Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

dąb stary to chyba moje, ale mogę się mylić, bo nie pamiętam, a na zdjęciu może inaczej wyglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadałabym... Ale nie mam jak. Buziaki dla Was, emilka nie napisałam, niemam kiedy. Buuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani mnie najbardziej to podoba się forest brown z linka drugiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku , wy już za chwilę przejdziecie do lamp , a ja nadal tkwię przy 3 linku- tak szybko mi się ładuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Groszku Groszku ;) już wszystko obejrzałam i teraz to mnie się juz nic nie podoba :O ani to co chciałam zanim to obejrzałam, a ni to co obejrzałam :O bo mam jeden wielki mętlik :O A było już mej łepetynie tak ładnie wszystko poukładane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - to chyba raczej nie normalne :O bo ja nigdy na nic się nie zdecyduję :( A chciałabym być tak przekonana jak Whimka do łózka kontynetatalnego , a tu nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te meble indyjskie, ale chyba tylko dla indyjan, bo ja bym sie nie odnalazła w takich klimatach na stałe ;) macie maila miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam się z wami pożegnać, co niniejszym czynię. Na trzy tygodnie odcinam sie od dostępu do komputera a przypinam jedynie do dostępu do morza ;) No i może alkoholu jakiegoś przy wieczornych imprezach :P Będę za trzy tygodnie i mam nadzieję, że wrócę opalona, bo pogoda w końcu ulegnie zmianie ;) Trzymajcie się wszystkie zdrowo i wesoło. Będę za wami tęsknić 😭 Pa, Pa, pa! Sto buziaków i milion pomachań łapką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko :) baw się dobrze, wypoczywaj, opalaj się i leniuchuj ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz skopiowac link i przed przecinkami skasuj spację ;) buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wstałam ...............ale jestem nieprzytomna wczoraj poszłam spać po 22-giej i jak ogladałam szkło kontaktowe powoli oczki mi się zamykały aż tu nagle sms ( nikt nie pisze do mnie o takiej porze) więc nerwowo odczytuję a tam pisze \" są wyniki z mikry\" - trzeba było mnie widzieć jak wyrwałam do komputera sprawdzić co dostałam ................. mam 4+ ..................dobrze że mam uszy bo by mi się usmiech w koło głowy zakręcił jak spirala a tak zatrzymał sie na uszach:-). Jak dla mnie to wielka ulga - został mi tylko jeden egazmin ten w sobotę - statystyka bleeeeeeeeee. Nie mam już siły się uczyć dla mnie to przedmiot dla idiotów ....... o ile inne przedmioty mogą przynajmiej po części przydac mi sie w pracy to ten zupełnie jest wyrwany z rzeczywistości . A teraz wypiję kawkę i może sie rozkręcę na twórcze myślenie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was pięknie po chorobie :) Serduszko, wypoczywaj i nabieraj sił. Tylko sie nie spal na słońcu :) Whimcia, gratulacje, zasłużyłaś na cały bukiet 🌻 Celi, czy możesz napisać coś o tej sprawie niezapłaconej faktury. Interesuje mnie to bardzo, bo ja mam taki sam przypadek.Podatek i Vat zapłaciliśmy, a kasy od firmy nie dostaliśmy. Tylko że nam powiedziano, że musimy oddać sprawę do komornika i jeśli komornik stwierdzi, że dług jest nieściągalny, to dopiero wtedy będziemy mogli \"wrzucić\" go w koszty. W związku z tym powiedz mi kochana, czy Ty tę fakturę korektę wystawiałaś w tym samym roku co fakturę za usługę? A poza tym, ślicznie wyglądasz :) możesz już szukać imienia dla synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mrówa. Whim, sorka za gafę - gratuluję. Spadam popracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim ;) Marnie się czuję :O zmykam leniuchować :D:D:D:D:D:D:D:D:D zajrzę pozniej :) Babko ;) musi być juz po sprawie w sądzie i działania komornicze nie odnoszą skutu dodatkowo mieliśmy faktury firm windykacyjnych , którym zleciliśmy ściągniecie długu i i po 2 miesiącach pracy windykacji + komorniczej dostalismy pisma od komornika i windykacji, ze owa firma jest niewypłacalna - i mozesz robić korekty ;) - tylko uwaga trzeba to uzsadnić i napisac pisemko do US czego dotyczny koretka , że inne sposoby ściągnięcia zawiodły itp. I jeszcze jedno przynajmniej na sląsku po takiej korekcie miałam kontrole za rok którego dotyczyła korekta - ale spoko ;) aha robiłam po zakończeniu już roku - tj faktura była na bodajże marzec - sąd , komrnik windykacja - i w następnym roku robiłam korektę za poprzedni ;) Tylko wtedy musiałam skorygować prawie cały rok - ale wiesz o co chodzi? ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×