Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

Gość kusicielka
xyzed Czy ty planujesz przyszlosc z kochanka czy zyjesz chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem jest ale
xyzed - pomyśl chłopie - po co ci to wszystko? a właściwie to dotyczy wszystkich kochanków i kochanek czyli pospolitych zdradzaczy albo też tchórzy zdradzających - po co wam to było- a raczej jest - potrzebne - nerwy tylko niepotrzebnie tracicie - widać na tym temacie jak łatwo was wyprowadzić z równowagi :P - zamim zakończycie związki - z kochankami lub żonami/męzami nerwy będziecie mieć w strzępach - i wprost z ramion kochanek/kochanków traficie w łapska psychiatrów- żałosne to będzie ale jakże prawdziwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zaszokowana ta jałową dyskusją xyzed- wyglada,ze Ciebie to bawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
sc daj sobie spokoj z tymi co cie atakuja najlepsza odpowiedzia jest brak odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwisz sie o nas ,jak miło ,nie lubisz nas a jednak zalezy ci na naszym zdrowiu ..fajnie ciesze sie że dobry człowiek jesteś..pomozesz jak zeświruje ..licze na ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrącę
"owszem" skoro mowa o zdradach to może zdradzisz nam swą płeć bo nie wiadomo jak sie do ciebie zwracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusicielko
To znaczy, ze twój kochanek nadal myśli i nie podejmuje żadnej decyzji? W takiej sytuacji brak decyzji jest również decyzją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami lubie tak pogadac obyle czym ,a moj przeciwnik jest niezły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, mozna się czegos nowego nauczyc :))))))))))))))) pyskówki :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poczatku któraś napisała
ze inni by je zlinczowali za zdrade.ja byłabym pierwsza.jesli jestescie kochankami to jestes piepszonymi sukami.z całego serca życze wam abyście wyszly za mąz i żeby wasz facet którego pokochacie calym sobą,zdradzal was i piepszył sie z takimi zdzirami jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez czasami sie przydaje ,na mnie działa pozytywnie ,tu sobie popyskuje z moim przeciwnikiem a potem ma dobry humor ..haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrącę
o! następny autorytet moralny się znalazł! leć dziecko do kuchni gotować obiadek dla mężusia, żeby nie musiał się zadawać z takimi zdzirami jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem jest ale
na początku któraś napisała - widzisz sęk w tym, że one uważają się za te stojące oczko wyżej od żon - mam nadzieję, że robią to nieświadomie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nowa postać ,ale to juz było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrącę
przepraszam, ale co już było?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem jest ale
że się wtrącę - generalnie to ja brzydzę się zdradą- wszelką - więc i tego nie zdradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poczatku któraś napisała
jest mi ich żal bo widać zdziry są tak zdesperowane że biąrą nawet zonatych bo pewnie wolni faceci ich nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku któras napisała-teksty o zdzirach i życzenia o męzu który zacznie nas zdradzać z takimi jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrącę
jak tam chcesz, nie wiem tylko po co tak blużnisz i ubliszasz innym. Zyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo żyć tak jak chce, czy sie może mylę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrącę
"na poczatku.." ty sie zastanów dlaczego żonaci chcą takie zdziry jak my???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem jest ale
ja też w tym kraju żyję- nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poczatku któraś napisała
mylisz sie.każdy może zyc jak chce jeśli nie wchodzi komuś w życie z buciorami a takie jak wy wchądzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrącę
tak, tak bo my tak znudów nie mamy co robić to sobie włazimy w cudze życie, a co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do na początku- to wam się tak wydaje .wasi meżowie juz dawno wyszli z waszego życie ,poczytaj wcześniej i kazda z nas ktora tu pisze powie co to samo,jestesmy konsekwencja a nie przyczyna ze was zdradzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje życie ,moje nerwy :) ,a służba zdrowia taka biedna więc ją trochę podratujemy na kozetkach u psychiatrów składając swoje obrzydliwe ciała i dusze :) lete bo wiesz ja to taki rozchwiany emocjonalnie jestem,że raz się wkurzam,a innym razem wolę się śmiać :) pracuję ambitnie nad wizytą u psychiatry,jak owszem... zauważył :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poczatku któraś napisała
a wy chciałybyście żeby jakaś baba odebrała wam tego jedynego.pomyslałyscie jak byscie sie czuły dowiadując sie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrącę
nie, bo my nie myślimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli byś dbała o tego swojego jedynego :) to byś się kochanki obawiać nie musiała. A że często traktujecie tego swojego jedynego jak własną rzecz to macie tego efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×