpje przez lata oszczędzane \"cenne pieniążki\" i kupił kamerę cyfrową:D hihihihihihih:) Rozmawiałam jeszcze dziś z mężem mojej koleżanki, będzie na miejscu bo dla PKP to spora promocja i mówi, żebym się nie martwiła, że mój brat będzie jeździl w kabinie maszynistów (ma wziąc jakieś ciuchy na zmianę:P). Serduszko, nie wiem, mój brat jest całkiem inny niż ja, bardzo błyskotliwy, dowcipny, ale fleeeeeeeeeeeeeeeeeeegmatyyyyyyyyyyyyyyyk. Nie wiadomo po kim:P Ale sądzę, że mnie lubi, mimo, że czasem działamy sobie na nerwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, następny raz to będzie jak się wkońcu zgramy wszystkie razem i umówimy w jednym miejscu... Zrobimy zlot forumowych gwiazd :D ;D czyli nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, Ani, REWELACJA! :) To będzie dla brata niezapomniane wrażenie i wspaniała przygoda. No a już na pewno jeden z niewielu prezentów jakie pamięta się przez całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×