Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość monik123
to ile w końcu kobiety tej chałwy po 50 g czy po 100gr bo to dużżża różnica , jak po 50 gr to wyjdzie razem około 830- 850 kcal, a jak po 100gr to tak 3 razy i jabłko to dwa razy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
nie mam pjęcia ile tej chałwy ma być. Laska gdzies na formu pisała że jadła 100g. ta od chałwy eksperymentuje na sobie tą dietę - to sie nazywa poświęcenie co? OKLASKI dziewzyny OKLASKI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsella
je sie 50 g chałwy myślę że tak jest bezpiecznie, a budyniowa szlachcianka nie wiedziała dokładnie ile pisała że małe opakowanie prawdopodobnie 100 g ale nie była pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsella
zresztą jeść 3 razy po 100 g to jest 1602 kcal + 70 kcal jabłko to jest sporo i trochę małoprawdopodobne że schudnie się w 7 dni 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekperymentator
no trochę dużo ale nie każda dieta piera sie na liczeniu kalorii p. atkins, ketogeniczna, SB itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Planuje pierwsza porcje zjesc 100 gram, a pozniej po 50 ale juz niedobrze mi sie robi na sama mysl o tej chalwie. Nadal nie bylam w sklepie bo sie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Kupilam trzy chalwy po 100gr. Starczy mi to na dzis i jutro. A pozniej juz nie wiem gdzie pojde do sklepu bo na pewno nie do tego. Pozdrawiam i trzymajcie kciuki. Obym wytrwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nie uważacie takiej diety za lekko bezsensowną? Ok uwielbiam chałwe i mogłabym ją jesc jak świnia ... pytanie : JEśLI bede dostarczac np. przez tydzien organizmowi samą chałwe to co z tego że schudne jak napewno wystąpi efekt jojo???? Dziewczyny wydaję mi się ze trzeba stosowac diety które dostarczają mniej kalorii, a jednocześnie daja nam potrzebne do życia składniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie wiem, bo tak naprawde zmniejszamy zoladek a dostarczamy duzo kcal wiec nie wiem czy bedzie jojo. Trzeba sie przekonac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... zastanawiam się czy to jest mozliwe że sie schudnie tyle na tej diecie 5 kg w tydzień - kojarzy mi się z głodówką... będę tu zaglądac bo jestem ciekawa czy ktos na nie wytrzyma tydzień no i ile schudnie.... gdzieś czytałam o tej diecie... ale nie wiem kto ja wymyślił.... pozadrwiam odchudzaczki chałwowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast tego nicka moglam wybrac chomik doswiadczalny :D Zjadlam dzisiejsza porcje chalwy. Juz mi niedobrze na mysl o jutrez. Chociaz jablko z rana pewnie mnie ucieszy. Zaleta tej diety jest to ze nie trzeba przygotowywac wymyslnych dan Rano odezwe sie z wymiarami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwazylam sie dzis i waze 63,7 kg przy wzroscie 161 cm Wlasnie jem jablko, nie jest zbyt pyszne :o Ale dam rade. Troche sie zle czuje, chyba jestem przeziebiona ale lykne leki i powinno byc ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi powie
trzymam kciuki za Ciebie:) oby Ci się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja połowy nie moge zjeść z takiego małego batonika!!!!!!!!!!!!!!!!!!odruch wymiotny to raz!!!!!!!!!!!! a dwa dziwne to bardzo jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a po trecie zęby tak bola przy jej jedzeniu ze się odechciewa!!!!!!!!!!!!!chałwa smaczna owszem raz na miesiąc !!!a nie codziennie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie bola zeby, odruchu wymiotnego nie mam ale wszystko przede mna :D Ale pojechalam do sklepu i kupilam sobie pyszna turecka chalwe a nie paskudna polska wiec teraz bedzie jeszcze lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ta od chałwy :) heh udało ci się wytrwac