Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Godzinę temu dotarłam do domku, chyba już wszystko:) CześĆ...zaraz doczytam Wasze @. A ja zaczynam wielkie pakowanie:D Pranie osttanie się suszy:) Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Yenny jaki wstrętny ? poranek był cudowny ( spózniłam sie do pracy) ..............co prawda sie chmurzy ale jest ciepło i nawet gdyby popadało to będzie OK .................. znam takiego jednego co nawet sie ucieszy że pada ( nie będzie musiał iśc na cmentarz podlać kwiatów na grobach) - ostatnio bardzo leniwy się zrobił i trudno go jakos rozruszać i zmusic do praostych czynności domowo-porządkowaych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie upał i słoneczko jak na lato przystało. wybieram się własnie z kubusiem na basen :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerwana21
Yenny 👄 Właśnie wóciłam z urlopu z raczej z jego częsci, gdyż urlopuję się do 3 września!!! Jestem strzaskana słońcem na mahoń!!! Dzięki za meila...odskrobię niebawem... I wciąż czekam Z MM super!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie znów leje. Choc wczotaj po poludniu było gorąco, deszcze mineły i mogłam pojechać na działke. Wróciliśmy jak zwykle późno - padam wtedy po prysznicu i śpię do rana jak zabita. Tylko koszmary mi sie śnią, rano pamietam je (niestety). Ira, próbowalam Ci przedwczoraj przesłać zdjecia -niestety - nie przeszły. Spróbujejeszcze dziś. Rozerwana - zazdraszczam z całego serca opalenizny :-) I cieszę się ze układa się z MM. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry u mnie dziwna pogoda ....................niebo zachmurzone ciepło ale nie duszno - może będzie padać . ciesze się że jutro mam wolne pośpię sobie ................przynajmiej mam taki zamiar:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spadam do rodzinki, wzięłam całe trzy dni wolnego..... :( jak będzie padać to się pochlastam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz ty kurwa orzeszku cholerny.... I tyle w temacie Słonka wszystkim życzę, dużo, dużo. Do końca miesiąca. W weekend postaram się poodpisywac na emilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak widzę to większość jest na wakacjach, nawet skrzynka jakaś taka pusta. Yenka.....co znowu u Ciebie:) U mnie to i tak górki i dolinki ciągłe i też tyle w temacie. Ale mamy weekend więc niczym sie nie przejmuje, nawet tym ,że zapowiadają deszcze i burze. Oby tylko w domu był spokój. Pozdrawiam i miłego odpoczynku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. tego jeszcze nie było-cisza a piszczy w uszach. ;-) Ninke, ja jutro napiszę do Ciebie, mam kilka spraw - a jakoś nie moge sie zebrac. Robiesobie odwyk od kompa - w pracy mam go wyżej dziurek w nosie. DZiałka, działak, działak - dzis chwilowo w domu. Ira, niestety zdjecia nie przechodzą, już milion razy próbowałam przesłać emila ze zdjeciami i nic :-( Popróbuję jeszcze jutro,ale czarno to widzę. Ale jak nie przejdzie to i tak sie odezwę by pogadać o kwiatkach. Buziaki dla wszystkich urlopujących i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Właśnie bardzo tu cichutko. A wiesz Yenka ,że znowu mi się śniłaś:) Ostatnio dużo myślałam o moim spotkaniu klasowym , które ma być za miesiąc . Niektórch ludzi , a właściwie większość nie widziałam od końca liceum . I ciekawa jestem co tam u nich , i jak wyglądają. I właśnie śniło mi się ,że na takim spotkaniu Ty Yenka byłaś , a ja tak bardzo się ucieszyłam:) Ostatnio też mało przy komputerze siedzię, bo w pracy mam go nadmiar, ale pocztę zawsze przejrzę. Właśnie upiekałam ciasto drożdzowe ze śliwkami i już muszę go spróbować. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cos mi sie wydaje że zostałam sama na topiku wszystkie urlopują wypoczywają ....................... spokój cisza odrazu widac że wakacje:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia, ja jeszcze jestem. Ale juz niedługo urlop. A pozatym to witam wszystkie. Ninke, ja tez w domu staram się do kompa nie zgalądac - po pracy mam go wyzej dziurek w nosie. A teraz zabieram sieza pracę. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, a co do snów to mnie ostatnio snią sie katastrofy samolotowe. Budzę się zlana potem. Inne głupoty też - ciągle jestem w stresie i to chyba efekt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka mi się dzisiaj snił egazamin państwowy na prawo jazdy - horror jakich mało .............. a co będzie się mi sniło bliżej egzaminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki??? Ten mój to wariat. I nie wiem czy sie smiac czy płakać - na razie siedzę i cieszę siejak durna do sera :-D I kocham go za to wariactwo - potem na @ skrobnę Wam o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, pisz jak prace remontowe. My urządzamy działke :-D Ale dom chyba jednak do rozbiórki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, goraco pozdrawiam z Kastylii:) Jad€ zaraz do Salamanki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOO, czesc Ani. Przywieź nam słońca - plissssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak urządzanie... pomału :P Ale cały czas do przodu. W tym tygodniu będę malowac ściany a w weekend kłaść panele. Yenka, czy Ty już wiesz kto rośnie w brzuszku Celi? Ani - pozdro i wracaj opalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Groszek jak miło, ze w końcu się udzielasz ;) Mimo wszystko, mimo tej pracy jaką wkładasz teraz w urządzanie swojej \"dziupli\"... lub raczej gniazdeczka ;) to chyba jesteś tym zaabsorbowana na tyle, by sprawiało ci to więcej radości niż zmęczenia i zrezygnowania, prawda?? :) Yenny!!! Ciesz się, ciesz :) Od czasu do czasu można sobie pozwolić na większe przyjemności, co sobie będziesz żałować, w końcu z głodu nie przymierasz, prawda? A właściwie to co się dzieje z Celinką, że dawno jej tu nie było?? Pozdrawiam wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A. otrzymał rozwód... Kiedyś, jeszcze kilka miesięcy temu celebrowałabym jego wolność dla mnie jak oszalała... Teraz... teraz cicho we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dziś z Celi nie wiem. Wieczorkiem zadzwonię do niej. A dzidzia w brzuszku tak sie schowała ze nie wiadomo, czy to chłopiec czy dziewczynka. Pozatym zdrowe dzidzi i ładnie rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce - i tak Ci zazdroszę. U nas we wrzesniu i to dopiero w drugiej połowie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Yenny, ale Ty kochasz... I wiesz... lepiej później niż wcale... A i jaka będzie wasza radość potem ;) Pozdrów proszę Celi ode mnie jak będziesz do niej dzwonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla was :) Ja tylko się przypomniec, że żyję :) Nie mam czasu nawet was czytać, więc nie wiem co tam u was :O Chwilowo wypadłam z obiegu :( Ale jeszcze tylko 2 dni i wracam do was ;) Jestem zaryta po łokcie, bo brzuszek mi przeszkadza - a mamy gościa i wiecie jak to jest śniadanka, obiadki sratki , a ja co raz bardziej gramolna jestem :( no i na nic mi juz czasu nie starcza 😭 Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry jest fajnie słonko świeci pełna parą ja jestem wyspana i usmiechnięta ................ wczoraj walczyłam z papierkami do 20-tej ( miałam zacięcie ) i prawie skończyłam jeszcze tylko dwie -trzy godzinki i mogę spokojnie czekac na walne :-). ostatnio poprawiło mi się .............. mam wieksza ochote i do pracy i do zajęć domowych . ps. dzisiaj na dzień dobry w firmie przywitał mnie szef - co bym nie mówiła to \"dziadek \" ( tak wszyscy mówia na niego z racji wieku i doświadczenia) ma klasę pracuje już ponad 20 lat w róznych firmach ale pierwszy raz mam szefa - który ma klasę przez duże \"S\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×