Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Dajcie znać czy dostałyście bo ciągle mam jakiś dziwny komunikat .................brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam..3 @ :-) wolałabym jednak dostawac 3 ale nie tak smutne... umowa na chate-done ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, a dlaczego ja mam się trzymać? Ot o co o pracy pisałam Ci chodzi? Whim, ja dostałam x3. Dobrze, że już po.Oby teraz sie prostowało. Bedzie dobrze. Pozatym - spadam dalej do papiórków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku :D ty lepiej módl się o dziecko wsio jedzące :D:D:D bo taki "francuski piesek" jak Ninka moze o zawał przyprawić :O ja nie mma nic przeciwko trzymaniu przez nią linii, tylko, ze ona przez to niejedzenie jest bardzo słabiusia :O i to mnie martwi :( próbuje pełzać, ale po przesunięciu sie jednej swojej długosci pada na plecki i cieżko sapie przez ok. 20 min - odpoczywa :( a jak jadła była mega ruchliwym dzieckiem, a nie takim ospałym cherlaczkiem :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Yenka, o to z pracy mi chodziło. Nieprzyjemne są takie sytuacje. Celi, ja to jak czasem poczytam o dzieciach to aż strach mnie ogarnia. Przecież ja nic o nich nie wiem, zielona jestem jak wiosenna trawa w tym temacie. Jeszcze bym przez przypadek jaką krzywdę wyrządziła nieświadomie :( Jakoś zwątpiłam czy aby wogóle nadaję się na bycie mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia - to takie smutne ..... :( poźnij kliknę coś do ciebie, bo na razie skrzynka mi zwariowała - czytac mogę, ale nawet listy kontaktowej nie pozwala mi wybrać, o pisaniu nie wspominając :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) spokojnie ;) takie cuś jak intuicja świetnie sobie radzi i pomaga :D i jeśli moge cos doradzić to staraj się o dzidzię nie na zimę - jak ja :P bo to ubieranie takiej kruszynki w te wszystkie bodziaki, kaftaniki sweterki /bluzy i kombinezonki + odpowiednie kocyki - do szału doprowadza nawet najspokojniejszą dzidzię i mamę też :D:D do tego takie ubieranie trwa godzinę a werandowanie 5 min :D:D:D to jest koszmar wrrr a krzywdy na bank nie zrobisz :D:D:D:D jakby cuś - to z Jo mamy duże doświadczenie w dzieciach uczuleniowych :D więc spokojnie uzyskasz szybką poradę :D Jo- wiesz z tym glutenem - mam się wstrzymac do 12 m-ca życia :O Mała źle zniosła deser z bananami- oj wole nawet sobie tego nie przypominać :O no i teraz znowu możemy za 2 dni powoli wprowadzać normalne mleko YUPI :) - więc przez miesiąc teraz będziemy powoli przechodzić na normalne mleczko , więc nie moge i glutenu zaserwować , bo nie będę wiedzieć co po czym :O jakby co - to znowu fortune stracę na specjalne kosmetyki :O po ostatnim razie zużywałam na Ninkę krem z mocznikiem za 45 zł w tydzień + cała reszta :O oj kosztowne to moje dziecko :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, wyluzuj... Ja urodziłam moje ciacho jak miałam 19 lat! I co? Wychowałam, nawet nieźle, krzywdy nie zrobiłam... Dasz radę - w końcu dawno ustaliłyśmy, że jesteśmy podobne... :-D W pracy spokojnie. Jak na wojnie, bo w końcu znów coś pier... Ale ja zaczynam olewać. Zwłaszcza, że widzę pełne popracie za-cy. Dziś mieliśmy długą rozmowę - i wiem, że patrzy na takie rzeczy obiektywnie. A dwa - ma o mnie jak najlepsze zdanie - stwierdził - ze jestem \"obowiazkowa, odpowiedzialna i myślę\" I nie tracę czasu na pierdoły, jak inni. Mieliśmy dziś przykałd z ta jedną panią kierownik. Pół godziny straciła na pierdołę, na którą ktos inny nie zwróciłby uwagi... Dopisanie jednego zdania w sprawozdaniu zajełoby jej chwilkę. A na dyskusję czy to akurat ona ma pisać czy nie straciła jak pisałam pół godziny, a jeszcze wcześniej innymi pierdołami się zajmowała. Pozatym - dalej 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje-to gluten odpada..ale rosołek z marcheweczki z odrobina cukru powinien samkowac i tej Małej Gówniarze ;-) Moja zjadła pol porcji mojej bitej smietany wnosze ze juz nie ma skazy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa-->Ty to Ty ..stawiam na Pana Ł. ze bedzie wiedział co robic z bobasem :-P Yenny-->dobrze miec wsparcie za umiejetnosci, gdy ktos nas dobrze ocenia wtedy drobne bitwy sa mniej bolesne...Ty sobie dobrze radzisz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? tak \"se\" myślę, że moje mi z wiekiem odwala? Im starsza jestem tym strachliwsza :o Boję się, że przegnę jak nie w tę, to w drugą stronę ;) Jednak dobrze miec takie zaufane kumpele jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia kawa... A ja dalej 💤 Pozatym ciacho z pracy na 99 % odchodzi do innej isntytucji. :-( Wiecie, ten mój kolega, którego zdjecie Wam wysłałam. Jestem z tego powodu, że odchodzi - śmiertelnie na niego obrazona. Dwie moje najlepsze koleżanki stad odeszły i jeden kolega, którego też bardzo lubiłam. A