Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Garni ;) zamienisz wielkie łoże, na sofe jednoosobową ;) i będziesz miała pokój z Kubusiem, a mądry tatuś bedzie w dziennym ;) :D:D:D:D:D A tak powaznie to moze rozważ sprzedaż i zakup nowego ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, posłałam jeszcze raz:P Groszek, czasem głowa boli, jak potem nie ma gdzie tego trzymać:P Garni, pokaż tę hustawkę:P ocenimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tak jak napisala Ani, przed paroma dniamo miałam się calkiem, całkiem. A dzis mam sie tylko całkiem :P bo mam ZNP i od rana chodze wqrwiona.A najgorsze jest to, że tak będzie przez kilka dni :D Mam nadzieje, że moja rodzinka to przeżyje. Biedni, tak się muszą ze mną męczyć co miesiąc. Garni, a nie można tego bujaka wymienić na inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko:D:D:D:D witaj:) ale chyba nie byłam niedyskretna?;) eeeee....a co ma do tego ZNP?????;) zjadłam koktaltruskawkowy, wypiłam wapno i czekam jak mnie zacznie skóra swędzieć:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, MRÓWY są dlatego, ze kiedyś Celi nazwała wsciekłe zony wsciekłymi mrówkami, a my to zaanektowałyśmy do \"naszych\" zon, tylko tak pieszczotliwie :-D Skrzynka zwariowała, poszedł email do rozerwanej i Celi, do Ninke mi zjadło, a jak zaczelam pisać do Garni to całkowicie wywaliło. Zbieram się do domu, mam 20 stopni, jest mi zimno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydze sie pokazac..... ale kumacie...jak ja mu wytłumacze ze raz w zyciu chciał \"dobrze zrobic kubnusiowi\" kupic cos od siebie tylko...i ...nie trafił!! wyczytałam ze do 10 dni mozna zwrocic! jutro cudo przyjdzie zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pewnie to drugie....:O:O:O:O ale dałam ciała, ale dla mnie ZNP jest skrótem jedno zkojarzeniowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skojarzeniowym ;) idę się pochlastać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenka Oczywiście, że zespół napięcia ;) Ani Nie byłaś niedyskretna :) Dzis wszystko mnie wk..... A jutro jadę na zdjęcie szwów i jak mnie coś zaboli, to chyba przyleję stomatolożce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko ;) nei bij za mocno tej stomatolog ;) ale lekko czemu nie ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi :D No właśnie............niech chodzi później spuchnięta przez tydzień tak jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheheehehehheeh Ani!! oj ani!! te skojarzenia znp !! hehehehe:D:D:D:D:D mnie tam skojarzyło sie odpowiednio--byc moze ze ja w temacie:D hehehehehe człowiek potrafi- kobieta potrafi!! zawiesiłam sama 4 obrazki w pomaranczowych ramkach zkubusiem pouchatkiem, by mojemukubusiowi było kolorowo!! slicznie wyglada:) jak trzeba to i wiertare obsłużę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, też umiem. Ale niepotrzebnie pokazałam, że potrafię się nią posługiwać :o Kobieta nie powinna pokazywać, że ze wszystkim daje sobie radę. Teraz będę już mądrzejsza :) Idę na rower... pochmurno ale przynajmniej nie pada, ani nie ma osłabiającego upału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem...ale JEGO nie zamierzam juz zmieniać :P:P a byłabym teraz mądrzejsza - by nie pokazac że tyle potrafię::) tyle ze ilez mozna czekac zeby sie wywierciło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, ja nigdy nie miałam ZNP:P:P:P:P a wiertarę umiałam kiedys obsługiwać, ale zapomniałam i nie zamierzam sobie przypominać:P Ja cierpliwie marudzę w takiej sytuacji.... buzia, idę na rower:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzień dobry i dobranoc i znowu dzień dobry bo niektóre już z Was pewnie śpią. Nerki dalej mnie bolą. Choć dziś klima była wyłączona ale i tak zimno było , bo na dworze było zimno. Po przyjściu do domu zjadłam i znowu musiałam się położyć i wygrzać. Po jakiś 3 godzinach doszłam do siebie. I zrobiłam sałatkę. A jutro jak uda mi się wcześnie wstać to zaniosę mocz do analizy. Kupiłam kubeczek do tego celu. Whim......przepraszam ,że nie odpisuję ale nadrobię to w weekend. Twój jest daleko, a mój blisko a czuję się jakby był daleko. Chociaż my będąc z dala od siebie to bardzo tęsknimy , a on jest wyjątkowo kochany. Tylko ,że jak jest blisko to robi z niczego afery. Garnierka.......mnie też denerwuje jak mój ze mną nie skonsultuje poważniejszych zakupów. Wolę zawsze wszystko obgadać. On pewnie znając moje zastanawianie się woli pewne decyzje za mnie podejmować. Uciekam już spać. I pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka. Później zajrzę, na razie mam urwanie głowy. Ale chcę napisać Wam, o wczorajszym wieczornym tel. od exii. Zadzwoniła by poinformować nas, ze na sprawę szykuje \"bombę\", a dwa - podwyzke alimentów i to sporą. Terminu jeszcze niestety nie znamy. Potem napiszę więcej. