Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość sweet_19
wlasnie zakupilam kilka rodzai chaly i za troche ponad pol godziny zjem 1-sza porcje z orzechami ;) bosko ! swietnie sie czuje i mysle ze wytrzymam :) kocham slodycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
zjadlam o 11 pierwsza porcje chalwy z orzechami mmmmmmmmm pychotka. Powiem wam ze mnie niezle zmulilo ale w pozytywnym tego slowa znaczeniu ;) nie jestem wogole glodna a jadlam ta chalwe prawie 1,5h temu ! mam duzooo energi :) wydaje mi sie ze to dlatego ze chalwa ma duzo tluszczu i sie dlugo trawi ! jak wam idzie dziewczynki na tej diecie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joska
spoko!Tylko, że ja dzisiaj znowu zaczęłam później, tzn.o 11 zjadłam jabłko. Nie mogłam wcześniej bo byłam na pobraniu krwi i musiałam być na czczo.Właśnie zjadłam porcję chałwy:)Dzisiaj obchodzimy z M...naszą kolejną rocznicę, i jeśli zostanę zaproszona na kolację to od razu mówię, że nie odmówię i wcale nie będę tam jadła chałwy:) Przecież nie powiem mu że jestem na diecie i do tego chałwowej...On tego nie zrozumie a nie chcę zeby zrobiło mu się przykro, że nie zjem z nim kolacji w tak ważny dzień a chałwe to wpierdzielam;) Ale od jutra znowu powracam zwarta i gotowa do walki ze swoją samarą!!Wy się trzymajcie dziewuszki i piszcie o swoich sukcesach żeby innych motywować(w tym mnie).Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiTamAnonim
Ja jak skołuje pieniądze to jadę dziś do marketu, kupuje zapas jabłek i chałw na 2 dni i od jutra się za to zabieram - fajny pomysł, choćby dla rozrywki. Ja tez kocham słodycze, więc pomyślałam, że to coś idealnego dla mnie :D Ale super! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
hihi super ze coraz nas wiecej :) kochane ja o 14 jadlam 2-ga porcje chalwy smietankowej tym razem :) ta dieta jest ZAJEBISTA! naprawde nie jestem na niej glodna(na kazdej diecie zawsze mi dokucza glod) a tu po 3 h nie czulam glodu !!!!!! jak waga mi faktycznie jutro spadnie to chyba padne ze szczescia ;);) kolejna porcje jem o 17 ! mam mnostwo energii i nie mysle tak obsesyjnie o slodyczach :Dbuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
DZIEWCZYNY WIECIE MOZE GDZIE MOZNA KUPIC CHALWE TURECKA bo podobno ma az o 200kcal mniej w 100g . Ja bylam w realu i tam nie bylo tureckiej chociaz jest duzy wybor slodyczy :o gdzie ja w takim razie MOZNA KUPIC? :) za 1,5h ostatnia porcja chalwencji mniam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana33
hej motylki!! wzrost: 165 cm waga: 51,3 kg cel: 48 kg okej, pierwszy dzień za mną. było i jest okej, W OGÓLE NIE CZUJĘ GŁODU !!!! zjedzone wszystko wg plany (8 - jabłko, 11 - chałwa z orzechami 50g, 14 - chałwa z orzechami 50g, 17 - chałwa z bakaliami 50 g). teraz czuję się jakbym zjada obiad z 10 dań!!!! jest cholernie syta. POLECAM!! sweet_19 - ja też byłam dziś w realu i nie było tureckiej :( szkoda..jutro jadę do carrefura więc tam zobaczę :) odezwę się pewnie też około 18 (wcześniej nie bo pracuję) i zdam relację wagową :) buziale dla wszystkich chałwowiczek :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho
gdzie jest plan z tą dietką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Majra*
mam nadzieje ze moge sie przylaczyc:) dzisiaj juz zrobila zapas chalwy na 2 dni i jutro startuje:) mam zamiar stracic 8 kg wiec zoabczymy ile wytrzymam... watpie zebym dala rade tak dlugo na chalwie ale bede sie starala najdluzej jak sie da:) dam znac ajk mi pojdzie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho
