Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość wariatki
dobrze ze są takie debilki na świecie przynajmniej posmiac siemozna!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwie się, że owsiki Was jeszcze żywcem nie zeżarły:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chałwowa
Witajcie Dzis mój drugi dzień na chałwie. Wczoraj nie było źle, chałwa jest bardzo sycąca więc da się wytrzymać. Planuje być na tej diecie do piątku, mam nadzieje że wytrzymam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
no to chałwowa czekam na relacje od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czekam na info i życzę powodzenia :) Ja mam teraz kilka dni wolnego więc od jutra zostanę chałwową wariatką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chałwowa
Witajcie Dziewczyny! Dzis mój trzeci dzień z chałwą. Miałam się nie ważyć do piątku, ale wiem że czekacie na moje wyniki więc zważyłam się rano i wyszło na to że w dwa dni z chałwą straciłam 2 kg. Czuje się dobrze, mam więcej energii niż zwykle, mam nadzieje że do piątku wytrzymam w końcu to tylko 3 dni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana98
a ja mam do was pytanie i licze na odpowiedz. czy podczas tej \'\'diety\'\' zauwazyl;yscie ze zmniejsza sie wam brzuch? czy tylko kg wam leca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chałwowa
Zainetresowana ja jestem na tej diecie dopiero 3 dzień, ale czuje spadek tych dwóch kilogramów po ubraniach. Brzuch jest zdecydowanie mniejszy, a wręcz płaski, nawet moje nieszczęsne boczki troche zmalały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chałwowa - dzięki za info, a ile jadłas tej chałwy? Ja wymysliłam że będe jesc jabłko, kubek kefiru i chałwę dziennie, tylko nie wiem czy dwie stugramowe to nieza dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chałwowa
Pasadenka ja jem rano ok 8 jabłko, a potem o 11, 14, 17 chałwę 50g. Pozatym pije dużo zielonej herbaty bo lubię. Popijam sobie cały czas i dzięki temu nie jestem tak strasznie głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) moze jakoś wytrzymam, w sobotę idę na kolację ze znajomymi a do tego czasu chałwa rules ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chałwowa
Pasadena ja tez w sobotę mam imprezkę, parapetówe u znajomych dlatego założyłam sobie że dietę trzymam do piątku, a dalej zobaczymy co będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wytrzymam to do sobty tzn do popoludnia. Zastanawiam sie jak wazne jest w tej diecie jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chałwowa
Pasadena tak naprawdę to nie wiem jakią rolę odgrywa to jabłko z rana w tej diecie. Ale z tego co wiem o jabłkach to zawierają one dużo fosforu, wapnia i żelaza, pozatym przeciwdziałają zaparciom i przyspieszają przemianę materii. Napewno zdrowiej jest zjeść rano jabłko niż gorzką, czarną kawę jak w diecie kopenhaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
hej ja też jestem na 2 dniu i powiem że po 1 zmalał brzuch a jadłam jabłko olbrzymie rano, potem 2 razy chałwę po 50 g i piłam kawke nawet ze śmietanką w proszku, mysle że dam rade te 3 dni, ja lubie bardzo chałwę więc dla mnie jest ok, potem ograniczam węgle jak zwykle zreszta pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! wpadlam zobaczyc jak Wam leci na chalwie :) Chalwowa! ja tez nie do konca kumam jak to dziala :) ale dziala i jak juz pisalam ja chalwowe trzydniowki robie sobie powiedzmy raz na trzy tygodnie i tak jak pisalam zschecam: sprawdzajcie same jak Wasz organizm na nie zareaguje. Przeciez gdy bedziecie sie zle czuly, mozecie przerwac nawet po pierwszym dniu :D. A co na zakonczenie ! pisalam ! Na przemian z chalwa ,stosuje MZ i u mnie sprawdza sie wyjatkowo dobrze. Po trzydniowce na chalwie jadam wszystko, ale w malych porcjach powiedzmy \"dziecinnych\" np. Isniad. kromeczka chlebka (niekoniecznie ciemnego)+plasterek chudej wedliny+warzywo+kawa IIsniad. chudy maly jogurt obiad. 