Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

Gość 7590079646929
zal Ci nie?ze ktos ma swoje szczescie non stop a Ty tylko od czasu do czasu.Ty zawsze bedziesz tylko kochanka i tego nie mozesz zniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
sc ze on jest teraz z tobą to nam nawet w sumie mozesz wmawiać . Siebie jednak nie oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
do droga sc-masz racje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem równiez
7590079646929 słoneczko znasz przysłowie---Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, chyba że ......sprawia Ci to przyjemnosc? :P Więc nam kochankom sprawia to ogromna przyjemnosc a ty mozesz sie zadusic nawet swoim jadem , nie zmienisz tego faktu A jesli misiaczek zdradza to tez pewnie jest usatysfakcjonowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
do jestem rowniez-a znasz powiedzenie "nie mierz nikogo swoja miarka',to ze sc lapie zonatych nie znaczy zae kazdy poleci na taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki dziewczynki ,za stara jestem na wmawianie sobie czegos to domena małoletnich kobietek małoletnich psychicznie i niedojrzałych emocjonalnie macie pozdrowienia od mojego starego kochanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
oszukuj siebie ,oszukuj,tyle Ci zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
dlaczegóż niby miałby byc usatysfakcjonowany skoro ci którzy zdradzali z wami nie byli na tyle zeby z wami być. Nie przeceniajcie się jako kochanki.Moze macie swoje 5 minut.I wspomnienia więcej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Asieńka 777 mówiła że przynudzam.........i nie lubiła świstaków:-O Ciekawe jaki nowy temat tu zaproponuje:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem równiez
ale sc chce tylko jego wiec po co jej inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
wzruszasz nas tymi pozdrowieniami.I przekonujesz :-P.Teraz to juz nie watpimy ze spędzasz z nim dziś czas.UPs-CAŁY WEEKEND.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem równiez
nie przeceniajcie sie jako zony bo nie wiecie co facetom w głowach siedzi , gdybyscie wiedziały chociaz polowe tego co wiedza kochanki palnęłybyscie sobie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
tak-będac tak traktowana jak kochanki na pewno palnęłabym sobie. Wiedząc tyle co kochanki-haha dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że naprawdę wypowiedzi 7............... powinny być ignorowane. Mysle, ze ma powazne problemy emocjonalne ze sobą i próbuje je wykrzyczeć/ projektować na otoczenie. A w kwestii formalnej, nie popieram zdrady, nie pochwalam bycia kochankiem ani kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
gdyby was kochali juz dawno by z wami byli,tak maja darmowe dupczenie i tyle,a wam zostaja marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
duzo wiedzą tylko nie to jak ułozyć sobie zycie . :o ale duzo wiedzą haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
uderz w stol a nozyce sie odezwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem równiez
sc Ty nie miescisz sie w ich stereotypach , masz z nim dziecko , jestes szczesliwa i nie naciskasz a powinnas byc nieszczeliwa , porzucona i lamentujaca , wtedy by sie nie czepialy a tak , biedaczki nie mogą strawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
szczęsliwa i nie naciska-a tu topiki zakłada z tego szczescia! Chce się nim podzielić >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
oj jestem rowniez-myslalam ze masz wiecej oleju w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o wulgaryzmy 7... d......za darmo idąc tym tokiem myslenia to w małżeństwie maja za cos to d....???no w sumie tak za sprzątanie ,gotowanie,pranie czyli cos za cos -to już wole byc kochanka bo przynajmniej robie to z miłości ... prosze normalne zony żeby sie za ten tekst nie obrażały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
aleś dowaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
sc-jestes zalosna i taaaka szczesliwa ,ze wolisz tu pisac niz z kochankiem spedzac czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
Temat: panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę 23:19 sc pytanie do panów ale również do pań ,którzy zyją w dwóch swiatach -dom i zona(mąż) i kochanka (kochanek) --kogo kochacie naprawde ,zdradzana zone do której prawie zawsze wracacie ,czy kochanke z którą są wasze mysli i cudownie spędzane chwile....... Czy kłąmiecie bez zmrużenia oka i co jest prawda a co fikcją ......... samo szczescie.....i ani kszty wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu jeden topik zaledwie załozyłam...i dzieki niemu poznałam fajnych ludzi ,no oczywiście najfajniejsze są dziewczynki 7... i do sc. i uwieln=biam panienki emocjonalnie niedojrzałe faktycznie nie jestem w waszym typie ,a jak bedę nieszczęsłiwa i od jutra zacznę sie żalic to co ...polubicie mnie troszeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem równiez
no i co z tego ze zaklada? to nic dziwnego , tylko co tutaj robią na topiku o kochankach te co niby kochankami nie są a ponadto mają swoich kochanych misiow? moze tak złozyc topic o szczesliwych zonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
ale to był pewnie ten weekend kiedy go z nią nie było...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×