jakoś wierzyć mi sie nie chce,ze schudne az tyle,ale co tam lubie chałwę wiec spróbbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
ana33 ja tez nie czulam dzis glodu :) mi sie wydaje ze to dlatego ze tluszcz z tej chalwy sie dlugo trawi i daje uczucie sytosci na dlugi czas:D ja juz kupilam zapas chalwy na 3 dni . Wszyscy u mnie w rodzinie czekaja czy faktycznie waga mi spadnie bo jak tak to tez chca zaczac hehehe ;) widze ze ta dietka sie robi coraz bardziej popularna! aleee jestem ciekawa ile jutro bede wazyc! na pewno mniej bo widze to po swoim brzusiu ktory jest wklesly heh. Pije sobie teraz zielona herbatke a potem ide spac :D jutro z samego rana napisze ile mi spadlo :D buziaki i 3mam za nas wszystkie kciuki ! dziewczyny ktora chca sie do nas przylaczyc zapraszamy goraco :D oto JADLOSPIS: 8:00 - jablko 11:00 -50 chalwy 14:00-50g chalwy 17:00- 50g chalwy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho
a moge sobie jutro zjeśc jabłko dopiero o 11? Bo dopiero gdzieś o 10 pójdę do sklepu po składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkjjjj
Kiedys ogladalam eksperyment, facetka jadla tylko lody przez kilka dni na sniadanie obiad i kolacje, tylko lody i tez chudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
Jaho jasne mozesz zaczac o ktorej chcesz my zaczynamy o 8 bo glodne jestesmy juz o tej godzinie :) ja wstaje ok 7 czsami nawet o 6:30 wiec dla mnie 8 rano to max ;) kkkkkkkkkkkkkkjjjj --- bardzo prawdopodobne. Wydaje mi sie ze jak by jadlo sie np. 5 galek lodow zamiast 5 posilkow to waga na pewno by spadla./ Ale jest jedno ALE :) chalwa daje uczucie sytosci i zamula tak ze nie chce sie nic wiecej jesc. Po lodah niestety nie odczuwa sie takiej sytosci i szybciej sie chce jesc. No ale moze ktos sprobowac jak chce:p pozdrawiam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho
jakos mie to wszystko nie przekonuje,naprawde na tym chudniecie bez jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Majra*
wedlug mnie kazda dieta prowadzi do jojo jezeli po jej zakonczeniu rzucimy sie na jedzenie bez opanowania dlatego tego efektu mozemy uniknac gdy po skonczonej diecie chalwowej zachowamy umiar w jedzeniu i stopniowo bedziemy dodawac kalorie... no to do jutra i ja startuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
DZIECZYNY NIE MOGE W TO UWIERZYC!!!!! po 1 dniu diety CHALWOWEJ zlecial mi prawie 1 KILOGRAM (dokladnie 0,9kilo) co w moim przypadku to napraawde duzoooo ! bo zazwyczaj waga spada o 0,4 a nie 0,9. Jestem w szkoku ! bede jeszcze na tej diecie dzis i jutro i na 100% uda i sie schudnac do 51,3kg ! ale sie ciesze! jeszcze tylko 1,1kg do zrzucenia TA DIETA TO REWOLACJA! BIJE POKLONY TEMU KTO JA WYMYSLIL HEHE OTo "+" DIETY CHALWOWEJ :):) : - chawa jest pysznaaa :) - mozna sie najesc porcja 50g chalwy - nie czuje sie glodu miedzy posilkami - bARDZO SZYBKO SIE CHUDNIE bez efektu jojo - zaciska sie zoladek - MA SIE DOBRY HUMOr bo wydziel sie serotonina :D dziewczyny ja tez sie zastanawilam nad ta dieta i myslalam na poczatku ze to niemozliwe ale jednak !!! SCHUDLAM PRAWIE KILOGRAM W 1 DZIEN!! ALE JESTEM HAPPY :):):):))\ dziewczyny konienie napiszcie ile wam spadla waga--- bo jestem pewna ze spala ;) buziakiiiiiiiiiiii potem tu zajrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
