Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Garni wpisła się nad Tobą i masz emilka Whimciu Fajne będzie Wasze spotkanie :-D Twoje i Niedźwiadka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka ale ja nie miałam telefonu od ciebie! jeny...dziwne zebym zasiegu niemiała... ale nic niedzwoniło w niedziel byłam tylko poza zasiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy z chrzcin. Zaliczyliśmy jeszcze u nasz lekarza, w środę kolejna wizyta. Rana się mu nie goi, puściły szwy i dooopa zamiast morza. Poodpisuje jak podoczytuję Jo, u nas ma być Antosia, ale teraz nawet nie ma jak jej \"machnąć\", bo mój jest cały obolały:( i w siniakach:( dostał dwa tygodnie zwolnienia:( Groszek, jak kupować komplet podtynkowy to tylko Geberit, są najbardziej niezawodne. Inne hmmmm...jesli zaczną cieknąć, to sie może kiepsko skończyć...i montując Geberit należy sprawdzić, aby jak najwięcej elelemetów było metalowych i z napisami Geberit, koniecznie sprawdźcie oring wężyka, czy ma dwie identyczne końcówki! Groszek, radzę przeszukiwać Internet i sklepy wirtualne, kupować wszystko hurtem i targować ceny, może jeszcze przytniesz koszty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, doczytałam....zaraz idę czytać maila. Ja tez widziałam Michalinkę, super:D:D:D:D A;e nam się \"zmamiło\" towarzystwo, fajnie, że się rodzą dzieci:) celinka...naj są indukcyjne: szybko się grzeją, żrą mało prądu, nie nagrzewają sie i ciężko się nimi sparzyć, moja mama ma i jest zachwycona. Ja mam ceramiczną, ze sterowaniem z piekarnika...średnia pólka i też mi bardzo odpowiada, ważne tylko, żeby miała regulowaną wielkość palników i funkcje booster itp. Też jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani,wrzuć Balerinkę w kompa - mój tel. nie odbiera mmsów :-( Garni - fakt, w niedziele byłaś poza zasiegiem(3 tel), wczoraj 2 tel-nie odbierałas, a Celi nie dostawała odp, na smsy. zawał normalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, bluetooth mi się zapodział, jak znajdę, to przerzucę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was też tak grzeje ................... :( ja mam juz w domku 30 stopni na zewnątrz jeśli wierzyć termometrowi - to 38 :( i dalej rośnie :P Ani - na nózię męża może trezba antybiotyk ?? :O miejmy nadzieję, ze szybko wróci do formy i szybko zobaczymy mała Antosie ;) Garni - ja ci dam poza zasięgiem :P juz myślałam ze w szpitalu wyladowałaś :Pa ty sobie wycieczki fundujesz :D:D:D:D:D:D:D:D Whimcia - ale masz dużo werwy - w jedenwieczór całe mieszkanko od sufitu po podłogi - fiu fiu - co to będzie za powitanie :D:D:D:D:D:D:D:D Yennka - masz rację zawał :P to jest to :O my się tu zamartwiamy, a Garni zapomniała pewnie tel włączyć :D:D:D:D:D:D:D:D:D No własnie ile waży Michasia??? ;) Ninke ;) a ty jak pracujesz w klimatyzacji i tych upałach?? jak twoje nerki ? ;) Buziaczki dla wszystkich :) ps serduszko ma świetną pogode na opalanie ;) usmaży nam się na skwarek nad tym morzem :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ani- dzieki za info o kuchenkach - ja rozważam zakup mieszanej tj 2 palniki indukcyjne, 2 z rozszeżonym polem grzewczym ;) No i własnie chodziło mi o to ile one zżerają pradu- ale skoro mówisz, ze mało to chyba juz kupię zestaw ;) - mam promocję mastercook płyta mieszana + piekarni za jedyne 2400zł ;) - no i dlatego dopyywałam ;)- bo normalnie ten zestaw jest po 3100 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, on cały czas bierze antybiotyk od tygodnia z okładem:( a w kwestii płyty i sprzętu AGD, ja jakoś średnio wierzę w Mastercooka:O:O:O:O:O i Amicę, ale to moje zdanie;) Celinko, tylko do płyty indukcyjnej potrzeba specjalnych garnków;) Tefal robi boskie, piękne, ale niestety cholernie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnki już kupiłam ;) specjalne na płyty ceramiczne i indukcyjne ;) same garnki sa indukcyjne - tj długo utrzymują temp. Jak znajde w necie to wkleję linka - najtańsze tez nie były :( Teraz mam mastercook tyle, ze gazową i jest spoko ;) za to chyba zanussi jest beee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - ale jak mężowi \"poszły\" szwy to chyba powinien lezec unieruchomiony ?? jejku ale to go musi strasznie boleć :O i antybiotyk nie pomógł ? :( Musisz o niego teraz zadbać ;) i chyba rower zamienić na quada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne:) Ma wszystko, co trzeba:) najlepsze jest miele, nie do zajechania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leży, siedzi, zawsze noga w górze;) Podobno boli średnio, ale chodzić nie za bardzo może:O:O:O Myslę, że na jakiś czas dał sobie spokój ze swoim hobby:P A jak go najdzie kiedyś, będę mu przypominać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - obrobiłam się trochę... Wypchnęłam co najpilniejsze - w sumie do czwartku mam spokój z \"nerwowymi\" sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie właśnie nieco uwinęłam z pracą... ale jest goraco i generalnie zaraz zsunę się z krzesła pod biurko :o Zmęczona jestem. Urlopu mi się chce. Albo takiego wieczoru jak wczoraj, pssstt :D :P Widzę, że nasze forum też urlopuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziouszki :) Garni przytulam 👄 Jo* gratuluję (z tego co zdążyłam przeczytac) Balerinka już na świecie :D Celi, Whim, Groszek, Ani i reszta dziewczyn buziaki 👄 w niedziele odbieram dzieci, mama źle się czuje i na biegu załatwiałam ex teściową, na szczęście bez problemów zaopiekuje się młodymi az do mojego urlopu księciuń jeszcze ze mna wytrzymuje, ale połamamany przez pracę na 2 etaty :( leży i dogorywa..dobić Go? :( praktycznie czasu nie mam na odpisywanie, gdyby nie @ od Was to nic bym nie wiedziała pozdrawiam Was wszystkie razem i każdą z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej gdybyscie widziały teraz mój uśmiech - cała się śmieję od stóp po same końcówki włosów ..........................i nie ide dzisiaj do pracy a co taki dzień po ponad trzech miesiącach . Dobra wiadomość dla was nie będę już marudzić . miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) jak tam upały u was???? mnie wykończą :O Mumi ;) nie dobijaj go :D:D:D:D:D:D Whimcia ;) nooo usmiech musi byc wielki ;) Yennka ;) a ty tęsknisz za syniem? no i jak z księciuniem się żyje we dwoje? ;) Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a pewnie, że rozumiemy Ciebie, whimcia....miłego \"uśmiechania się\" u mnie nie ma neta w domciu, bo mój dostawca wraz z netia wdrażają \"nowe technologie\", ma być lepiej, a jest gorzej. U mnie chłodniej, była rano burza i jest całkiem przyjemnie, choć odczuwalna temperatura ze względu na wilgoć dalej wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani- jak ja ci zazdroszczę burzy :O ale my mamy podobne klimaty tyle, ze u ciebie fronty sa o jeden, pół dnia szybicej - więc już mi się buzia cieszy na ochłodzenie :D:D:D:D:D:D:D:D Ja dzisiaj mam tez luzik po wczorajszym piekarniku, bo teraz jest tylko 31 stopni , ale mam potwornie gorąco w domku :O i do tego maluch mnie kopie :O i wogóle jestem rozdrażniona :O I nózie mi spóchły po raz pierwszy w życiu :O noo normalnie 10 plag egipskich mnie dopadło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, wytrzymaj do wieczora:) Mnie za to boli głowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerwana21
Yenny 🌻 Ty Pracusiu!!! Skrobnij, co u Ciebie??? Czy cos posunęło się naprzód??? Wiesz, co mam na mysli... U mnie nadal OK, tak jak było przed zamętem. A może jeszcze lepiej Pozdrawiam A kiedy urlopujesz się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozerwana. Jutro, dzisjuz kończę pracę. Buzia. A ogólnie to u mnie ok. Przepis!?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×