Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

Gość szkoda ze
jego corka tego nie czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
to przez kochanki mąż zdradza. Gdyby nie one to tak pieknie by było :-D. Najlepiej wybić wszystkie inne kobiety oprócz Ciebie droga żono, wtedy będziesz pewna swego, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka*
Słabo mi się robi jak czytam te posty..........Wszystko by się ułożyło między małżeństwem gdyby nie kochanki.....A co tu się ma układać skoro facet robi skok w bok............Tak on chce ratowac małzeńswto szukajac innych doswiadczeń.........Biedni mezczyźni,same fajne dziewczyny na około i się na niego żucają.....Więc małzeństwo uratuje potem ale najpier wdam się w romans z fajną kobietą........I oni chcą ratowac mąlżeńswto,zabiegając o inną........Gdzyby chcieli to by z zona romawiali zamiast z kochanką miłe chwile spędzać....Jak ktos chce coś ratowac to żadna siła go nie zmusi zeby się umiziwac do innej kobiety.........Bo zazwyczaj tak to wyglada że się umizgują,mówią czułe słówka i się uzalają nad sobą jacy to oni w małzenstwie nieszcześliwi.....to nie kochanka mówi weź mnie pokochaj a ja Ci zniszcze Twoje małzeństwo,to kochanek sam swiadomie zdobywa inną kobiete........I co on chce naprawiać?Chyba tylko swoje ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurko*
no ciekawe co kochanek sc na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
jakbym nie wiedziała o czym pisze to bym nie pisała wystarczy poczytać te topiki. Mysle ze większośc zon jednak sie nie wiesza.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
kochanku sc napisz nam jak to było u ciebie chcemy wiedziec z pierwszej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
to sc napisala niby ze to jej kochanek:( nie wierzcie w te bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
nie.......on dalej usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja i tak wole
wolnych:) maja zawsze czas a nie kradzione chwile, tanie hotele, bleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej 7590079646929
Słuchaj no pannico przemądrzała. Weź się lepiej za ortografię bo straszne byki sadzisz ( "swera" , " za wczasu" itd...) a nie obrażaj dojrzalych kobiet. Wypraszam sobie nazywanie kobiet czterdziestoletnich prukwami. Mamusi też mówisz, że z niej stara prukwa? Widać, że nie potrafisz samodzielnie myśleć tylko operujesz schematami które ktoś ci wdrukowal w mini-rozumek. Na przykład - jak mamusia powiedziala, że "Ty" powinno się pisać z dużej litery to kretynka mlodociana tak pisze, nawet w zdaniu " gardzę takimi jak Ty." A pasuje toto w tym kontekście jak kwiatek do kożucha :-D Jeśli gardzisz, to nie pisz zaimka z dużej litery, bo to właśnie objaw szacunku. Glupiutka jesteś a wydaje ci się, że o życiu wiesz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
nie ,kochanek sc jest kochający i on od razu nie kochał swojej zony tylko od razu sc i jest stały w uczuciach taki.... prawy kochanek. I kocha swoje jedno dziecko (córkę ) i nie moze zopstawić jej mamusi ale kocha tez drugie dziecko i jest z nim do poniedziałku. to zupełnie inny sort od naszych marnotrawnych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
Szkoda, że wy drogie i szanowne małżonki nie widzicie swoich mężów jak uganiają się za innymi kobietami, jak je zdobywają. A potrafią być bardzo romantyczni i uwodzicielscy. Jak potrafią rano przed wyjazdem do pracy czekac przed jej domem by ujrzeć ją choć na chwilkę. Powiem wam też, że najczęściej dostają kopa, ale czasami zdarza się im zbajerować jakąś naiwną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem równiez
to skrajne przypadki ale gdy inne sposoby zawodza posuwaja czasem sie do tego, tylko ze na JEGO oczach , no bo jakby nikogo nie było to jeszcze biedaczki naprawde by sie powiesiły :( i nikt nie zdazyłby uratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka*
nie wiem co on na to bo go nie znam ale wiem że napewno sc nie zabiegała o to zeby on w łózku z nią wylądował bo zadna siła i najpiekniejsz kobieta nic nie zdziała jezeli facet kocha inna kobiete.Są różne historie zycia,nie znam sc ani jej kochanka,ale nie wierze ze on szczęsliwy zonkoś a sc w małżeństwo się z butami wpieprzyła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
moze sc tez wytkinij błędy? A moze jakies inne argumenty w dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss,jestem w lekkim szoku i mnie zatkało.... nie bardzo wiem co napisać,po tym ,,wystapieniu ,,mojego k... myłśałam że żartuje że napiszę..a jednak napisał... CHmurka MA RACJĘ W WIEKSZOSCI TAK WŁASNIE JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
zazdrosc i tylko zazdrosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kochani nie szantazuja
poczytaj topiki, np gdy maz ma dziecko z inna kobieta -tam dziewczyny pisza do czego kochanki sa zdolne. A faceci pewnie,ze uwodza, ale nie kazda kobieta im na to pozwoli- nie kazda chce byc kochanka. nie kazdy facet jest tez taki jak kochanek sc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
jasne ,napisal Twoja reka... widze ze Ty ciagle w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
chmurko spłyciłaś temat.Nikt nie twierdzi ze takie ja sc gwałcą ONE NIE POWINNY SYPIAC Z ZONATYMI FACETAMI.MIĘDZY innymi dla swojego dobra.Bo żonę maja głeboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa faceci wierni
i uczciwi, tak jak sa i takie kobiety, wierne swoim przekonaniom, majace moralnosc:) ale sa i takie, ktore no wlasnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tanga trzeba dwoiga
fajna dyskusja ale mam wrazenie ze nie widzicie jednej rzeczy...nie bylo by kochanki gdyby facet nie chał tego. Gdyby byl szczesliwy w malzenstwie/zwiazku. nie wieszajcie psow na kochance bo przeciez bylo ich tam dwoje ;) oczernianie kochanki to oszukiwanie siebie i szukanie winy gdzie indziej. A tymczasem facet musiał miec jakies powody by isc do kochanki, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
sc nie przekonuj tak przekonywaująco-i tak jesteś mało wiarygodna.Taki margines-rozumiesz wierzymy tobie jak ty swojemu kochankowi-NIE DO KOŃCA.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa faceci wierni
sa jak sc - egoistki, ale ale ale roznie w zyciu bywa-raz na wozie,raz pod wozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
sc-wolicie stukac w klawiaturke niz bzykac sie?nie wierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa faceci wierni
nie zawsze nieszczesliwi zdradzaja- zdradzaja tez tacy co mieli wszystko!bo za duzo mieli, chcieli nowosci, a potem czasem wpadna gleboko- zwlaszcza jak sie dziecko pojawi(najczesciej przypadkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
Nie powinno się również uwodzić kobiet, gdy ma się żonę. Nie powinno się kłamać, kraść i robić innych rzeczy. To wszyscy wiedzą przecież. Ty zawsze robisz tylko to co powinno się robić? Naprawdę jestes taką bezgrzeszną duszyczką? Jeżeli nie to nie osądzaj, tylko jeżeli potrafisz napisać coś rozsądnego zastanów się nad problemem sc i spróbuj jej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie mial tego
jej kochanek napisac? szkoda tylko,ze zonce tego nie powie, tylko na forum pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×