Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ale wiem że "Enidriu" nie jest już w rządzie :-D Wybory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D znaczy :( bo pogoda pod psem ;) podeślijcie z łaski swej fotki waszych domków, bo chciałam coś pocudować z kuchnią, nie wiem jaki kolor ścian (mam paskudne panele jak w prosektorium) no i 15-letnie meble kuch. tez się proszą o wymianę :) może mnie \"cóś\" natchnie? miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wróciłam i odebrałam \"mój towar\".... goi się, nic nie pourywał, tylko niestety to bardzo bolesne gojenie, 7 szwów i gorączka. Jest taki słaby:O:O:O:O:O:O Pedzę po jeszcze jakieś prochy dla mojego. Zaraz jadę do serwisu z autem, potem po ten cholerny zderzak, z panem z serwisu, bo mieliśmy umówioną wymianę zderzaka z przodu. Jak kupiliśmy auto był do kitu i z racji, że mój teraz inwalida i nie chodzi, pan zgodził sie pojechać ze mną i kupić (przez allegro, nawet w tym samym kolorze, żeby lakierowania nie było) więc dziś tak sobie jeżdżę tam i z powrotem:P Dziewczyny, wy tak tu bezwstydnie o żonach marynarzy;) A któraś z nas to czyta;) Groszek;) Kupuj baterie KLUDI są ładne i bardzo trwałe. Ka, a w kwestii prorokowania, to prorokuje upadek tego dziwacznego tworu ontologicznego, tylko kaczyński mi go trzyma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, ja nie jestem za opcja \"pod sufit\". Zwęzi Tobie...ja poszalałabym z różną wysokością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o różnej wysokości to ja jeszcze nawet nie słyszałam o widzeniu nie wspominając. Ale proszę Cię kochana, nie dawaj mi opocji na \"poszalenie\"... bo się załamię i na zawał zejdę ;) Ja na serio nie wiem jak ją zrobić 😡 Pozdrów serdecznie męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, fajnie to wygląda, znajomi mają tak poukładane kafelki, że kończą sie na różnych wysokościach. Nie wiem, czy dam radę, ale jak cos podesłałabym zdjęcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowię, pozdrowię....właśnie zasnął. Jadę;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja przez tę pogodę oszaleję!!! Ciągle mi wraca temperatura i katar... :O A w czwartek wyjeżdżam na trzy tygodnie i chce być zdrowa na picuś glancuś i chcę słońce.... Celi :P Ale się łazienek naoglądałam ;) Mnie się marzy łazienka wielka jak spory pokój dzienny, z dużym oknem, które zasłoniłabym paprotkami, na środku duuuuża wanna stylizowana na lata 30 nieobudowana na ozdobnych nóżkach.... Oj się rozmarzyłam, a to wszystko wasza wina ;) Uciekam na ostatnie zakupy przedwyjazdowe. Będę dziś szaleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) ty bedziesz miała białe płytki no nie ? a co na podłodze? też białe? czy może zieleń rozbielona + taki sam sufit i ścianki nad nad płytkami ?? ;) lub szybki od prysznica w lekkim kolorze zieleni ? hmm z czym tą nieskazitelną biel chcesz połaczyć?? masz juz pomysł? niechcę cię straszyc, ale biała podłoga do szału doprowadza :O mam teraz w kuchni i jeżdże na mopie cały czas :( każda kropelka wody zamienia sie w paskudne plamy, a jak rozdepczę to juz makabra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko spokojnie ;) zanim ty będziesz robić łazienke to jeszcze gust ci się 100razy zmieni :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja przechodziłam od fabrycznego przez grecki do minimalizmu , a po drodze miałam jeszcze nawrót na wiejskie klimaty :P jak to dobrze, ze w tylu mieszkaniach miaszkałam :D:D:D:D:D:D przynajmniej teoretycznie wiem czego unikać :P A z tym katarkiem - to nie wiem :O może jakies kropelki ? xylometazolin polecam ;) skuteczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani przypomniałam sobie , coś dla twojej mamy ;) żeby nie musiała jezdzić na kilku mopach ;) maja nawet ściągaczki podłogowe ;) www.intermop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko a gdzie się wybierasz jeśli można zapytać? Celi, biały z czymkolwiek połączysz będzie ok. I właśnie dlatego biały :) Ale myślę o klimacie zen. Prosto, eklektycznie, trochę drewna, kamienia, szkła matowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam aż przestanie padać u mnie... choć minimalnie i wyjdę wtedy z domu... Ale coś się temu deszczykowi nie śpieszy, żeby mnie z domu wypuścić :( Groszek- Władysławowo :) Do Szczecina więc nadal daleko, ale już bliżej niż z Bydgoszczy ;) Celi, ja tych kropelek zażywam już 7 dzień, więc pora odstawić... Ale nie pomogły wcale... Może tylko chwilową ulgę przynosiły... Samo musi chyba minąć. Co do upodobania na łazienkę, to tak szybko mi nie minie raczej.... Na pewno nieszybko... ;) W ogóle łazienka to moje królestwo, a zaraz po niej kuchnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo z linkiem :O usuń spację przed przecinkiem :O a i koniecznie kliknij w aranżacje - fajne pomysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe celi najlepszy jest ten komentarz pod spodem: \" łazienka Anka, 2007-04-19 12:59:13 ciekawe rozwiązanie dla estety ,ma w sobie coś z egzotyko zgodnie z nazwą mając trzy inne łazienki taką miałabym jakop czwarta\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku dobre :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja kiedyś miałam okazje skorzystać z wc znajomego i on w desce miał drut kolczasty zatopiny (taka imitacja) jakoś wyjątkowo szybko siusiu zrobiłam i wybyłam :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - bo całej aranżacji nie da sie przenieść do domku :( chyba tak naprawdę to żadnej , a widziałam ich już tysiące :( Jedynie można się kierować czyims pomysłem i odstosowac do własnych potrzeb ;) Wiesz J sobie wymyslił, ze na wannie u nas beda stać muszle w szkłach :( wszystko pięknie i uroczo tylko kto je bedzie raz na jakiś czas wyjmował i płukał z mydlin ? już o zaciekach z mydła na szkle nie wspomnę :O Mam nadzieje, ze bąbelek ostudzi zapał tatusia do upierdliwych ozdóbek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to teraz sobie pooglądam linki. Tak patrzyłam i wiecie ci... u mnie wanna też by się w sumie zmieściła. Dokładnie taki sam układ jak w pierwszym linku byłby możliwy... chociaż ta łazienka na zdjęciach w życiu nie ma 3,7 metra :o Wiem to na 100% bo moja ma tyle i jest mniejsza :P Tylko te fugiciemne między białą glazurą jakoś mi nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kurzu, celniko...w starej łazience miałam i cholernie zbierał sie kurz na tych muszlach. groszek, bomba...... Kupie takie coś mojej przyjaciółce, w kolorze chromowym pod kolor kuchni. Chociaż do mnie najbardziej przemawia ten czerwony ludek:) Krwisty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i świetlne miecze....zawsze chciałam taki mieć:P kupię kiedyś mojemu synowi:P tak to już jest z marzeniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kupie każdej po mieczu świetlnym.... Tyle, że później, bo pierw trzeba będzie uformować w nich to uwielbienie dla sagi..... :P A swoja drogą, to wolałabym córki;) nawet trzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy ????????? uuuuuuuu a wiesz na co się porywasz??? :D:D:D:D:D:D:D wiesz te tabuny wielbicieli :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nieodpowiedni kandydaci :D:D:D:D:D:D i w końcu wybraniec córci staje w drzwiach na głowie ma irokeza, pół twarzy w tatuażu, i brzęczy łańcuszkami :D:D:D:D:D:D:D Jak ja bym chciała bąbelka płci męskiej .............. synowa i tak wszystko będzie po swojemu robiła i przynajmniej nie musiałabym w przyszłosci wysłuchiwac o złym zachowaniu męża :P bo faceci na żony rzadziej się skarża :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×