Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość Hop-hop
Jest tu jeszcze ktos ?????????????? Chalwowa, cos cie malo slychac. Jakie efekty dala ta niespotykana dieta ? Warto sie na nia skusic - chocby na 2-3 dni ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chałwowa
Witam! Hop-hop byłam na tej diecie 4 dni i przez te dni pisaam codziennienie. Mój wynik to -3 kg, jestem bardzo zadowolona.Moim zdaniem warto spróbować nie tylko ze wzgledu na spadek masy ciała, ale ja przede wszystkim oduczyłam się podjadania co było moją wielką zmorą. Za jakis czas planuje powtórzyć tą dietkę bo moim zdaniem jest swietna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koja
ile kosztuje chalwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. Wrocilam. Widze ze dziewczyny niezle sobie radzily. tez uwazam ze najlepiej robic takie 2-3 dniowe diety z chalwa a pozniej jesc mniej i powtarzac raz na kilka tygodni. ja narazie mam wstret do chalwy chociaz jezszce jedna lezy w szufladzie ;) Powroce jak zrobi sie troche ladniej i cieplej bo narazie pije ciagle herbatki z miodem bo non stop boli mnie gardlo :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądre
ja zaczynam od poniedziałku, bo wrócę do domu zważę się i zobaczymy co z tego wyjdzie, trzymajcie kciuki, mam nadzieje, że wytrwam z 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej ja narzie nie decyduje sie na chałwową dietkę... odpuszczam póki na mojej diecie nie zachce mi sie słodyczy - że się napdne- to w tedy zrobie sobie ditke chałwowa az do przejedzenia ... no to trzymam kciuki za udane odchudzanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwanek czarny
czy mozna tej chałwy jeść więcej np po 100g na jeden posiłek czy moze zemdlić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joska
Ja dzisiaj zaczęłam dietę chałwową:P Wstałam późno i jabłko zjadłam o 10tej. Pierwsza porcja chałwy wypadłaby o 13tej ale o tej godzinie siedziałam u dentystki na fotelu...więc zjadłam o 15tej. Teraz też troszkę skubnęłam:( Drugą porcję, i ostatnią tego dnia, zjem ok godz 19tej. Ogólnie czuję się super i nie jestem głodna. Jutro rano się zważę i napiszę czy są pierwsze efekty:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joska
Forum było dawno odwiedzane ale mam nadzieję, że ktoś się odezwie, może nawet przyłączy się i razem ze mną "przetestuje" tą dietę;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
heee dziewczyny az nie moge uwierzyc ze wam waga na tej diecie chalwowe spadla i to tak duzo !!!! :) chyba zaczna ta dietke od jutra;) tylko powiedzcie mi dziewzyny to ma wygladac tak: sniadanie:jablko II sniadanie : 50g chalwy obiad:50g chalwy podwieczorek:50g chalwy kolacja;50g chalwy tak wyglada jadlospis czy za duzo o jeden posilek napisalam ?:) kurcze boje sie ze przytyje na tej diecie ;) albo ze bede gldna i sie rzuce na jedznie:O a wy bylyscie bardzo glodne na tej diecie ? prosze o pomoc :D buziakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie chalwy
bleee :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
ktos mi odpowie na zadane wyrzej pytanka ?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana33
hej! ja też jutro zaczynam :) joska, sweet_19, damy rade!!!!! ja planuję tak: śniadanie (8): jabłko około 11: 50g chałwy około 14: 50g chałwy około 17: 50g chałwy dane dla polskiej chałwy, która ma 534 kcal, więc dziennie tylko 150g. turecka ma trochę ponad 300 kcal, więc można WSZAMAĆ 200g :) dziennie (no ale jest droższa:( ........anyway, motylki zaczynamy jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
