Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

taaaaaaaaaaaaa muzą :D:D:D:D już ja to widze :P a dla lepszego efektu w jego twórczości ty jako ta muza od czsu do czasu pewnie masz mu małe co nieco zaoferować ? :( Oj Groszku, Groszku ;) to chyba jednak nie ten, lub źle zaczał, co też trzeba wziąc pod uwagę ;) Buźka :) i nie smutaj sie w końcu znajdzie sie ten jedyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ależ ja się nie smucę. Przeciwnie - rozbawiła mnie ta cała sytuacja. Skąd inąd to bardzo sympatyczny facet i baardzo przystojny, no i znamy się od jakichś 7 miesięcy. Wiesz, zrozumiałabym gdyby po prostu chciał mnie \"tiruriru\" :P no ale proszę bez takich wstawek ;) Doskonale wie, że mnie to nie rusza i nie mam lat 16 żeby mi kolana miękły na takie \"słodkie teksty\" :P To było nawet zabawne, ale już przestało być śmiesznie. Dziwna taktyka, która zamiast zachęcac mnie to mnie zniechęciła... nawet na jednorazowe bzykanko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam chwalebna... jakby powiedział prosto, że chodzi (wiesz o co) to zastanowiłabym się :P No bo w końcu niezłym ciachem jest. Ale po takich kolorowych czułych słówkach... no sama nie wiem... nabrałam wątpliwości o co mu w zasadzie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Byłbymostatnim idiota, gdybym chciał wykorzystac sytuację i zaciągnąć Cię tylko do łóżka, wiedząc, że mamy wszyscy ciągły kontakt!\" Facet poprostu się obawia, że bzykanko się wyda i będą kłopoty :P Dlatego próbuje wprowadzić ułudę powagi sytuacji. Poza tym co was tak dziwi? Facet jak wielu innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko ;) eeeeeeeeeeetam dziwi od razu ;) tylko to trochę niesmaczne, ze to przytrafia się którejś z nas , a że takie sytuacje mają miejsce to jasne jest to oczywiste ;) Jakby to chodziło o kowalską, to pewnie bym jej powiedziała, że nie on pierwszy i nie ostatni z takim teksem wyleciał. Ale Groszka lubię i jest mi niefajnie, ze to własnie ją spotyka co chwile jakieś sytuacje :( Noo ale jakby mnie wkurzył to przy najbliższej okazji przy jego pani zapytałabym czy nadal aktualna ta propzycja randki :P oj kiedyś lubiłam takie sytuacje :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Celi............Twój pomysł wcale nie jest głupi :) Groszku, może warto wziąć to pod rozwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D tylko trzeba miec pewność , że koles jest opanowany i \"bomby za taki tekst nie sprzeda\" :D:D:D:D:D:D:D:D:D ale na spokojnych to działa :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, Ty jak zawsze z jakimś ciekawym pomysłem wyjdziesz przed szereg ;) Groszek takich to omijać szerokim łukiem... Właśnie to jest cały paradoks w ich wypowiedziach \"chciałbym, ale to nie takie proste\"... a jak się chce to wszystko jest proste... Jednorazowe pójście do łóżka tym bardziej... wystarczy wyjechać na drogę szybkiego ruchu poza miastem i zaczepić strażniczkę lasu, albo jak kto woli grzybiarkę... Te biorą najmniej... Albo zainwestować w Agencję ;) Groszek, ja tam wiem czy na jedno bzykanko takie ciasteczko byłoby strawne... A nie daj boże okazałoby się, ze to jakiś egoista.... rozumiesz... Żadnej przyjemności byś z tego nie miała... No i mieć nie będziesz, bo z palantami i deperatami nie sypiasz :P Oby jak najmniej ich było w na Twojej drodze.. A co z ulubionym P...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozczulenie oglądaniem tego co zarzuciłaś chyba nie trzeba fazy, Celi... Mi łezka też spłynęła po poliku... Ładne to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, nie piszę , bo słów mi brak i nie chce opisywać znowu smutków. Chcoaż dziś widzę na topiku wesoło było. Och Ci adoratorzy. Żaden żonaty, rozwiedziony nie miał by u mnie szans. Już dosyć nerwów z takim miałąm , mam. A ,że latka już też mam swoje a i można powiedzieć przeszłość za sobą, to naprawdę garstka facetów normalnych się ostała. Celi....mnie niesamowice rozczula