Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ani - sorrki ale nie chce mi się nawet o nim czytać :O no znowu mnie znieczulica jakas dopadła czy cóś ?? :D:D:D:D:D:D:D:D Noo ale czy ja się myle? w kwestii tej katastrofy?? Bo jak dla mnie nie ma uzasadnienia wypłacania rekompensat za ta tragedię :( Przeciez ci ludzie nie zgineli w pracy na rzecz kraju , tylko na wycieczce :( Czy w zwiazku z tym wszystkie rodziny które doznały podobnych uszczerbków ale nie na pielgrzymkach moga się też dopominac od skarbu państwa za dość uczynienia ich krzywdzie??? :( Ja rozumiem pomoc, nawet zorganizowanie na koszt państwa leczenia i pochówku i nawet pobytu rodzin za granicą, ale wypłaty .............. ????? :( Chyba sobie włączę radio ma ryja (tak mówiła moja polonistka - fajna babka nie? ) to moze zrozumiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie a co z tymi którzy stracili dzieci jadące z północnych karńców polski (chyba suwalszczyzna) do częstochowy- pamietacie ten wypadek autokaru ??? Tez dostali jakieś środki finansowe od państwa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wszyscy jesteśmy równi..........tylko niektórzy są równiejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej mamy koleżanka z pracy na \"ósemce\" straciła w jednym wypadku: matkę, siostrę, szwagra, dwójkę siostrzeńców. Jakoś jej państwo nie pospieszyło z pomocą finansowa, były problemy z zasiłkami pogrzebowymi z ZUZ i odszkodowaniem z PZU..... Dziś wiem, co to znaczy PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, jak na świńskim folwarku u Orwella. Rzygać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, moim zdaniem Dorn po tym, co wyrabia ze swoim psem, stał sie wielkim błaznem (mimo że intelektualista z niego socjolog-bajkopisarz:P). I chyba powinno sie zając biedną Sabą Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, nie pytaj :O Staram sie, bardzo się staram, nawet więcej niż bardzo ;) Ale zamiast lepiej jest gorzej, nawet frankfurterka \"sie pogorszyła\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może spróbuj od samego \"Frankfurtu\":P ściskam mocno Ciebie w tych boleściach i \"nastroju pod psem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko ;) Jessssssssssssssu dziewczyny zlitujcie się :( wklejcie coś wesołego ;) bo przeraża mnie ten kraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani Ale w słowie Frankfurt też są dwie literki \"f\", a właśnie w tym największy problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak ciężko przyzwyczaic sie do diastemy w moim wieku? Szczególnie jeśli wcześniej sie jej nie miało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko czy ja dobrze zrozumaiłam - masz teraz wabika miedzy ząbkami ? ;) przeciez to urocze ;) Ej nie smutaj się ;) z tym da się zyć ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączyłam TVP2 z nadzieją na wiadomości regionalna, a tam leciała \"melancholino-tragiczna wizytówka \" o wypadku z Vizille. Wyliczanie, rannych, ofiar, dramatyczne ślady opon i olsniło mnie:D Żyjemy w czasach medialnych igrzysk tragizmu!!!!!! Zamiast zasady sportu wprowadzonej przez Pierre\'a de Coubertaina (walnęłam się pewnie w pisowni):wyżej, dalej, szybciej mamy obecnie: więcej ofiar, więcej łez, więcej śmierci i krwi...... Po raz kolejny dziś: rzygać mi się chce:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) poplułam monitor przez ciebie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja pod nosem tez mamrotałam na tvn24 i serwis informacyjny :P ale mało wybrednie więc wstydzę się powtarzać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Babko ;) przywykniesz ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam Wasze dzisiejsze wywody i z przykrością muszę przyznać Ani rację. Spadam już do łóżka, miałam masakryczny dzień :o Jestem zmordowana. Buziaki i serdecznie uściski dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! u mnie wszystko w porządku. komputer nam trochę szwankuje więc albo nie mam jak albo nie mam kiedy się udzielać :( ale napiszę Wam zbiorówkę jak tylko wezwiemy jakiegoś magika ;) zgadzam się z Wami w 100% w związku z tym co pisałyście na ostatnich stronach (wypadek pielgrzymki, tornado, czyn społeczny w ramach olimpiady, suka Dorna..) żenua, jak to mówią miłej nocki, buziaki dla wszystkich dużych i mniejszych (i jednego brzuszka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, wysłałam Wam zbiorówczkę. Ja na mnie to mało narzekałam. No może troszkę na mojego , choć i tak jest na chwilę obecną wyjątkowo spokojny. A w tych Waszych dyskusjach to macie rację. Wciąż są jakieś tragedie wszędzie . Jak również jest też wiele szczęścia dla innych. I takie to właśnie życie. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka 💤 💤 💤 Późno wrociliśly z imienin. Jeszcze robiłam ogorki z chili. Tv nie oglądam. Bo nie chcę siedenerwować. Tym o czym pisala Ani. Wczoraj jadac na imieniny słyuchalismy radia. I w jednych wiadomościach pierwszą informacja był news o przetargu na meble do rezydencji prezeydenckich(w tym do tych, które miały byc w ramach taniego państwa sprzedane), a nie o wypadku autokaru. Podpisuję się pod słowami Celi - nie umarli dla kraju, za kraj... Moja babcia umarła niespełna dewa lata temu. Po ciezkiej chorobie, bardzo cierpiała. To było tragiczne, patrzec jak ta zawsze sprawna i żwawa kobieta niedołeżniej z dnia na dzień... Czy państwo powinno mojemu ojcu dac odszkodowanie??? Taki spore??? Nie licząc zwrotu kosztów leczenia, opieki, pampersów??? No jak dziewczyny myslicie???? Moze by tak sprawę nagłośnic??? Ironizuję, ale ciągle tłucze mi się po głowie pytanie dlaczego jedni są lepis od innych??? I nawet o kasę tu nie chodzi, bo pewnie 70% tych obiecanych pieniedzy nikt na oczy nie zobaczy. Ogladałam wywiad z wdowoą po człowieku, który zginął na targach gołębi. Miała obiecane bajońskie sumy. Dostała niewiele, o odszkodowanie ciągle walczy... Sąsiadki na nią wilkiem patrzą - że niby dorobiła się na śmierci meża. A ona została w biedzie z trójka dzieciaków. łatwo jest politykom obiecywac cuda i wianki w blasku reflektorów. trudniej potem tego dotrzymac, co obiecali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiłam masę literówek,ale to z prędkości. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeznadziejny.
{kwiat]🌻🌻 dla .....Ani choć nie wiem czy jest dzisiejszą solenizantką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... U mnie słonko zaświeciło. Lecę z knigą łapać jego promienie :) Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤💤💤 Strasznie mi się buzia drze. I dziś też nie pośpie, i sobotę i w niedzielę też nie... Ech, jak mi siejuz chce urlopu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim odbiło mi na calego ..................... spóźniłam się do pracy ale najgorsze było to że wcale się tym nie przejmowałam - moje podejście stało się lajcikowe na całego ...................... mam do załatwienie troche spraw a bujam się z nimi za dlugo . Mam tylko nadzieję że w sobotę odrobie zaległości :-P. Teraz wracam do pracy chociaż mam lenia giganta - chyba mam za dobrze ostatnio nawet rano kawkę mam zrobioną przed wyjściem do pracy - warto było czekać :-D Co do naszego kraju parafrazująz jedno powiedzenie z filmu powiem tak niechce mi się na ten temat gadać.................bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×