Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Hejka wszystkim ;) Ani- dzisiaj nie jest solenizantką, ale jako kobieta napewno z chcęcią przyjmie kwiatek ;) Ja ledwo żyję otwieram powoli jedno oko :D:D:D:D:D:D:D - wczoraj wszystko mnie rozbolało na maxa :( Planowałam wypad do B. ale zostałam w domku . Odespałałam ostatnie nocki i już jest lepiej ;) Buzia :) ps ogladając naszych polityków, mozna się czasami posmiac, ale ostatnio jedynie niesmak wzbudzają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Yenny
@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się dziś poopalałam, ale krótko... ;) Widziałyście już foteczki naszej najnowszej topikowej kruszynki? Słodka co nie? Pozdrawiam gorąco Michalinkę- Balerinkę i jej dzielną mamę!!!! Wracaj szybko do nas Jo* ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale miałam dziś poranek, napiszę Wam zaraz w mailu. Zdjęcia maleństwa jak zawsze rozczulają mnie. Czasu wciąż mi brak, ale zrobiłam dziś placki z jabłkami. Niestety mój nie miał apetytu przez ten poranek i placków nie ruszył, ale za to ja się najadłam bardzo. Po nerwowym poranku i ogólnie psychicznym zmęczeniu udało mi się kupić białą bluzeczkę Promyków słońca może uda mi się złapać w weekend. Jak na razie to wciąż samoopalacz stosuję. I znowu już mi się oczy zamykają. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balerinka przesłodka! Przypomniało mi się moje Maleństwo i aż sobie zdjęcia poporodowe obejrzałam.. śniło mi się, że teraz będzie chłopiec, ale tylko raz miałam proroczy sen w życiu, no..dwa ;) łobocymy cy ze mnie jaki prorok cy co :) Celi dorzuciłam swoje trzy grosze do topiku ;) napisz jak możesz (może na maila?) jakie imiona obstawiacie, bo ja mam coraz większy kociokwik :o moi znajomi mają chłopca 6 tygodni i wciąż jest bezimienny..póki co mówią "baby boy" ale jak do piątku nie zapiszą to grozi im kara ;) buziaki dla wszystkich Serduszko dziękuję za troskę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie poszłyście już spać??? Moja siostra wlaśnie szykuje się na seans premierowy Harrego Pottera... ;) Ja widziałam w kinie tylko dwie części. A moja siostra rok w rok urządza istne pielgrzymki do kina wraz ze swoimi znajomymi... Jakby nie patrzeć, dorastał na tych częściach... I na czytaniu kolejnych książek o małym magiku ;) Zazdroszczę jej tej pasji... Sama nie mam niczego co by mnie tak absorbowało, czemu poświęcałabym się tak wiernie z oddaniem,pasją i uczuciami... Ninke, masz zwrotkę na @. Oby jutrzejszy poranek i cały dzień był dla ciebie i twojego mniej nerwowy.... Ba, spokojny niech będzie! Emmo ❤️ Ja mam ostatnio jakieś zamiłowanie do Miłosza... tak mi to imię dla chłopca jakoś ślicznie brzmi... Zawsze lubowałam się w Michałkach i Kubusiach... ale teraz zwróciłam uwagę na Miłosza... tzn. na imię zwróciłam uwagę, nie na konkretnego człowieka ;) Yenny! Wyśpij się w końcu! Dobranoc! dla reszty buziaki! Idę sobie pobyć na kochankach... Ostatnio regularnie je czytam, a nawet wtrącam swoje trzy grosze... Niby temat mnie nie dotyczy, ale czasem mam wrażenie, ze rozumiem co czują tamte dziewczyny. Czasem, chciałabym zrozumieć motywy niektórych z nich... Czasem odczuwam nawet coś w rodzaju empatii... bo tak na prawdę gdy analizuję swoją niedaleka przeszłość to mam wrażenie, ze jednak byłam kochanką... przez ułamek sekundy, rzekłabym , zupełnie wtedy tego nieświadoma, ale byłam... Czasami mam o to żal do A. Wielki żal, który