Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość aa..aa
podaj mi prosze kalorycznosc i sklad nigdy nie czytalam etykietek co zawiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kg mniej przez jeden dzien to ladnie:) ja tez sie zastanawiam czy nie zrobic sobie tej diety przez jakies 5 dni.... od nasatepnego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ze ta turecka jest zaj...ista i moglabym jej jesc wiecej :D Chyba dzis bede po 100 g jadla ale jutro bede musiala pojechac po nowy zapas. Kupilam czekoladowa i jest pyszniutka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutki
czyli jak to jest z ta dieta trzeba ja zaczac od jakiejs konkretnej godziny czyjest to obojetne kiedy zje sie pierwsze jablko ipozniej co 3 h chalwe?? i najwazniejsze ile jej jesc w koncu 50 czy 100 gram bo si epogubilam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
jutro zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dzieweczki :) tak mnie zafascynowala ta \\\'dieta\\\' ze dzis wieczorem niemal pobieglam do sklepu i kupilam sobie zapas na 2 dni :D zaczynam od jutra;))) kocham slodycze a wiec mysle, ze to cos dla mnie:)) tylko niestety nie dostalam tej tureckiej - jak ona wyglada?? już sie nie mogę doczekać jutra, kiedy to bede mogla zjesc pyszna chalwusie :D:D mmmmmmmmniaammmm :)))) mam nadzieje ze tez na niej schudne chociaz troszke, bo w weekend musze super wygladac;) \\\'ta od chalwy\\\' jedziemy razem od jutra :))) hey hooo wista wiooooo do chalwy by sie szloooooooooooooooooooooooo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zlecialo mi 0,5 kg ale...czuje sie fatalnie. Nie wiem czy to przez przeziebienie czy przez to ze jam sama chalwe :o Musze przerwac diete do czasu az wyzdrowieje. Pewnbie to ze nie daje organizmowi zadnych normalnych substancji odzywczych i witamin ma wplyw na to jak sie czuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli schudłas przez 3 dni 1,5 kg - szkoda że cię choroba wziła.... teraz pewnie napadniesz sie najedzenie.. pozadrawiam i zdrowiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewenement
od jutra zaczynam ta dietke mam nadzieje ze bede mogla pochwalic sie rezultatami:) chce ja stosowal max przez tydzien a jak wamidzie jakos ten topik umiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu dalej czekamy jak ktoś wypróbuje na własnej skórze i poda rezultaty:) Daj znac jak Ci idzie. Trzymam kciuki i oby szło Ci z ta dieta jak najlepeij, jak najwiecej kilo w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewenement
rozumie ze stalam sie krolikiem doswiadczalnym hihi....... no coz ktos musi jak to mowia tonacy brzytwy sie chwyta ja wlasnie takim tonacym jestem.... bede informowala was na bierzaco o moim sukcesie badz porazce wolalabym o tym pierwszym;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede trzymać kciuki:) Jak możesz to zważ się jutro i po zakończeniu dietki. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powariowałyście chyba
tłuszcz plus cukier = TYCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chałwa 100g 600kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powariowałyście chyba
to nie lepiej zjeść te 600 czy tam 1000 kcal zdrowszych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyyyyyyyyyyyyy
Mysle, ze to moze dzialac, na zasadzie diety optymalnej, czy kekwickiej. Ale tez mnie ciekawi jej efekt. Chwalcie sie prosze na biezaco wynikami i samopoczuciem . Jak "wypali" to znajda sie napewno cale rzesze nasladowczyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie chałwożarłaczki!!! dziwna dieta, taka badzo mono i wysokokaloryczna??? czy ta od chałwy jeszcze pojada chałwę i chudnie ciekawe zjawisko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emenement
witam wlasnie zaczynam teraz jem jabluszko a za 3 h chalwa:D mam zamiar zjesc jedna o 14 i druga o 17 na tym koniec:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powaliło was
Dokładnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chałwowa
Ja tez zaczynam od dzis, nie mam nic do stracenia. Jabłuszko juz zjedzone, za h chałwa. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyyyyyyyyyyy
Te Powalilo was! Czy slyszalas cos o diecie optymalnej ? albo czy zetknelas sie z terminem dieta kekwicka ? najwyrazniej nie. Poczytaj wiec troche na te tematy a potem sie tu zglos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powaliło was
własnie wiem z czego składa sie chałwa - i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a niby z czego sklada sie chalwa ? widze, ze tez pewno nie wiesz. Chalwa to zbiornica zdrowego tluszczu pomagajacego, a wlasciwie niezbednego do rozkladu naszej tkanki tluszczowej. jej podstawowym skladnikiem jest sezam (chalwa sezamowa) lub slonecznik (chalwa slonecznikowa). Weszlam na ten topik przypadkowo i nie moge nie zabrac glosu, gdyz ten cudowny srodek stosjue od ok 4 m-cy :D . Powalilo ws! wyobraz sobie , ze zyje i mam sie swietnie :D dieta ta nie nadaje sie do dluzszego stosowania. ja na codzied stosuje diete MZ i mniejwiecej co dwa trzy tygodnie robie sobie 2-3dni chalwowe . Od zawsze bylam wyjatkowo slodyczozerna i w diecie najbardziej brkowalo mi zawsze slodyczy. Teraz latwiej mi trzymac diete, gdy wiem ,ze wkrotce przyjdzie czas chalwy. Efekty mysle ze calkiem zadowalajace Startowalam w listopadzie z wagi 89 kg, teraz 61kg srednio ok 7kg miesiecznie i oby tak dalej. Nie bojcie sie wiec probowac-byle nie za dlugo, bo to faktycznie moze byc mocno ryzykowne, ale 2-3dni nikogo nie zabija oczywiscie mysle, ze nie powinny tego robic osoby chore, warto samej sie przekonac jak wasz organizm na to zareaguje, bo przeciez nie kazdy zachowa sie tak samo :D Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzielisz
a cukier????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukier a raczej weglowodany potrzebne sa naszemu organizmowi do prawidlowego funkcjonowania i z tego wzgledu diety dezweglowodanowe nie powinny trwac dlugo. W chalwie owszem jest ich sporo, a czy myslisze ze np. w snickercie czy twixie jest ich mniej - sprawdz i porownaj . Chalwa nie zawiera calej masy dotatkow (smieci w postaci chemii) ale przeciez nikt Cie do tej diety chyba nie zmusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nowelina mam pytanie ile jadłaś chały? trzy razy po 50g czy trzy po 100g, i jaką polską czy turecką. Ja mam zamiar zacząć od jutra. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadam turecka chalwe sezamowa , ale wydaje mi ze nie jest najistotniejsze polska czy turecka moze w smaku . Nie mam dostepu do polskiej stad ten wybor a raczej jego brak :) Kupuje zawsze 3 pojemniki po 250g i przez 3 dni zjadam po jednym. bywa, ze po 2 dniach mam dosc slodkiego i juz trzeciego wracam do swojej podstawowej diety MZ . Caly czas pije duzo wody (ok 2l ) i herbaty czerwonej ok 1 l (parze w termosie i popijam w ciagu dnia) Podkreslam, ze na dluzej nie polecam , ale 2-3 dni nikogo nie zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na zakonczenie
co zrobic by nie bylo jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×