ana33 no to zaczynamy od jutra :Dwlasnie przeczytalam na blogu u jakiej dziewczyy ze ona tez schuda na tej diecie i nie mogla w to uwierzyc;) czyli sa 3 porcje chalwy po 50g nie 4?:) kurde ta turecka msze gdzies dorwac ale ona nie jest gorsza w smaku ?:) od utra START ciekawe co na to moja mama? hahhaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana33
nie wiem jaka jest różnica w smaku, bo nie jadłam (ale to się zmnieni ;) sweet_19, to ile gramów dziennie zależy od kaloryczności chałwy. ważne by się zmieścić tak do 850-900 kacl :) ja się już nie mogę doczekać. wlaśnie zjadłam kolację, więć dopiero jutro o 8 kolejny posiłek...jabłuszka..hehehe..o ile jabłuszko można nazwać posiłkiem ;) ale nic to...damy rade :) pozdr all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
ana33 ja tez juz mam kolacyjke mam za soba:D noo ciekawe czy schudnemy na tej diecie tak jak inni ;) jade zaraz kupic sobie ta chalwe:D DAMY RADE:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana33
jasne że damy rade! wpadnę jutro około 17-18 i podam trochę statystyk ;) buziale ;* do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowy maniak
A jakiej diety z czekoladą nie znacie? Wolę czekoladę od chałwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
cholerka chcialam kupic chalwe ale byly takie kolejiki w sklepie ze bede musiala a kupic jutro rano :) gdzie mozna kupic chalwe sultanska? bo jak patrzylam to wszystkie maja ok540kcal :P juz sie nie moge doczekac tej diety hehe :D SUPER. Gorej bedzie jak mi waga podskoczy ale takiej opcji nie biore pod uwage;) buziolee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
jak bylam w realu to widzialam chalwy w wiekszych i mniejszych opakowaniach i takie ktore maja po 50 gram kosztuja niecala zlotowke :) wiec na dzien wychodzi 3 zl heehe tylko to kosztuje zapiekanka a ja bede miala zarcie na caly dzien heh:) bede na biezaco pisac jak mi idzie na tej diecie i jaki jest spadek wagi ;) narazie chce byc na tej diecie 2dni jak bedzie mi dobrze szlo to zrobie sobie do3 , max 4dni :) moze wkoncu zaspokoje swoj MEGa APETYT na slodycze! spadlyscie mi jak z nieba z ta dieta !!! :):)):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joska
kurcze ale fajnie!Jak tu weszlam to myslalam ze forum pomylilam:) Cieszę się, że tak tu się ożywiło. Dziewczyny piszczie koniecznie jak Wam będzie szło jutro. Mój dzień powoli się kończy (na szczeście), kurde ale mi pachniał obiad dzisiaj,mhmmmm.... Do jutra Dziewczyny!Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
no wiec dzis moj pierwszy dzien z chalwa :) waga: 53,3kg cel :51,3kg cyli rowno 2 kg do zrzucenia. Hmmmm ile dni bede musiala byc na tej diecie zeby zrzucic te 2kg ? 3 dni ? jestem bardzo ciekawa ile pokaze jutro waga-moja mama z tata stwierdzili ze jak schudne to i oni przejda na ta diete hehe ;);) no zobaczymy... narazie jeszcze nic nie jadlam .Jablko zjem ok 8-9h dawajce znac jak wam idzie na biezaco I CZY WAM SPADA WAGA :):):):)::):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joska
no i zlecial prawie caly kilogram:) Ciężko mi powiedzieć ile dokładnie bo nie mam wagi elektronicznej. Ale czuję się dużo mniejsza;) i brzuszek taki płaski, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
joska to super :):) a powiedz mi cy bardzo bylas glodna na tej diecie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joska
sweet 19 myślę, że przez 3 dni to spokojnie Ci 2 kg polecą. Życzę wszystkim miłego dnia...i wytrwałości w diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
joska byloby super :):) wlasnie zjalam jablko i o 11 bedezie pierwsza porcja chalwy !!yeeaaaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×