wyłazi i niszczy moje uczucia do niego... z reszta nie tylko to wyłazi i sprawia, że łzy płyną... Dobrze, już kończę, bo nakręcam się znów na smutki. A chcę jutro wstać z uśmiechem. Szykuje mi się ciekawy weekend.... Spokojnej nocy, kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej nie śpię... A biorąc pod uwagę fakt, ze mamy już kolejny dzień to mówię dzień dobry! dziś ja jestem pierwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana mój organizm dzisiaj zaprotestował z rana ................. nie moglam zatamowac krwotoku z nosa lało się ze mnie jak z fontanny , teraz jest już dobrze ale wyglądało to nie ciekawie . WIdać powinnam iśc na urlop ..............a urlopu narazie nie ma ale może wolny weekend będzie pośpię sobie i trochę odpocznę będie dobrze :-). Podobno w niedziele mam egzamin wewnetrzny na prawo jazdy - jednym słowem kończę kurs ............... a potem czekac czekać czekać na państwowy . Teraz czas na kawkę tylko zastanawiam się czy nie spowoduje to nastepnego krwotoku z nosa :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja padłam wczoraj ok 23,30. Połozyłam się ok 23, ale same wiecie jak to jest :-p Male tiru-riru [Groszek - ;-)] A teraz ziewam. Whimcia, Ty nie lekceważ tych krwotoków. To pewnie jeden z objawów przemęczenia. Czy dostłamś @ odemnie? I co Ty na to? Kiedy na urlop? Ja po 15 sierpnia. Tylko 2 tygodnie,ale dobre i to. Śmiejemy się z kolegi, wrócil w poniedziałek i juz marzy o nastepnym wolnym... Balerinka jest przesłodka. jak pączuszek - okrąglutka i z dołkami ;-) Uwielbiam takie małe dzieci. Juz mi się marzy... Mój próbuje z zapałem zrobić Michasia albo Oleńkę ;-) Tylko ja się zabezpieczam. Wczoraj znów była gadka o ślubie. Tym razem z przyczyn prozaicznych - bez slubu dużo zamieszania z ustanawianiem pełnomocnictw, dziedziczeniem,darowiznami (podatki duze-bo my obcy dla siebie) itd. A gadaliśmy tak, bo u znajomych mają problemy - zyli na kocia łapę lata całe, teraz jest problem z uporządkowaniem wszystkiego, mieszkanie odnowione za kasę kobiety zabiera rodzina jej zmarłego partnera, dobrze że meble oddają. Kasa z ubezpieczenia też idzie do reki mamusi. Ech, niby tylko papierek z usc w naszym przypadku,a tak wiele zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jaka balerinka jest słodka - cudeńko taka mała pyza ........... oczki mi sie zaszkliły 18-cie lat temu moja córcia tez była taką pyzą tylko nie miała takich włosków ................. roztkliwiłam sie na całego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka poranne słoneczka :) Yennka ty już od rana o ślubach ? to co będzie wieczorkiem?? ;) Whimcia - jak nic przemęczenie :( olej ten wewnętrzny w weekend ) i odpocznij porzadnie ;) no chyba że spodziewasz sie kruszynki - to takie nosowe atrakcje się zdarzają ;) - no przynajmniej ja miałam przez pierwsze 3 miesiące notorycznie ;) A Michasia - bosssssssssssssska :) a ta czuprynka hoho ;) Serduszko ;) bedzie dobrze :) Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, chyba z 25. Przedwczoraj wysłany. Celi, pogłaszcz dzidzię po brzuszku od cioci Yenny. A kiedy usg??? O ślubach z rana ... coż, tak jakoś wczoraj wyszło w rozmowie. a wieczorem - mamy gosci. Cały weekend będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) już pogłaskałam - i bąbel kopnął :D:D usg 30.07 i 08.08 ;) więc na którymś się dowiem kto tam mieszka ;) Emmuś - co do imion to nic się nie zmieniło przez te kilka miesięcy nadal Nina i Maciuś - już nawet J . się do nich przyzwyczaił ;) ale ostatnio stwierdził , ze o bąbelku myśli jak o chłopcu - pożyjemy zobaczymy czy ma instynkt ?