pierwszy dzień.... dziś lecisz drugi..... kurcze ciekawa jestem ile ci zejdzie przez kg.... trzymam kciuki..... uwielbiam chałwę i jak wchodze na ta stronę to aż mi ślinka cieknie na sama myśl o chałwie.... ale cóż jestem na innej diecie.... może kiedys wyprubuje ta twoja chałwowa :) A pani budyniowa to ile wytrzymała na tej diecie!? i wogóle ile schudła... czy ktos wie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budyniowa podobno 15 kg bo wytrzymala 3 tygodnie. Ja nie wiem ile dam rady ale tyle zeby sie nikt nie zorientowal bo by mnie w domu chyba udusili za taka diete ;) Czyli pewnie pociagne jeszcze w piatek i bede musiala przerwac. Zrobie sobie wtedy ograniczanie jedzenia, a pozniej pod koniec lutego znowu wroce do tej jesli zobacze ze faktycznie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to budyniowa ładnie schudła - ale ciekawe jak u niej teraz z efektem jojo.... czy ma czy nie i jak sie odzywia.... no trzymam kciuki zebys dała rade te 5 dni - ciekawa jestem ile schudniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sprawdzilam ze polska chalwa ma 538 kcal i 55,2 g wegli Natomiast ta turecka ma 314 kcal i 42 gr wegli Czyli jakby co to kupujcie ta turecka oryginalna :) I to nie jest chalwa light. Dziwne ze tak malo, az mi sie wierzyc nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście turecka nie ma duzo i możesz jeść 3 razy po 100g bo to daje tyle samo co połowa polskiej hałwy- hmm... a jak w smaku!? lepsza ta turecka!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze lepsza, zawsze ja jem ale teraz z braku laku jadlam ta ze sklepu pod domem. Ale ze juz ja wykonczylam to teraz tylko turecka. dzis juz zjadlam swoje czyli 200 g chalwy plus jedno jablko. I nie jestem glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie....
a gdzie można dostać tę dobrą chałwę turecką? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze ta chalwe turecka mozna kupic w kazdym duzym sklepie, ja akurat kupilam w bomi. Wczoraj w nocy nie moglam zasnac bo bylam glodna. Poza tym jestem chora i troche sie boje tego ze nie jem zdrowych rzeczy, ale moze nie umre. A teraz wyniki. Na wadze 62,7 czyli ubyl mi kilogram przez jeden dzien, od razu zaznczam ze nie bylam w toalecie ;) Calkiem niezle jak na jeden dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi powie
oby tak dalej trzymam kciuki a do kiedy bedziesz ją stosować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
witam tez kiedys słyszałam o tej diecie chce sprubowac nie wiem co nalezy jesć i w jakich ilaściach co ile godzin Co do jojo -odchudzając sie zakladamy ze chcemy sporo schudnac jezeli to osiagniemy to z jojo tez mozna sobie poradzic przy spadku na przyklad 3 kg to nie tluszcz to woda wiec na pewno wruci przy spadku 10 kg i wiecej wtedy mozemy obawiac sie jojo ale z tym tez mozna sobie poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno bede tak jadla dzis i jutro. A w piatek zobacze, zalezy czy mi sie uda ukryc przed innymi ze jem sama chalwe ;) Ale na pewno powroce do tej diety pod koniec lutego A od piatku bede ograniczala jedzenie zeby nie zmarnowac efektu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
powiec mi co i jak jesć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba jesc na sniadanie jedno jablko, za 3 godziny porcje chalwy, za trzy nastepna porcje chalwy i tak do 19.00 Ogolnie nie wiem czy polecam ta diete bo ja sie caly czas dziwnie czuje ale nie wiem czy to dlatego ze jestem przeziebiona czy dzieje sie cos niedobrego ze mna. Narazie sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..aa
i nic wiecej rozumiem zeby schudnac portrzebny jest w organizmie cukier zazwyczaj w dietach go nie ma lub bardzo malo ile jest go w chalwie bo chyba to o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×