Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

Gość do xyzed
straszysz, czy obiecujesz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zatem obietnica ;-) hihi ciekawe jak dlugo pozyje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety ale czytając
uważnie wypowiedzi kochanek i kochanków aż żuca się w oczy to, ze są strasznie nerwowi - dyskusjena forum często doprowadzają ich do szewskiej pasji :O no i po co wam to było, po co trzymacie się kurczowo z całych sił związków które tylko do nerwicy was doprowadzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sc i xyzed:) ale się na was gromy posypały..... autrytety moralne proszę o modlitwę w intencji poprawy naszego nieetycznego życia i obyśmy zostali rozgrzeszeni.amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że sie wtrącę To niestety nie zależy od nikogo innego jak od Was samych, czy zostaniecie rozgrzeszeni, czy nie. A z tego co widzę, nie macie póki co najmniejszej ochoty by zmienić swoje postępowanie. Każdy pracuje na własny rachunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że się wtrące- i za ten własny rachunek uważacie związek z zajętym czy zonatym facetym??? :P To jakies to poczucie własności co najmniej dziwne...:( Dobrze by było, abyscie zajęli się własnym zyciem a nie włażeniem z buciorami w czyjeś. Bo widzę, że to właśnie kochanki żyją na rachunek cudzych meżów i ich rodzin. Rachunek- nawet finansowy- nie tylko moralny :P A o własnym rachunku moglibyście powiedziec, gdybyscie żyły z facetem wolnym,- a przynajmniej po rozwodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miriamka, tak dla twojej wiadomości- ja i mój mężczyzna mamy osobne konta i nie korzystamy z cudzych pieniędzy, jego żona wie o nas i sama ma kochanka- jeszcze jakies pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że taaaaak🌻 😘 😘 I\'m heare:classic_cool: ( kurde tak to się pisze , za moich czasów wymagano przede wszystkim języka przyjaciół)Chcialam się popisać:-p Wróciłam z \"wakacji\", nadrabiam zaleglości. I oczywiście jeszcze jedno Jak się cieszę że , Cie widzę,....znasz ten skecz Konia Polskiego?;-) A teraz na temat....a może nie. SC \"staram \" się zrozumieć chociaż nie popieram bo wolałabym (już o tym pisalam) zostać rozwódką będąc młodszą niż starszą.Czytając wpisy na zdradzonych widzę , że młodsze mają więcej sił na budowanie od nowa życia. A Pan xysd coś tam ............po jego wpisach mam jedno skojarzenie bleeeeeee. Nie wiem duuuuuuuuuuuuuużo szczęścia dla ciebie i koleżanek z topiku, żeby wreszcie wam się poukładalo, życzę spokoju którego tak pragniecie.🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ze się wtrące- hm... i uważasz to za normalne??? Taka komuna??? :D :D :D I dobrze ci jest w takim związku??? I nie denerwuje cię że on MIMO WSZYSTKO jest żonaty?? I pociesza cię myśl, że jego żona ma kochanka? I że tworzycie jakiś dziwny czworokąt???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee... 🌻 dzięki Ka.. Czorokąt a może sześciokąt, dwunastokąt itd (kiepska zawsze byłam z matematyki, powiedzmy, że chodzi mi o przyrost w tempie geometrycznym :o ) ... No bo jak żona tego kochanka też ma kochanka i mąż kochanki ma kochankę i mąż tej kochanki tez ... :p Ale wam musi być wesoło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem :D :D :D :D :D :D :D Im jest bardziej wesoło niż nam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że dyskusja zrobiła sie gorąca pozdrawiam wszystkich za wyjątkiem tej pani z rynsztoka -cieszę sie że niektórzy są tacy 100% pewni co jest dobre a co złe i że maja takie łatwe zycie... -uprzedze komentarz- wiem sama tego chciałam i wiecie jak przeanalizuje za i przeciw to jednak więcej jest tych za,z wiadomych przyczyn nie moge podac szczegółów mojego zycia... i albo mi uwierzycie albo i nie -ktos tu wie lepiej ode mnie czy jestem szczęsliwa -gratulacje za tą pewnośc siebie ,ale pragne poinformowac że jestem szczęsliwa i nic na to nie poradzę...takie mam optymistyczne nastawienie do świata...i jestem wstrętna egoistka -kogos jeszcze interesowało co robie - ano jestem dyrektorem we własnych 3 firmach...więc nikogo nie okradam z pieniędzy (chodzi mi o rodzine mojego K )-bo o to tez sie ktos martwił no i chyba tyle ,ale pewnie jeszcze sie odezwę -i ktos sie martwił o nasze nerwowe reakcje...na posty..-no a jak mamy reagować ?jak spokojnie tłumaczymy to wpda pomarńczka ,która wie lepiej i jedno co potrafi to tylko nas wyzywać od najgorszych -a ja wszystkim zycze spokojnego zycia i samych trafnych wyborów ,i zeby jak was miłość dopoadnie taka do bólu to żeby ta wasza połówka była wolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na głupotę
nie ma lekarstwa a czas zweryfikuje błędy i odpłaci tym samym, bo zwykle tak bywa. Swój na swojego zawsze trafi i tym samym odpłaca, także drogie kochanki i kochankowie liczcie się z porażką, bo ona jest wpisana w wasze smutne zakończenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na głupotę
nie ma lekarstwa a czas zweryfikuje błędy i odpłaci tym samym, bo zwykle tak bywa. Swój na swojego zawsze trafi i tym samym odpłaca, także drogie kochanki i kochankowie liczcie się z porażką, bo ona jest wpisana w wasze smutne zakończenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc sc sc
pożałujesz tych słów. Proponuję je zapisać na ścianie w widocznym miejscu a kiedy przyjdzie czas klęski przeczytasz coś napisała i zrozumiesz sens zycia, bo dopóki się układa pomyślnie jest się pewnym swych czynów, ale wierz mi przychodzi taki czas, że trzeba będzie za wszystko słono zapłacić, także dobrze, że masz aż trzy firmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc sc sc
AMEN!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj dobrze zapisze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może powinnam załozyc jeszcze 2 bo może mi zabraknie za te moje grzechy...musze przemysleć to ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc sc sc
powinnaś!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc sc sc
Przecież ty nie myślisz, więc po co zawracać sobie i główkę i dupę. Po prostu załóż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SC
s c Tak czytam cie i czytam i pojąc nie mogę , że godzisz się na taki układ i na warunki stawiane przez twojego ukochanego. On ma wszystko co chce, ty tylko część jego. I to czasami. To taka niesprawiedliwość , ze aż bije po oczach. No, ale miłość jest ślepa, a jego córka najważniejsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc sc sc
A tak na marginesie to uważam, że nie jesteś szczęśliwą osobą, która jeszcze tutaj broni swoich i innych racji, najwidoczniej nie czujesz się w tym układzie tak pewnie jak byś chciała. Jeśli ktoś jest na prawdę szczęśliwy nie szuka zamętu na takim forum tylko pielęgnuje i pilnuje swojego szczęścia a Ty szukasz i potwierdzenia i guza na mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc sc sc
Do sc nie szukaj na siłę wytłumaczenia dla siebie. Wiesz doskonale, że robisz bardzo źle sobie i innym, ale do tego trzeba dojrzeć i mieć olej we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge
do sc sc sc-nie zawsze trzeba miec olej w głowie aby kochać-bo kocha sie nie z wyrachowania,nie dla pieniedzy ,kocha sie bo sie kocha i juz -i nie sugeruj ze ta co ma kochanka jest głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×