Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość ekperymentator

gdzies wyczytałam o tej diecie z chałwą i nie wiem co mysleć - czy to bzdura czy nie ... piszcie tylko jeśli próbowałyście tej diety ... bo co doświadczenie to doświadczenie ... Kto ją stosował ten wie o co chodzi - więc nie będę jej opisywac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekperymentator
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
może jednak? ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
doroteczka ... a próbowałaś jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam xxxzzzyyy
to pic na wode chyba ze ktos chce jeszcze utyc to prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
ale czy któraś z was to stosowała ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkownia
może cos w tym jest... ale nie próbowałam osobiście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsella
budyniowa szlachcianka pisze na temat tej diety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekseprymentator
wiem że budyniowa o tym pisze, ale własnie zastanawiam sie czy to nie jakaś bujda. Dlatego szukam kogos kto zaryzykowal i stosował tą dietę. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsella
ja z moją mamą stosowałyśmy ją przez tydzień bo dłużej nie dało rady i 5 kg mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wierze bo na to
nie ma zadnego logicznego wytlumaczenia. No chyba ze taka monotonia powoduje ze nasz organizm juz nie przyswaja chalwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wierze bo na to
ale dobra, wszem i wobez oglaszam ze od jutra bede ja stosowala. Bede codziennie sie wazyla i jak zobacze ze po trzech dniach idzie do gory zamiast spadac to ja przerwe. W sumie raz kozie smierc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozylam sobie czarany nick zeby sie nikt nie podszywal. Jutro rano sie zwaze i bede jadla jablko na sniadanie, a pozniej co 3 godziny chalwe. Pewnie zwymiotuje po dwoch dniach ale co mi tam. To dla dobra forumowiczek :) Do tego oczywiscie witaminy w tabletkach bo nie chce sobie do konca rozwalic organizmu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiedzcie mi co ja moge pic. Moge wszystkie herbaty?? Owocowe tez?? Pewnie nie moge poslodzic nawet :( Szkoda Ciekawe w ogole czy bede mega glodna jedzac 4 chalwy dziennie. A swoja droga ostatnia ma byc o 19 tak?? A jak zjem pierwsza chalwe o 11, pozniej o 14, 17 to moge zjesc ostatnia o 19 czy juz zadnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsella
mi też się wydała ta dieta nielogiczna ale stwierdziłam że jak nie spróbuje to się nie dowiem czy jest skuteczna. Co dzień się ważyłyśmy i zawsze było choć odrobinę mniej-raz 1 kg a raz 30 dag zapewne na każdego będzie inaczej działać ale wyprubować nie zaszkodzi , ja zaryzykowałam i nie żałuję tylko szkoda że nie da się dłużej wytrzymać, ja uwielbiam słodycze ale pod koniec tygodnia już jest ciężko jeść jedno i to samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz kozie smierc
a mzoe ktos napisze na czym to polega co nalezy jesc pic oprocz chalwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsella
ja jadłam o 8 godz. jabłko, 11- chałwę 50 g, 14-chałwa 50g, 17- chałwa 50g do tego gorzka kawa, herbata i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acdca
to dieta dla kogoś kto tyje tylko i wyłącznie z powodu chałwy: jak się przeje, nie będzie mógł patrzeć na chałwę do końca życia, i wtedy odejdzie czynnik powodujący tycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 50 g?? ja myslalam ze to taka 100 gr sie zjada. Jak 50 to na pewno bede glodna. A Ty bylas glodna na tej diecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekperymentator
dzieki laski za wypowiedzi ... ta od chałwy ---> jestem ciekawa jak ci pjdzie i czy wytrzymasz. Jakbys była tak koffana to pisz tu co i ja sie dzieje z twpim ciałkiem. marsella ----> serio stosowałaś ta dietę czy ściemniasz? Kurcze wiesz laski na diecie podejma się wszystkiego a po co niepotrzebnie mają sobie paprać zdrowie i przytyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekperymentator
ja też słyszałam że 100g. A co do picia, to pewnie może wodę, herbatę - nie wiem jak z kawą. Bądź co bądź na 100% nie można słodzić ... tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsella
serio stosowałam te diete ja nie z takich co pieprzą głupoty bo wiem jak jest ciężko się odchudzać . Jeść na początku mi sie nie chciało gdzieś mnie zapychała ta chałwa ale potem chciało mi się coś normalnego do jedzenia. Dlatego wiecej jak tydzień nie ma co się katować. Mam zamiar jeszcze raz sobie ją zastosować choćby kilka dni 3-4 nawet zeby zeszło 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsella
gwarancji też nie moge dać że schudniecie tak jak ja bo każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na dietę. Sama się obawiałm czy przypadkiem nie przytyję jak zacznę jeśc ta chałwę ale jakoś nie w sumie to około 830 kcal to nie powinno się przytyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam troche problem bo w piatek przyjezdza moj facet ale moze nie zauwazy. Musze cos wykombinowac. A od poniedzialku to na pewno sie nie da bo bede na wyjezdzie. Wiec jesli juz to pociagne z piec dni. Ale tak sobie mysle ze zaczne juz dzis bo sniadanie zjadlam lekkie i jeszcze nic poza tym, wiec dlaczego niby mialoby sie zaczynac od rana?? W srode napisze czy cos juz zlecialo bo jutro dopiero bede wiedziala ile waze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
no w sumie racja - jesli to tylko 830 kalorii to nie ma takiej opcji żeby przytyć ...więc mozna spróbować. BO chałwa zapycha i tak troche zamula, że nie chce sie jeśc. Ta od chałwy - trzymaj się i pisz nam tu jak ci idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam juz 100 gr tak na poczatek, mialam akutar w domu. A teraz wstydze sie isc do sklepu i kupic tyle chalwy. Chyba pojde do jakiegos gdzie mozna kupic duze opakowanie i bede sobie kroic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wcale
To jest nawet logiczne, zjadając 150 g chalwy zjadacie ok. 900 kcal, więc waga powinna spaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×