Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

żel na ząbki !!!! mała dostaje jakby ataku :O i rzuca się ze wszystkim do buzi :( ma już cała buzę w krostkach wsio w niej ląduje, ale z takim rozmachem, ze boje się, ze jak juz pierwszy ząbek wyrośnie to pzy następnych ona go sobie wybije :O oilatum nie używam już, poza tym byłysly na emolium- badziej specjalistyczne i lecznicze :O teraz ma zwykły płyn hippa + balsam oilan wsio oki póki co - odpukac w niemalowane :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kolejnanic sniło mi się, ze w ciazy jestem. Ech, zaczynam popadać w paranoję. Buziaczki Jo* - dziewczyny mająracje- uchyl rąbka tajemicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, Celinko-->wysle nazwę smsem z domu bo teraz jej nie pamietam-ale żel jest cudowny bez cukru i innych dodatków mozna smarowac często i faktycznie znieczula ;-)bolące dziąsła, uspokaja dziecinę. Bez przesady żadne tam party ala dynastia ;-) ale bedzie ponad 20 osób-obiad trzaskam w domu prawda...a na torta i kawe i lody zabieramy towarzystwo do Kardamonu-cukiernio-kawiarni , będzie tort w kształcie lalki albo misia puchatka ;-) tanczaca swieczka balony na hel prezent głowny ksiązka której bohaterem jest Mili z piekna dedykacją od Nas-rodziców. Kreacja zakupiona ;-)dla mamusi toże ;-) Na wczasy jedziemy nad morze do osrodka z wariactwami wszystkimi typu baseny zjezdzalnie itd. ...dla mnie luksus ;-) i powiem ze to moze moje 1 i ostatnie takie wakacje..chyba kupimy mieszkanie..a wtedy zęby w ściane ;-) zreszta juz tam chyba sa :-P Whim-->no ja tu do niej miło a ona mnie od inteligentnych inaczej wyzwała ;-) o żesz Ty Orzeszku! Wiecie juz wszystko?hahahahaa Aha widzialam wcz.ze Sielana zrobiła comeeeeeeeeeeee back!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, ty na @ szybko o tych planach nam tutaj pisz. Bo rozumiem, że z Balastem te plany razem ;-) Sielana - a kto to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jo ale masz cudnie! No właśnie jedziesz z Balastem czy z małolatką jeno? Yenka - Sielana to Garni, jak się nie mylę. To znaczy, że niedługo fotki będą :D Mój wczoraj był na piwku z kumplami. Pierwszy raz od kiedy jesteśmy razem, bo jego kolesie po świecie się po rozjeżdżali, a ja z przyjaciółką wybrałam do kina na Sex w Wielkim Mieście. Całkiem zabawny, lekki film. Wrócił ten mój i na pogaduchy mu się zabrało... dziś czuję się tak jakbym to ja piwkowała :o Z tego wszystkiego pomalowałam rano oczy, a o tuszu zapomniałam :P Najlepsze było jego pytanie... a pozwolisz mi też póśc jeszcze jutro bo xxx wyjeżdża i nie zdążyliśmy się nagadać? ... ech facety ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balast only na weekendy..grzeczny jest ostatnio ;-) Reszta na maila ale kiedy nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo -w biedronce sa Happy po 26,99 za opakowanie duże ;) jesli używacie tych pieluch to warto kupić + sliniak w biedronki jako prezent :D:D:D:D no i dzięki w/s żelu :) będę czekac na sms ;) buzia :) ps zajrzę poźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie wróciłam ale muszę odkopać sie z brudów! celi orajel baby!! only na ząbki i zamów przez net w aptece jakiejś, bo jest ciężko dostepny mielismy koszmar z zabkami wiec wiem o czym piszę1 kubus umie pływac...tatus go nauczył ja pod wrażeniem! tatusia który szalał z kubusiem...a on go wprost uwielbia! zdjecia potem bo sie ogarnąć nie mogę buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja znowu ryję ........................finanse publiczne mnie dobijają ( to jakieś jaja w teorii to nawet jest państwo dobrobytu!!!!!!!!!!!!!!!) A jak rzeczywistość to widać ................... Jak mi się uda jutro to do września będę miała koniec .............luz blus a niebo bez dziur:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinka-->przepraszam ze dzisiaj ale wcz.bylam bez sił pałakałam nad wanna z mili..nie mialam siły Jej wykapac głowa leciala do snu..mam złe wyniki dretwienie dłoni oczy bolą...boże....starość... lignocainum - masc na zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za info o masciach żelach na ząbki, zaraz wsio zakupię :) Yennka masz mega pilnego @ ! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ;) to nie starość tyllko pewnie anemia :O więc wakacje na madagaskarze bardzo potrzebne :D:D:D i dbaj o siebie :) buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i duzo jedz co bys nam nie znikła !! albo co by cie wiatr nie zwiał do morza ....na madagaskarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez mnie nie dobijaj z tym jedzeniem Krolowo Morz i oceanów ;-) Powiem Wam tak ONA JEST PRZEPIEKNA!!!!!!TA SIELANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierko, jak się jużogarniesz prosze o foteczki z rajskich plaż :) Jo, Słonko zadbaj Ty o siebie. Szczególnie przed urlopem, kiedy już na rezerwie ciągniesz. Życze Ci żebyś wkrótce wypoczęła sobie tak na maxioraaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrzegam zaraz zasypie was fotkami..wiadomo nie trzeba ogladac :P ale ja sie zdecydowac nie moge które wyslac wiec ida teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga udało mi sie napisac do was maila!! szok sama w to nie wierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahha wp nie działa ale skopiowałam co wam napisałam i jak zacznie działac wyslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Cały dzień jak wariatka w pędzie. Ale już siedzę. Celi, masz @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe gryzła będe warczeć będę zrzędą ooooooooo mała świruje od rana, jęczy i jęczy w końcu udało mi się ją ululac , a tu bach tatuniec zadzwonił wrrr rozłączyłam i znowu 20 min .lulania, mała usneła spała 5 min nagle domofon dzwoni jak oszalały, ja juz nerw, a panna mi do słuchawki pierdoli ze jest z gus-u i ze musze ją wpuścić do domu ! noszzzzzzz qrwa ! mała płacze a babsztyl wisi mi na słuchawce grzecznie tłumaczę a ta dalej swoje, więc pieprznełam domofonem pobiegłam do Ninki, a ta pojebana znowu dzwoni - juz miałam ochote jej pare qrew posłać !! pognałam idiotkę :O czy ludzi nie rozumieją ze ja nie jestem zaiteresowana wypełnianiem jakiś pieprzonych formularzy i nie mam zamiaru zbierać paragonów i zapisywac co ile kosztuje i ile na co wydaję i to przez cały miesiąc !!! noszzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę i słucham, zgadnijcie co? ;-) Upiora, niespodzianka -co? :-P Ale nie mogę sie uwolnić od tego. U nas leje. JA dziś od rana biegałam - załatwiałam sprawy prywatne, a potem pojechalismy z księciuniem na wioskę. Popracowalismy uczciwie- wrócilismy, pogoniłam młodego do sprzątania. Teraz już młodego niet doma, pojechał do babci. Jutro mam kulinarny dzień - w niedzielę cz II imienin ksieciunia, beda ci co nie mogli być w zeszłą niedzielę. Tym razem robię grilla na działce - nie chce mi się później sprzątać. Pozatym - nuda - ale chyba wiecie że ja najbardziej lubię nudę ;-) Garni- fotki cudne, a jeszcze cudniejszy Twój buntowniczy nastrój:-) Ninke, niech różowo będzie jak najdłużej - czego i Tobie i sobie życzę :-D branocka - a Ty Jo* do lekarza i odpocząć, bo nam padniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj mam luzackie popołudnie ....................chodzę z kąta w kąt nic nie robię nawet naczyń nie pomyłam po prostu \"luz szajba\". Dziecię stwierdziło że wracają jutro ( mieli dzisiaj) , tak więc mamy z niedźwiedziem wolną chate do jutra :-D. Rano byłam na uczelni zdawałam dwa examy - wczoraj nie dość że uczyłam się finansów to jeszcze zrobiłam sobie powtórkę z rachunkowości zarządczej .......... dzisiaj zaspałam obudziłam sie za pięć ósma i biegiem bo byłam umówiona na ustny exam z finansów a o 9-tej zaczynały sie obrony ( pani doktor w komisji) , ale opłaciło się dostałam 5 . Potem poszłam pisać zaległą zarządczą ................pisałam i pisałam liczyłam aż mi sie kalkulator zagrzał :-P - po sprawdzeniu okazało się że jestem wielka - dostałam 5 . I tymi optymistycznymi akcentami zdałam wszystko co było zaplanowane na ten termin - zostały mi na wrzesień makroekonomia egzamin ( koło mam zaliczone ) i coś czego nie cierpię .................... angielski ( no cóż nikt nie jest doskonały:-P). Ale ogólnie jestem zadowolona ................... trochę sie po prostowało a kosztowało mnie to prostowanie nerwów oj kosztowało ale o tym na @. ps. jak byłam na zakupach chciałam sobie kupić freeka cytrynowego na wieczór coby uczcić examy a tu dupa blada - nie było :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja po wczorajszym dniu padłam... Ale tylko na chwile, ksiec podniósł mnie na ... nieważne :-p Młodego w domu nie ma, więc kazda chwila cenna... ;-) Lubię tak. A pozatym wczoraj się styrałam jak osioł - najpierw do 12 się obijałam, a potem jak zaczełam to z motorkiem w tyłku. Kuchnię sprzątnęłam łącznie z myciem okien, nie wiem co mnie napadło, przeciez brudem nie zarastam. A zachowywałam się jak w transie -wszystko wyciagałam, myłam, przecierałam szafki wewnątrz i zewnątrz. Głupiego robota lubi - to na moim przykładzie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, no no no :D Gratuluję Szanownej Pani :) Moje Szczęście właśnie robi mi śniadanko, a ja się obijam... bo mogę ;) Wczoraj miałam kontrolę na koncercie Reamonn`a, którego uwielbiam i razem z moją przyjaciółką skakałyśmy pod sceną. Dziś chyba będziemy próbować \"rąsia rąsia\" :o Miłej niedzieli dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Whimcia - przytulam mocniutko, trzymaj się. Zapomniałam Ci wczoraj pogratulować egzaminow. Wiem, ze to troszkę nie na miejscu, tym niemniej gratuluję. Później zadzwonię. A dla reszty buźka - ja w pracy - ziewam przeokrutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×