Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

No i doopa, nie zobaczymy jak Mili dmucha świeczkę :o Ja też chcę urlopu.... Yenka, wiesz że nasza wspólna koleżanka z Puław na weselicho moje przyjeżdża? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłaś mi kiedyś , że ją zapraszasz. Ale mam młyn, kurna, nie mam czasu na nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaraz do pracy. Mam chwilę to do kompa, bo w pracy i po pracy nie ma czasu. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja walczę od rana ................najpierw z ogórkami ( zrobiłam konserwowe i królewskie) , teraz na tapecie mam ZUS a potem Vaty :-P. no i oczywiście dobija mnie upał panujący od rana .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yennka , zacznij pisac o normalnej porze :P bo nie mam szans na pierwszy post :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miała szansę:-P( moje dziecię wstaje do pracy o 4-tej - dzielnie wstaje ).................. nie skorzystałam . A teraz pytanie do mam maluchów ...............jaki żel na wyrastające zęby ? bo mojej latorośli rośnie właśnie ząb mądrości biedaczka jest spuchnięta i obolała ............mam kłopoty z jedzeniem tak ta mądrość daje jej sie we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka, najskuteczniejszy sposób to przecięcie dziąseł. Wiem yyych :o Ale to najlepsze rozwiązanie, ponadto pod dziąsłem ósemki mogą iść nawet parę lat i w tym czasie psują się, a jak usunie się ten skraweczek skóry to są duże szanse, że będą zrdrowe. Lepsze to niż czekać aż się wyrżną... a potem je usuwać bo zepsute. Nie mówiąc, że i cierpienie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimcia, dla takiej dużej pannicy to polecam sorcoseryl :D czy jakoś tak, niech w aptece zapyta :) bo na bank nie ma juz skazy białkowej , bo to jest na czymś z krowki - blee ale skuteczne, ja mając przeszczep z podniebienia na dziąsło własnie to dostałam w szpitalu na oddziale szczękowym :O oj stare dzieje ... a moje 8 sa spoko i je mam, za to 7 juz dawno usunięte, bo się rozleciały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że jest weekend. Z tej radości posprzątałam mieszkanie, ksieć odkurzył. :-) Teraz się lenimy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa - especially for You! o nieludzkiej porze w niedzielę\"dzień dobry\" :-D Zaraz jedziemy w trasę - ksieć się grzebie, stad moja tu obecnosć. Buziaki i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, i ja pozdrawiam i trzeba wyjść na słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu koniec weekendu. Nawet fajnie minął.Choć z moim ciągłe zgrzyty są. Nie wiem jak to zmienić, bo jego charakter jest za trudny dla mnie. On w związku chce tylko rządzić i dobrze jest jak mu się podporządkowuje, ale jak chcę wyrazić swoje zdanie a jego jest inne na dany temat to jest problem. Jak pomyślę ,że jutro znowu do pracy to aż słabne. Nie wiem jak Wy ale ja nienawidzę swojej pracy. jak już jestem w pracy to nie jest tak źle, ale i tak szczęśliwa jestem jak idę już do domu. Jak zazdroszczę tym którzy lubią swoją pracę, choć zazwyczaj każdy na swoją pracę narzeka. Idę prasować te moje okropne białe bluzki. Miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rano. Ale się niewyspałam, brzuch mnie boli i krzyż, leje się ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam po wekkendzie :) Byliśmy w sobotę nad morzem... pociągiem :P Wciąż czekamy na nowe autko. Już ponad 2 miesiące :o I znów dziś w robocie... Boże jak mi się marzy wolne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, pociesz się, że tym, że nie tylko Ty kukasz w pracy! ja tez kukam i to za 3 a w porywach za 4 osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pracuje ................................. i mnie trafia coraz gorzej :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez. Na dodatek w moim banku mieli awarie i nie widać mi kasy w bankomacie! I dalej brzuch boli - i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celli xx
ja tez z tych ziewających :( Ninka juz 3 noc od 1.30 śpi ze mną, nie sposób ją odłożyć, bo zarazsię budzi, a tak obok mnie wtula sie we mnie i śpi, tyle tylko, ze co godzinę pociąga mnie za wlosy aby sprawdzić czy ja to ja a nie sen :( i obowiązkowo musi na mnie nóżki zarzucać i przeciągając sie piąstką celować w mój nos :D:D:D oczy mam , nie, nie mam .... ale spac mi się chce strasznie 😭 do tego juz 7 dzień @ :( i łeb mi peka :( i upał ... i nie chce mi się iść na spacer z małą, kisze ją już 3 dzień, ale mi jej szkoda i dzisiaj ją wprowadzę .... tak marzy mi się pomoc chociaz przez godzinę jedną krótką godzinę w miesiącu !!! a tu dupa :( radź se sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku :D:D:D a wyniesie mnie tyle co w innych rejonach polski za cały miesiąc ? :( wiesz ile jest tutaj ogłoszeń o prace a chetnych brak? w b-b jest najmniejsze bezrobocie ! a co za tym idzie nikt ale to nikt za 8 zł na godzine nie będzie mi pilnował dziecka 2x tydzień ! a 15 zł ja nie dam :P o sknera jestem i juz :D:D:D a poważnei nie mam zaufania do obcych :( ostatnio poczytałam sobie o niańkach :( pobejrzałam kilka programów i nic z tego niezostawię małej pod obca opieką ! nie pozwole aby jakiś niedojebany babsztyl potrząsał moim dzieckiem- zabiłam bym i tyle !! a napewno babie łomot bym spuściła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbym uslyszała , ze do płaczącej Ninki mówi zamknij japę- tona bank bym jej nogi z dupy powyrywała ! a tak zachowują się nianie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×