Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

Gość i co kusiecielko
Masz już nieżonatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kguhcshmohrgdknd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielk
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze dobry kochanek to odtrutka na nasze stresy. To nijako zemsta za zdradzanie nas. Wszystko trzeba robić bardzo dyskretnie a wtedy nikt, nic nie wie~!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kusicielka
witam sc ja juz po wakacjach i pod nowym nickiem bo tamten nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kusicielka
wakacje byly ok ale ten moj caly czas zajmowal mi glowe Mysle wciaz i czuje bol nienawisc czuje bo nawet nie mam ochoty go widziec ani slyszec on zadzwonil do mnie zaraz po przyjezdzie steskniony mowil ze w rodzince sie uklada jak on mogl to powiedziec za to jeszcze bardziej go nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kusicielka
do sc czytalam ze u ciebie wszystko idzie jak najlepiej, tzn on przyznal sie zonie do tego Ciesze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kusicielka
wiem ze sie przyznal bo nie mial wyjscia jak mogl zonie inaczej wytlumaczyc te 300 sms wyslanych pod jeden numer. Ona zadzwonila do mnie. Poza tym od pewnego czasu nie bylo go w domu wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..jakas tam
hmm 300smsów? To ja powiem leprzy numer :) moje kochnie ma dziwny układ z zona! Ale nie ważne bez Jego zgody otworzyła jego rachunek tel...i co? 23razy dzwonił do mnie hehe o róznych porach czasem nawet 2godzinna rozmowa:) 600smsów ok 300 tez do mnie:) i co? hm..ktoś do mnie dzwonił z domowego, ale nie jego z domu...i sobie z Nią nie rozmawiałam...ciekawe jak to jest z tymi zonami? Udają? Ale co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie rozumiem ale ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha to jestem lepszy z tym wysyłaniem chocia tyż nie bardzo kumam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak sie nie ma umiaru to sie wysyła 300smsów, a żonie zostawia numer telefonu kochanki. Zostaw lepiej tego faceta i poszukaj niwego, bardziej przezornrgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka*
Witaj sc🖐️ Piękna pogoda pewnie wszyscy na spacerach,ja też piję kawkę i jadę nad Zalew odpocząć,posiedziec i pogapić się na wodę,oczywiście nie jadę sama;),będe się gapić na wodę razem z moim K.:). Pozdrawiam Wszystkich serdecznie w tą cieplutką i milutką niedziele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zrobiło się ciepło i wszystkich wywiało w plener ;) Sam niedawno wróciłem:) Poszwendałem się trochę po góreckach ,a wczoraj był spacerek w Pszczynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kusicielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kusicielka
jestes tutaj sc jeszcze czasami jakos nie moge cie odnalezc U mnie troche zmian, mianowicie zona tego mojego wyjechala na wakacje na tydzien zeby sie odegrac wiec on w tym czasie szczegolnie , przedtem rowniez komunikowal sie ze mna dosyc intensywnie. Spotkalismy sie nawet i powiedzial ze nie jest szczesliwy i sam nie wie co ma robic chociaz podjal juz decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kusicielka
ja juz nie wiem co ma robic, bo on caly czas miesza mi w glowie. Zaczynam miec dosc, bo on taz tak raz tak. Niech sobie idzie do tego psychologa z zona a niech im to pomoze. Ale po co to gadanie Dupek z niego i tyle. Wstyd mi ze jestem taka naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc nie kusicielko-bywam czasami ,ale jestem i u mnie zamieszanie na całego i wiesz czasami mam ochotee wyjechać ,ucieć i mieć święty spokój,ale jak popatrze w jego oczy...to mi przechodzi i chce być z nim....też jestem naiwna,mimo że zona już wie,córka wie a ja ciągle nie wierzę że to sie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka..........
zawsze tak jeste ze choc skur.... to oczkami zamruga...i o niczym n ie pamietasz....bezsens ale kiedys tak zaboli....ze bedzie koniec... jeden drugi...wkoncu ostatni....z milosci nie da sie zrezygnowac rozumem...lepiej poczekac az sie jego znienawidzi wtedy jest prosciej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusicielko-nie kusicielko co tam słychac u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×