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Michalinka słodka kluseczka :P taka spokojna grzeczna przytulanka.. po niej widzę jak Kubuś urósł... a i tak moje malenstwo... Dbajcie o siebie Jo i balerinko :D My ząbkujemy- ja- zęby ósemki wypuszczam a mały swoje... boshe ale maruda z niego !! jak sie z nim ne bawię to się tego domaga. dlatego tylko was czytam i czytam...to mogerobic spokojnie majac go na rekach Celuś a ty co bys wolała?? chlopiec czy bambinka:) nasz babelek ..miał być jagódką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) wolałabym aby bąbelek był Maciusiem ;) ale wiesz jak to jest .............. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia :) i łaskotki dla Kubusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Dla każdej po bukieciku 🌻 Czuję się... czuję się dobrze :) Wiecie, co? Młoda jestem, do cholery, więc w dupie mam te dylematy. Będę żyć... Jak znów zacznę płakać to ze szczęścia. Teraz już nie zamierzam. I niech mi zarzucają beztroską zabawę... Ja to biorę za swój przywilej. Od dziś popołudnia zaczynam weekend. Ma on być cudowny... I taki będzie. I to ja sprawię, ze taki będzie. Ja sama! :) Przyjemnosci dla wszystkich! Ninke! Dawaj znać co tam wiesz ico tam się wyklarowało!!! Garni... jak ząbkować to całą gębą, co nie? ;) Znośnego ząbkowania życzę. i ja też się przyłączam do łaskotek dla małego piszczałki :P Emmuś, buziaki dla Niuńci... Dawno nie przesyłałaś jej zdjęć, a królewna zapewne zmienia się z każdym tygodniem... Dawaj tu zaraz coś na pocztę, ale już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wam życze milego weekendu. Właśnie wskoczyalm na chwilę do biura (wróciłam z Łasztowni i z Wałów). Zaraz biegnę bo mają przywieźc kafelki :o, potem znów na Łasztownię... i może znajde jeszcze jakąś godzinkę na wieczorne piwko z przyjaciółką. Jutro pobudka o 7, na dworzec po wolontariuszy, potem od 9 do 17 szkolenie dla oficerów łącznikowych, o 18 kontrola masówki, i około 20 czas na kolejne małe piwko i karaoke :P A w niedzielę już cały dzień na Łasztowni i Wałach w pracy :o... ale wraca mój ulubiony policjant i w niedzielę go zobaczę :P A wiecie kiedy przywiozą mi kabinę prysznicową - tę wymarzoną? Między końcem sierpnia a wrześniem 😠 Fuck. Ale mówi się trudno - jest wymarzona i poczekam na nią. Miłego i spokojnego weekendu dla każdej z Was moje ulubione kolezaneczki :D Buziaki groszkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Howgh! Moja przyjaciólka jest w ciąży:D:D:D:D Balerinka cudna:D:D:D Ja biegam po sklepach, kosmrtyczkach i mam labę, a zaraz gości:P Trzymajcie sie.... Celi, Nina, Nina, Nina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatki oczywiście przyjmuję, choć solenizantką nie bylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się byczę przed kompem - ćwiczę lenia jak dawno nie ćwiczyłam. :-D Jak mi dobrze!!! Moj na spacerze z gosćmi - ja nie poszłam bo mi się nie chciało. Niech sobie panowie pogadają o męskich sprawach - ja odpocznę. Dostałam od panów cudne kwiaty i kosz z owocami. Miło. Więc wcinam gruszki i popijam kawą- extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, nie dobijaj mnie z tą kawą:(:(:( Bo ja wiecznie ziewam, późno wstaję.....co to za życie bez kawy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×