Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi te moje - nie moje z chili nie miały chili w całości tylko chili mielone w ilościach strasznych :-P. A kwestie czekania i jazd w tym czasie juz mam omówioną z instruktorem :-).- spoko luzik Krzysio nie miał wyjścia bede jeżdzic z nim :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia - ja do swoich oprócz chili w kawałkach dodawałam pół płaskiej łyżeczki zmielonej chili -ale wam takiech ostrości nie polecam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Nie kazdy lubi jak mu oczka wypływają od pikantności :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka Yennka - no to jak? ten przepis jest na słodkawe ogórki czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka - a te wybory jesienią to na 100% ??? czy na razie spekulacje?? bo wczoraj coś czytałam, ze w związku z żałoba narodową premier o koalicji bedzie rozmawiał dopiero w czwartek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybory chyba na pewno ;-) Zobaczymy jak to wyjdzie - co kaczorki zrobią z \"Endrju\" i Romciem i całym tym Lis-em. Ogórki z miodem słodkawe. A z chili też zrobię - a co??? Do kanapek i sałatek bedzie ekstra. mam jeszcze trochę ogórków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) tylko uważaj z chili - powaznie ;) bo ja bez względu na wielkość słoiczka wkładałam taka sama ilość papryczki plus tą sama ilość w proszku - i niektóre były bardzo ostre :D:D:D:D:D:D nawet w sałatce bardzo wyczuwalne ;) - ale my oboje gustujemy w ostrych przyprawach ;) A wg sondaży PIS nadal ma szanse na rządzenie czy raczej nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam napisac @ do was .............. ale dupa blada poczta nie działa - wszystko przeciwko mnie ? Według moich spostrzeżeń zaczynają się jazdy z Ex mojego niedźwiedzia ...............własnie wysłuchał listę żądań typu syn ma stara komórkę inne dzieci były na koloniach wyposazone lepiej itp. Jest to przykre szczególnie że za kolonie zapłacił Niedźwiadek ( były organizowane przez jego firmę), dodatkowo oprócz stałych alimentów wysłałam trzysta złotych na książki do szkoły ( był kiermasz) i trzysta złotych na wyjazd na kolonie ( kieszonkowe i na euro). Jednym słowem im więcej dostaje tym więcej chce - jestem w stanie wiele zrozumieć sama jestem matką i wiem jak to jest ale nie potrafie zrozumieć postawy dawaj dawaj ........... bo co mnie obchodzi za co ty bedziesz żył ? Najpierw akcja moj ex - córka , podobno zdzwonił i powiedział że pójdzie z nią kupic jej prezent tylko ona ma pomyslec co chce - pomyslała i jak zadzwoniła żeby mu powiedzieć że złoty kolczyk do pępka ( ma przekuty od dwóch lat) to usłyszała że ma go niedraznić a potem to już była tylko reakcja z jej strony krótka i szybka - telefon został rozłączony - i mamy stan który bym nazwała zaognieniem stosunków i czekam kiedy wybuchnie bomba na całego :-P, z teraz postawa roszczeniowa z drugiej strony . czemu ludzie potrafia tak inny umilic życie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Whimka....nawet nie wiesz jak dobrze cie rozumię... a ja na paluszkach..bo maly spi..choc pomału sie wybudza a ząbki mu się cisną i marudzi jak stary pryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka ;) a moze ex i exia zjedli tych ogórków z chili i to ich tak rozpiekliło ? ;) A tak poważnie - to nie mam pojęcia czemu niektórzy sa jak betony z wiekiem twardnieją :( Wiesz ja mam swoją teorie mianowicie, każdy będzie próbował ile się da aby cos ugrac i tylko od nas zależy czy pozwolimy sobie po głowie skakac - czy w końcu tupniemy nóżką. Bo wiesz jak jęczenie skutkuje to czemu częściej nie pojęczeć - a wtedy zawsze ojciec znajdzie na najnowszy model tel. To samo tyczy się dania obietnicy kupię ci prezent jaki sobie wybierzesz, ale pewnie o tym doinformował pierworodną, kótra od razu przypomniała, ze potrzebuje wyprawkę dla dziecka . Whimcia- ja jedynie moge cię wirtualnie uściskać ;) I przytulić też wirtualnie twoją córcię ;) A reszta niech sie kisi w swoim sosie i nadal trzyma się za kieszeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni co do ząbków to powiem Ci że mam w domu jedna marudząca strasznie że nic nie może jesć nic ugryźć bo boli .......................zęby madrości jej rosną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest z Emmą ??? te powodzie to przypadkiem nie u niej ?? :( Wiecie moze coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaruję do was zbiorówkę o niczym :-) A tak pozatym to gdzie jest ten link co Ka wklejała o przepracowaniu 2 dni na rzecz Euro 2012????