Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Groszku spokojnie ;) pralke odłóz na pożniej - przez 3-4 miesiące pranko ręczne + wspomaganie się praniem u mamy :( - ale jest to wyjście (ja nie mogłam na początku prać u mamy i przez 4 miesiące prałam ręcznie :) ) Garnki patelnie itp na wstępie zapytaj mamy czy coś ci pożyczy ?? Jeśli nie to droga do najbliżeszgo makety i kup na początek 2 garnki i 1 patelnię :( + sztuśce najtańsze sa juz w kompletach po ok 40zł - na początek musisz się tym zadowolić ;) Ponoć masz jakies meble u rodziców, to może na początek je ze sobą zabierz, a z czasem kupisz sobie tą szafę? ;) Eeeeee naprawde nie jest tak zle ;) tylko musisz pokombinować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do groszka
Ja bym zjechała z ceną na kafelkach (aż 2000?????), na kiblu z zestawem podtynkowym - zepwne Grohe? można kupic równie dobry a duzo tańszy, a umywalka z szafką tez może byc tańsza... tak więc cięcia musza być, jak chcesz taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Groszek, jak kupilam mieszkanie i robiłam remont to planowalam wiele... A straczyło na wiele, wiele mniej. I z czasem podokupowałam. dasz rade. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety musze rozczarowac pomarańczkę. Poddtynkowy Geberit a kibelek cersanitu. Kafelki wcale nie wydają się takie drogie. Łazienka ma 3,07 wysokości to razem daje jakieś 22-23 metry kwadratowe kafli. Cena za metr to 54 zł + 3,5 metra za 48 zł na podłogę i 40 listew po 15 zł szt. Razem to 1956 zł. Kafelki są z działki średnich cen. Sztućce Celi już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja qrwa nie wyrażnie mówię ?? :O prosze babe o przesłanie mi potwierzdenia przelewu , a babsztyl przesyła mi zlecienie przelewu i jeszcze mi pindoli , ze ona ma środki na rachunku więc kasę powinnam miec u siebie :O Ale nie prześle mi potwierdzonego przelewu , bo bank jej na to nie pozwala ? :P No i co ja mam zrobić jak mam wiecznie takie cwoki po drugiej stronie słuchawki ??? Jakim cudem ona nie moze wygenerwoac ze swojego konta zrealizowanego przelewu??? :O Skoro moze wygenerować zlecenie przelwu to tak samo jest ze zrealizowanymi przelewami :O No wkurzyła mnie idiotka do kwadratu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż mi taką kabinę która kosztuje 1000 zł z brodzikiem i syfonem. Zresztą ta jest zamówiona bo ma wymiary nietypowe 80x100 i idealnie się zmieści. Żeby wstawić 90x90 musiałabym zmieniać hudraulikę, kuć wylewkę a to dodoatkowo kosztuje. I to niemało :o Tak więc kabina za np. 1200 zł plus syfon plus brodzik daje w sumie ok. 1600 zł., pluc zmiana hydrauliki... ? Wydaje mi się, że kwota w takim wypadku mogłaby być nawet wyższa. Wydaje mi się? Niestety w 80x80 się nie zmieszczę... nie mogłabym się schylić. Do drobiazgów nie należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafka pod umywalkę była naprawdę tania - i jest już kupiona. Ja nie wiem kto wymyślał ceny na meble łazienkowe, ale w pale się nie mieszczą. Durny słupek kosztuje 800 złotych wzwyż. Jakby pozłacane były jakieś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GROSZKOWA
Nie denerwuj sie. Kabina z brodzikiem i odpływem, wymiary 80x120 kosztuje niecałe 1000 zł drzwi są szklane, nie plastikowe, bardzo solidna. Wiem, bo mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no, to gdzie ty taką kupiłaś? Ja oblazłam wszystkie sklepy tu gdzie mieszkam i nic takiego nie było. Dlatego tę wynalazłam na necie. Jakbym na taką jak Twoja wpadła gdzieś to wierz mi, bez wahania bym taką kupiła. Wiem, że strasznie narzekam... ale spodziewałam się, że za kwotę która mam wykończę te 28 metrów... ba że jeszcze mi zostanie np. na narożnik właśnie. Naprawdę nie szlaleję... od początku zakładałam wersję oszczednościową. Żadne tam superfirmowe rzeczy. Żadne meble do kuchni na wymiar, tak jak przy większości kawalerek ludzie robią. Bo to takie proste było w myślach - max 7 tysięcy na łazienkę, 3 na szafę i 10 jeszcze zostaje na kuchnię i pokój. Tylko, że na papierze jakoś się te libczy juz nie zgadzają. Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku spokojnie ;) Ja dlatego będe miałą wannę - chociaż chciałabym miec prysznic - ale cena +zmiany juz istniejących rur mnie zniechęciły :( A to tylko i wyłacznie wina budowlańców- bo oni sobie sami decydują w którym mieszkaniu będzie wanna, a w którym prysznic , a pożniej lokator buli :( A ja teraz mam na co wydawać :( Chociaz już przyzwyczaiłam sie do myśli o wannie ;) Groszkowa :) zobaczysz jakoś to będzie :) Zaoszczędz tam gdzie się da - tj meble bierz na razie stare od rodziców :) pożycz niezbędne akcesoria kuchenne ;) A na resztę - tą podstawowa ci wystarczy spokojnie ;) no napewno bez szaleństw, ale efekt będzie zadowalajacy - zobaczysz :) Z szafą też sie na razie wstrzymaj ;) A moze trafi ci się promocja jesienna ? ;) - często wtedy zmieniają kolekcje i sa tańsze ? ;) - no chyba ze to Comandor lub coś w tym stylu :( Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GROSZKOWA
Sprawdziłam, w Twoim mieście faktycznie nie ma tego sklepu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświećcie mnie co to jest ten (dla mnie tajemniczy) syfon??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GROSZKOWA
Celinko Syfon to taki zestaw rurek pod brodzikiem, wanną, czy zlewozmywakiem, przez które leci woda do szmba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) nie wpadłam bym na taką nazwę - myslałam że to się nazywa instalacja wodno-ściekowa :( ehh głupota moja :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie ma Obi :P Taka wiocha tutaj, no :P Zadziwiająca jest ta różnica między tym co na papierze mi wychodz a tym jak się myśli. Ech, idę do domu... zresetowałabym się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GROSZKOWA
A czy Ty już kupiłas tę kabine, czy tylko ją upatrzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabiny kabinami a porodu brak.. ;-) Dzisiaj zaczely sie lekkie bole trwały cale 15 minut przypomnialy te na okres i coz?jutro ide do szpitala na ktg jakbym pragnela zeby okazalo sie ze rozwarcie mam 5 cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ja bym chciala urzadzac dziuple..SWOJA!!!!!!!!!!!!!!Docencie to co macie..koniec zycia na wynajmie koniec z rodzicami freedom!!I wszystko WASZE..Groszek ale wiem ze ceny i planowanie zwalaja z nog..ale pomysl za jakis czas bedziesz saczyla redsa na swoim lozku z pikna narzuta.Naprawde warto. ;-) Ani-->moze tak mialo byc cobyscie sie dopiescili teraz? ;-) bez morza...Wiem ze zawsze cos.Ale takie to zycie,w czym innym wylosowalas wygranego losa ;-) A jak bedzie cora u ciebie to też M.? ❤️ Dziekuje Wam za smsy,zaczynam sie juz lekko przystosowywac do tego ze bede rodzic choc dalej tego nie kumam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przysiegam!!Nie ogarniam tego...wszystko tylko nie to!Mamo ratuj! Pozdrawiam goraco kazda z Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie otworzyły mi się tylko aktualnosci- mają nawet ciekawe meble do kuchni ;) - ale i tak zawsze trzeba takie coś dotknąć i pootwierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo- ale ty jeszcze chyba masz czas do porodu ?? no przynajmniej ja mam przypomnienie w tel na poniedziałek :O a ty juz chcesz rodzić ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GROSZKOWA, rany thx :) Kabinę już zamówiłam... niestety u mnie nie było nic w takim rozmiarze 80x100 więc co miałam robić :o A z tym linkiem od Ciebie, super sprawa. Jo, a wiesz że moczyłam się właśnie w wannie i myślałam o Tobie. Czy to już czy jeszcze czekasz na Niunię 🌻 dla Ciebie i maleńkiej. A jak tam się mają sprawy z jej tatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zobacz co znalazłam http://allegro.pl/item213724667_stelaz_wc_kolo_panda_miska_idol_przesyl_grat_s_.html albo http://allegro.pl/item213070856_zestaw_podtynkowy_cersanit_aqua_delfi_komplet_fvat.html Nie wiem czy ten pierwszy ma też deskę bo nic nie napisali. 100x80 to wymiary kabiny. 80x80 też dla mnie za tycie. 90x90 musiałabym zmieniać hydraulikę. A 80x100 jest optymalne bo 80 na jednej ścianie akurat się zmieści a i 100 na drugiej, aby mieć możliwość w miarę swbonego pochylenia się, też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabinę odlotową wybrałaś ;) ale poszukaj teraz reszty w bardziej atrakcyjnej cenie ;) czasami opłaca sie buszowanie nawet kilkunastogodzinne ;) bo to zaoszczędza pieniażki, zwłaszcza jak ma sie je wyliczone ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja liczyłam ze nam remont i urzadzenie zeżre max 40tyś - ale patrząc na ciebie już mam obawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×