aha dodam jeszcze ze WCZOAJ WAZYLAM : 53,3KG DZIS WAZE: 53,4KG :):) nie macie sie co zastanawiac nad ta dieta! ONa naprawde dziala!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
sory--- napisalam ze dzis waze 53,4kg blad WAZE 52,4kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to by byla prawda to ta dieta naprawde bylaby CZYMS!!!! :D dla uzaleznionych od slodyczy tak jak ja ;) powodzenia dziewczyny i zdawajcie relacje na biezaco :) ta dieta by mi sie baaardzo podobala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Majra*
sweet gratuluje:) mam nadzieje ze nam wszystkim uda sie takie efekty osiagac... ja wlasnie jest w trakcie jedzenia pierwszej porcji chalwy dzisiaj i wiem ze moglabym tak caly czas:) w koncu znalazlam diete dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
wlasnie zjadlam dzisiejsza 1-sza porcje chalwy bakaliami :) ;) pychotka! jutro powinnam wazyc ponizj 52kg !:D ta dieta jest idealna dla osob uzaleznionych od slodyczy ;) POLECAM naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
Majra --dokladnie ja tez wkoncu znalzlam dietke dla siebie i jeszcze jakie efekty sa!!!wow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Majra*
neli w sumie to zalezy ile masz do zrzucenia... ja musze tak z 8 kg ale wydaje mi sie ze zrobie tak moze 5 dni i jeden "normalnego" jedzenia a pozniej znowu tak z 5 dni.... dzisiaj zaczelam i juz nie moge sie doczekac az sie jutro zwaze to bede wiedziala ile poszlo... ale brzuch nie jest taki odstajacy jak w ciagu dnia normalnego jedzenia i to juz nawet troche motywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho
Ja od jutra zaczynam dietkę z chałwą. Musze schudnąć 15 kilo,ale mam czas:). zobaczę czy coś sie po tych 3 dniach diety zmieni jeśli schudnę to tydzień będę na diecie mniej zryj ,a potem znowu 3 dni chałwy . A i do tego ćwiczenia jeszcze:). Ciekawe ile w ten sposób do września schudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joska
Brawo Dziewczyny, brawo!!!!!!!Super!!!Widzę, że gorąco tu dzisiaj. Bardzo się cieszę!!! ****neli***** ja też mam do zrzucenia 2-3 kg, a najlepiej 5 :) i tez od poniedziałku idę na tą dietkę. Byłam jak narazie jeden dzień na niej i znów miałam od dziś zaczynać ale nie wyszło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
ale super ze nas tu tyle :):) ja pol godziny temu jadlam 2-ga porcje chalwy tym razem smietankowej :D jestem pewna ze jutro waga bedzie nizsza! wogole nie jestem glodna! tylko rano troche bylam po tym jablku ale teraz jest ok :) jak wy dziewczyny chcecie zrzucic 3kg o 4 dni wystarcza:D napewno nie bedzie jojo po tej diecie bo mam tyle pryjemnosci z jedzenia tej chalwy i moj organizmowi taka porcja slodyczy wystarczy ! zajrze tu jeszcze pozniej buziaki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiTamAnonim
Jestem pierwszy dzień na diecie chałwowej. Właśnie jem druga porcję. Faktycznie, za fajnie nie jest. Myślałam, że będę wręcz szczęśliwa z powodu takiego jadłospisu, a jednak jak już się coś musi, to się nie chce ;) No i takim oto sposobem odechciewa mi się chałwy na jakiś miesiąc po diecie. Zobaczymy, czy wytrwam te 2 dni czy tylko 1. O 3ch juz od początku nawet nie myślałam. _Poza tym Już wczoraj byłam na diecie. Zjadłam troszke ponad 1300 kcal. Po chałwowej tez będe poprostu ograniczać kalorie, chyba, że wpadnę na kolejny szałowy pomysł dietowy ;) Pozdrawiam chudzinki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×