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wstawać śpichy....................czas do pracy nowy dzień sie zaczął , co prawda jakis taki mało sloneczny ale co tam nie jest źle bywało gorzej . Prowdze ostatnio bardzo ciekawe życie towarzyskie ........... na przemian impreza Kaśka -ja -matematyka lub Marzena- ja - statystyka to dzisiaj będzie naprawde super bo będziemy w cztery Kaśka - Marzena- ja i rachunkowość ..........................a mnie sie marzy impreza gdzie na miesjcu przedmiotu będzie mrożona biala flaszeczka i do tego sok grapefruitowy :-) Wracam do pracy ........................ potrzebuję urlopu i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale ja wysiadam z tego pociagu zwanego Polską ...............potrafię wyobrazic sobie wiele i mam duża tolerancje na różne rzeczy i sprawy ale dzisiejszy artykuł w wyborczej mnie powalił na kolana .......................to że kochanka Jarka jest powalona wiedziałam i do tego nie omylna w swoich sądach to też wiedziałam ale że służby odpowiedzialne za stosowanie prawa posuną się do takich skojrzeń nie byłabym wstanie wymyslić w mojej bujnej wyobraźni .................. zaczynam miec obawy że dla tych ludzi nie ma żadnej świętości ......... trudno ale w historii XX były juz takie jednostki - a potem był proces w Norymberdze .................. miałam wrażenie że mamy polowanie na czarownice ale to już nie jest zwykłe polowanie ............. to jest chore i to bardzo wdała sie gangrena jedynym lekarstwem jest amputować chore miejsce . Sorry ale nie wytrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajta, whim, mamy podobne odczucia. Prawdziwi kretyni. yenka, od dzis ta osoba będzie przeze mnie nazywana TĄ Oszołomką, brak słów, poziom niemal równy \'geniuszoim\' z CBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, a wczoraj CBA zatrudniło specjalistę od PR i komunikacji społecznej...nic dziwnego, skoro wiedzieli, że jak sie ten \"mengele\" wyda.....:O:O:O:O:O:O:O Brak słów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk .................podejrzewam że dostałaś zbiorówkę od Yenny ........................a ja znowu nic nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może.... A może po czymś takim CBA swoich funkcjonariuszy zgodnie z tą logiką i nomenklaturą nazewnictwa powinno nazywać kretynami? :P:P:P:P:P Też mną to zatelepało, chociaż sopodziewałam się tego mengele po tym, jak sąd apelacyjny, zwalniając lekarza, mówił o barbarzyńskim kryptonimie. Mówi to też także o sposobie działania CBA, oni z góry założyli sobie tezę, a potem tylko zbierano haki... I tak szczerze Ziobro, który grał w tej sprawie pierwsze skrzypce, powinien zostać odwołany ze stanowiska. A u nas ten buc i pajac paraduje w aurze ostatniego sprawiedliwego.... CHORE!!!!! A jakie rzeczy poopowiadał po [powrocie ze Szwajacarii?????:P:P:P:P:PP:P:P:PP Celowo kłamał, czy naiwnie wierzył, że Szwajcarzy dadzą mi spis wykaz kont i przelewów? W tej sytuacji nie wiadomo co lepsze, a co gorsze? Mieć ministra - kłamcę? Czy ministra totalnie nieprzystosowanego do realiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie whimka, nie dostałam, przeczytałam tylko post..... Ale może i tak warto zastanowić się nad nowym kontem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdury jakie opowiadał po powrocie ze szwajcarii mnie tylko ubawiły ................widac za młody jest i nie pamięta czasów kiedy to Szwajcarzy w powszechnym referendum zdecydowani że konta w bankach są nie dostepne dla obcych wymiarów sprawiedliwości - a zdecydowali z przyczyny bardzo prostej - ludzie maja tam konta zgodnie z powiedzeniem jak w szwajcarskim banku nic nie moze sie wydostac na zewnątrz. Nie wiem czy pamietacie sprawe zamrozonych kont w bankach szwajcarskich od czasu II wojny - ile lat trwało zanim podano wykaz tych kont a jakie naciski były żeby opublikowac ten wykaz. Fakt faktem Ziobro powinien podac sie do dymisji - jak dla mnie na studiach nauczyli go jak naginac prawo do swoich celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×