ten film http://www.youtube.com/watch?v=UDSB5M-tfRk Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 -> groszku: jednorazowe bzykanko :D :D :D spadłam z krzesła :D :D :D dziewczyny te fotki, co Wam wysłałam są skompresowane w \"rar\" inaczej musiałabym wysyłać po jednej, a zależało mi żebyście miały wgląd w każdą smużkę na kafelkach :D i kolor fugi :D i nie moge przeboleć, że nie widziałyscie jaśniepana w kuchennym fartuszku ;) dziś mam abitny plan, czytam \"biblię\" do mojej pracy..zawsze to jakiś początek :P miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zmitrężyłam 2 godziny z hakiem na kafe to już uzależnienie..muszę się leczyć :P ale takie są uroki urlopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, a mnie się zzdjęcia podobały, szczególnie pan i władca w fartuszku!:) tylko po te spodnie pod fartuszkiem?:):):) rozumiem, że tylko na potrzeby zdjęć dla nas;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Mumi z czego ta praca jaki temat? Ja dzisiaj troche spokojniejsza ale zarobiona na maksa - założyłam sobie ambitny plan zrobienia pewnych rzeczy do okreslonego terminu - chce miec parę dni urlopu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety na urlopie czasu nie mam na nic. Wczoraj do 1 w nocy robiłam placki - dziś od rana znów na nogach. Ksieciunio mnie wkórwia na maksa bo kręci mi sie pod nogami bez sensu. Na ok 14-15 goscie już beda - wiec znów do niedzieli jestem prawie bez netu. No i chyba dzień dobry nie powiedziałam. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Celi, umarłam ze śmiechu z tego tekstu z randką :D Buuahahah :D :D :D No kto wie.. może będzie opcja go zarzucić :P Pan P. coś ostatnio się nie odzywa. A i ja się nie narzucam... wiecie jak to jest. Będzie chciał - to wie jak mnie znaleźć. Dziś montuję kabinę w łazience i jest skończona :) W piątek mała parapetówka, tzn. flaszka na panelach bo narożnik jeszcze nie dojechał. A co tam?! :D Kiedy Ani wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim marketing instytucji non-profit :) mój ambitny plan legł w gruzach..może po południu :P sama się chyba łudzę :P leń sakramencki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka do końca wakacji mogę zamienić węgorza na pierogi. Od 1 września wracam na dietę i siłownię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko wysłałam ponownie :) świntuchy ;) bez gatek chciałyście? no..może kiedyś da się namówić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj goście zjechali - powiem Wam, są extra. NIe sądziłam ze można mieć tak fajnych, niekłopotliwych obcych ludzi na karku (odpukac). Rodzina jest bardziej męcząca ;-) Teraz zwiedzają z moim miasto - a ja obiad robie,ale musiałam do Was choć na chwilę. Ka - pierogi goscie zjedli,ale jeszcze pomyslę o zamianie. Buziaki dla wszystkich. Ninke,dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, i znowu ja pod koniec dnia. Szkoda,że nie mam internetu w pracy, to bym do was więcej pisała, choć często czasu mi brak na to co faktycznie mam robić. U mnie tradycyjnie były doły i teraz znowu jest spokój. Ale to męczy i wszystko takie bez sensu się wydaje. Nwet nie wiem o czym Wam pisać, bo straszna u mnie monotonia życia. Lato się kończy a ja nawet na spacerki nie chodziłam, na rowerze też mało jeździłam. Normalnie po pracy to już nie mam na nic siły. Przecież tak nie może. Mumi.....a ja w końcu zdjęcia zobaczyłam, coś wcześniej musiałam źle zapisać. Yennka......Ty odpocznij sobie nareszcie. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dołączam do przywitań ;) Emmo, Net, odpisze na @ jak tylko będę mogła bez pośpiechu zasiąść spokojnie przed monitorem :) Groszek, a Ciebie dlaczego oczka pieką? Hej Babko 🌻 jak się udał Twój wypoczynek? Wiem, ze już dawno po...ale jakoś tak mi wyleciało z głowy, żeby się zapytać wcześniej :) Dziewczyny, a co z Ani? Czy ona już nie powinna wracać?? Ma z nią ktoś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×