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... Dylematów ciąg dalszy... Całe szczęście, że towarzysza mi czynniki zewnętrzne, które albo przeciążają jedna stronę, albo drugą... Dziewczyny, dla każdej 🌻 Ale mi narobiłyście smaka na ogurasy... ;) Whimka... z placem to tak chyba jest, ze raz idzie gładko i perfekcyjnie, a na drugi raz gdy sie chce jeszcze lepiej, to nie wychodzi nic... I z tym przetrenowaniem to może być racja ;) Celi, Emma przedwczoraj była do złapania na sposobach... a teraz to też nie wiem co z nia jest... Co do klęski żywiołowej a żałoby narodowej z powodu śmierci pielgrzymów odniosłam wrażenie, że tu chodzi o przekierowanie uwagi publicznej... Może uda im się nie wprowadzać klęski żywiołowej w tamtym rejonie i dzięki temu z państwowej kieszeni wiele sianka nie ubędzie... W końcu zakładanie czerni kosztuje mniej niż postawienie nowych domów... to jest Polska właśnie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam przypadkiem na blog mojej siostry... Nigdy nie wchodziłam na jej prywatne strony, ale dziś zupełnym przypadkiem mi się to zdarzyło... Mam cudowną siostrę, wiecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Howgh! Ale rozpisałyście sie o ogórkach, ja w życiu nie robiłam i raczej szybko nie zrobię. Natomiast wożę od teściowej pyszne różnorakie słoiki i przetwory ponad 500km:D:D:D:D I dobrze mi z tym;) Umiem robić kiszone i jak muszę (wyjazd rodziców i babci), to zrobię...przepis klasyczny mojego dziadka, bardzo dobre:) Yenka, weszłaś w temat, który mnie również nurtuje. Jestem tym bardzo rozdrażniona....mam podobne odczucia do Was. TEATR MEDIALNY DLA GAWIEDZI, która tym razem ma płakać. Tragedia i śmierć to straszne rzeczy, natomiast cała otoczka \"wyprowadza mnie z nerw\" (podobnie maja moi znajomi, wszyscy tak samo \"nieczuli\"), staram się izolować od wielu newsów. Podobnie miałam po tej tragedii na Śląsku w listopadzie. Po prostu każą nam płakać i budować kolejne obszary narodowej martyrologii.Po prostu nie cierpię, gdy media i władza robią z ludzi matołków, którzy klaszczą i płaczą na żądanie. A tu tak właśnie się dzieje. Najbardziej mnie wnerwiło oświadczenie Jarka o pomocy rodzinom w wysokości 100 000, a szczególnie takie zdanie, że jest to kwota przekraczająca możliwości finansowe wielu ofiar i ich majątku, co państwo jest im winne (coś takiego było powiedziane na konferencji). A odszkodowania z tytułu ubezpieczenia, dochodzenie od firmy organizującej wyjazd. W końcu Caritas i Kościół powinien uszczuplić swoje zasoby finansowe i sypnąć groszem i wspomóc rodziny ofiar-wiernych-pielgrzymów. I jeszcze mnie wnerwiło to, że kretyn Netzel (to ocena jego kompetencji) złożył obietnicę, że odszkodowania przekroczą kwoty polis!!!! Kto za to zapłaci? Wszyscy pozostali ubezpieczeni w PZU, które będzie sie wymigiwać albo zaniżać wartość polisy. CHORE! I chyba jest to działanie na szkodę spółki. Corocznie na polskich drogach ginie 5 500ludzi, czemu oni nie dostają odszkodowania za fatalny stan dróg, który doprowadził do wypadku i śmierci ofiar? Jakoś państwo na te ofiary sie wypina. Są lepsi i gorsi, mimo, ze równi. jak u Orwella. W niedzielę, oprócz wypadku i trąby powietrznej, wywróciła się łódka na jeziorze wdzydzkim: zginęła babcia i jej dwójka wnuków, którzy byli w kokpicie, dziadek przeżył...ale to jest zbyt mało medialne. TA medialna otoczka wypadku w Vizine i kaczy populizm maja odwracać uwagę obywateli od tego, co dzieje sie w koalicji, od afer, nieudolności i ośmieszania się władzy...ma pomóc wygrać wybory. To nazywa sie moralna odnowa i moralna, sprawiedliwa polityka. Rzygać się chce!!!!!!!!!! I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, chyba taką Matką-Polką, o której pisałaś, nie jesteś, na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ofiar wypadku po 100000 zł. Dla ofiar trąby powietrznej po ok.6000 zł Zajebiście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, sprawdzałam w LEX-ie nie ma jeszcze projektu(przynajmniej u mnie). Ale chyba to nie zart, tylko najprawdziwsza prawda. jeszcze tylko przywrócić do życia s. inkwizycjezamiast SB i alleluja komuna wróciła :-D Ani, nurtuje mnie to strasznie, nurtuje i złości, jezeli 5500 rocznie to ok 150 dziennie, to ten \"samolot\" o którym wczoraj pisałam codziennie spada. Straszne, ze śmierć jednej osoby - kazdego obywatela nie wprawia machiny panstowej w ruch, nie ma pomocy - jest tylko zal, ból, szara rzeczywistość, często bieda. Naprawdę - osób poszkodowanych w huraganie jakos bardziej mi żal, spontanicznie i bez przymusu. Sama z siebie pomogłam tym którzy pomocy potrzebowali - na tyle na ile było mnie stać. ja nie twierdzę , ze rodziny śp. pielgrzymów i poszkodowanych pieniedzy nie potrzebują - przecież pewnie rodziny bedą we Francji, by być z rodzinami w kontakcie, pomagać i wspierac .A życie kosztuje - hotele, jedzenie. Dla wielu osób taki wyjazd to wycieczka życia, a na nią grosz ciułano latami. Ale z drugiej strony cyrk wokól tego, sprawa PZU i polic(o czym wspomina Ani) budzi niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już lecę zapisac się do kolejki społecznej do prac na rzecz Euro :P To sa jaja?? prawda?? Przeciez u mnie pół gminy wyląduje na tym szkoleniu a i tak na obowiązkowej pracy nikt się nie stawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko ;) ale co cię tak oburzyło ?? przeciez ci z wypadku to ich elektorat, o kóry trezba dbac zwłaszca w obliczu rychłych wyborów :P a ci z huraganu - to cięzko stwierdzić na kogo głosowali :( i dlatego mają mniejsza pulę :( Pawik ................ fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, racja.... i sprawa zostanie w Rydzykowych mediach odpowiednio przedstawiona... A właśnie RM nie robi zrzutki na ofiary pielgrzymki????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×