teraz ciacho... Normalnie się wkurzyłam! Ale co zrobić, jak nam płacą jak płacą a gdzie indziej proponują lepsze warunki. Mnie tu trzyma to, ze mam fajnych szefów i umowę zlecenie, którą reperuję dziury w budzecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciąż i nieustająco ziewam. Księciunia wina :-p Pozatym cieszę się, że dziś piątek.Po południu na działeczkę. Tak lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech to szlag !! na kogo padło - niech przeczyta moje żale na @ ! wybrałam losowo ooo taka zła jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi spokojnie czasem tak sie zdarza , szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie leniuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obudzcie sie spiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka oj .ale się narobiło ...................... leniuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejka :) poxniej klikne na @ :) mnie humor opuscił nietesciowa znowu w akcji - chce rura przyjechać po kiego , no po kiego ?? wrrr juz jestem rozstrojona, a ona jeszcze w gipsie a ja juz nerw oby jej ten paluch napuch po zdjeciu gipsu i niech se siedzi u siebie oooo Kurcze , no Ninka dzisiaj cały dzień w domu siedzi .... rano już było bardzo gorąco więc miałam zamair jak ostatnio z nia wyjść po południu, a tu d**a , bo burza za burza, malo tego pioruny przeokropne, dziecko mi się budzi przez nie, uspić jej nie moge bo co chwila jakis piorun robi bummm a leje ze hej ...... a i pochwalę się a co ... od marca działalnosć jest na mnie i .......... będziemy mieli nowy samochód - co prawda w leasiungu, ale nam się to opłaca, bo zamiast us to sobie będziemy spłacać tylko jest jeden mankament - szybkie to to nie jest i nie będzie, bo niestety klamoty Ninki zajmują już pół mieszkania, drugie pół zawalone pierdołami mojego, a ja biedniusia myszka upchnełąm wsio w szafie wrr czas to zmienić no i w związku z tym bedziemy miec peugota partnera- takie to duże i brzydkie, ale ma spoko bagaznik bo do kombiaka nie mieściliśmy sie nawet na wypad na weekend , a chciałaby pod koniec września pojechac do chorwacji - wiec samochód juz mamy - tylko czy bedzie mi się chciało? Boję się , ze Ninka lada dzień zacznie ząbkować, a teraz już daje popalić, a co będzie z zębolami ? ..... Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wszystkim. Celi @ odczytane, zrobię to dziś :) Widziałam wczoraj w tv, że ulewy wprawie w całym kraju, a u nas na szczęście tylko popołudniu popadało. Byliśmy wczoraj na rowerkach, a dziś doopsko mnie boli. Auć :o My też czekamy na zamówione autko... już przeszło półtora miesiąca. \"Krowę vel czołga\" Maciek sprzedał i dopóki nie przyjedzie zamówione to jesteśmy bez auta. Niestety brak środka lokomocji blokuje nam parę spraw. I choćby wypad nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacziemu ja nic nie mam? miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek ..................... podobno początek tygodnia powinnam być wypoczęta , usmiechnięta a ja jestem zblazowana , śpiąca i zmęczona .......... Bo nie ma jak mamusia :-D................ w sobote pojechał z córką do niej na działkę pomóc jej zrywać porzeczki , czeresnie ........... było fajnie nawet bardzo ( tylko moje plecy jakos tak dziwnie wieczorem piekły ) , o 15-tej wróciłysmy do domu z pełnymio wiadrami ..................zalczyłam dzielnie do wieczora z zaprawami :-P. w Niedzielę wstałam i stwierdziłam że jak już jestem w takim amoku-zaprawowym to zerwę wiśnie jak postanowiłam tak zrobiłam o 9,30 wisnie były zerwane .................. Potem pojechałm do sklepu po świże bułeczki i inne drobiazki ............. kupiłam fajne mięsko do upieczenia w całości . Popołudnie spędziłam w kuchni ......................mięsko zrobione , wiśnie zrobione , konfiturki usmażone . I tak wyglądał u mnie weekend ..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim :D:D:D:D a niechcesz przyjechać w góry - do mnie? wiesz otworzę ci okna będziesz oddychać górskim powietrzem, a przy okazji zrobisz mi jakies pyszności? :D oj ale mi smaka naroiłaś mniam :D:D:D:D Jo ;) moja mała pierdoła zjadła pomidorową nawet z porem, na razie 1 centymetrowym, ale to juz coś :D:D:D:D no i zaczeła mi jeść jabłka skrobane, brzoskwinie też skrobaną :D:D i nawet mleko z kleikiem pije :D:D ale jest jeden minus tego .... mianowicie ma teraz bardzo dużo siły :D:D:D i pełza na całego , baa próbuje raczkować , ta dupina w górze jest urocza :D:D:D:D\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo - będziesz miała prywatne @ , jak wkupisz się w laski i podeslesz nowe fotki Mili :D:D:D:D a poważnie to skrzynka robi mi psikusa, i czasami coś do kogoś nie dochodzi :D:D:D ale fotki - rozważ !!! bo skrzynka nie naprawi mi się nigdy :D:D:D ps masz nadal ten sam nr tel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×