3 ziemniaczki+1/2malego kotleta+duzoooo salaty podwiecz.jablko+kapuczino :P kolacja 100g serka ziarnistego +szczcypiorek+rzodkiewka+2korniszony Ma sie rozumiec zero podjadania, zero slodyczy az do kolejnej chalwowej trzydniowki :D To tylko przykladowe jedzenioe, bo jak pisze jem naprawde wszystko tylko w ilosciach jakie z regoly jada moja 5-l siostrzenica :D . Polecam ta metode jako malo uciazliwa i naprawde skuteczna. Natomiast madralinskie w stylu \" wariatki , idiotki\" zapytam: wolicie Meridie, Adipex, Lide czy jakis inny trujacy badziew za ciezkie pieniadze ? Chalwowa! jeszcze do piatku to na moj gust troche dlugo :) gratuluje pierwszych efektow, zycze dalszych :D Monik! za Ciebie tez trzymam kciuki :) Ale pamietajcie dziewczyny nie przeginac ! ;) jak poczujecie sie nienajlepiej to przerwac chalwowanie i po przerwie ewentualnie sprobowac ponownie :) Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chałwowa
Nowelina być może 5 dni to długo, ale założyłam sobie że do póki będę czuła się dobrze to nie będę przerywała diety. Narazie czuje się wspaniale więc trwam. Podziwiam twoje efekty, naprawde dużo udało Ci się już zrzucić. Życze powodzenia i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUUUHAHHHHHHHAAAA
grubaski wpierdzielaja chałwe i sie łudza ze schudną. Buhahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUUUHAHHHHHHHAAAA
Ale jestem durnowata :O Z zazdrosci, jestem chora 😡 Ze tez ja musze zrec jak hipopotam 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blee niedobrze mi po tej chalwie, to chyba jednak mi nie zluzy, chociaz brzuch jest plaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chałwowa
Witam Laseczki! Dzis mój czworty dzień z chałwą. Jakoś sobie radzę choć wczoraj miałam niezły trening silnej woli, byłam u znajomych a tam mnóstwo pysznego jedzonka, ale wytrwałam, wypiłam chyba 10 kubków zielonej herbaty. Chałwa zaczyna mnie juz nudzić, ale postaram się wytrwać w końcu to tylko dwa dni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś rano było 0,7 kg mniej na wadze ale mimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie skonsumować więcej chałwy. W kazdym bądz razie powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chałwowa
Witam! Dzis juz przerwałam chałwowy eksperyment, w sumie to nie wiem dlaczego, bo czułam się dobrze, ale stwierdziłam że narazie cztery dni wystarczą. Mój bilans to 4 dni - 3 kg. Żołądek mi się skurczył, dzis na śniadanko chlebek wasa+ pomidorek w zupełności mi wystarczył. Czuje sie świetnie i napewno w niedługim czasie dietkę chałwową powtórzę, bo zostało mi jeszcze parę kilo do zrzucenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Ci wyniku, tylko, żeby teraz utrzymać tą wagę lub dalej zrzucać:) inna dietką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec. dla mnie taka dieta to bzdura. ja slyszlam od lekarza(wiec sprawdzone!) ze gdy na diecie najdzie kogos ochota na slodkie to powinien zjesc wlansie kawałek chałwy zamiast czekolady czy innych slodkosci..bo zawiera zdrowe tłuszcze mimo z ema duzo kalorii i nie zostanie odłozona w postaci tkanki tłuszczowej.oczywscie trzeba zachowac umiar;> no to tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej
zjesc cos lekkiego i zdrowego???????????????????????????????????????? nie rozumiem jak mozna wpierdzielac chałwe ,chyba bym się porzygała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chalwowa ! tak trzymac ! Warto bylo sprobowac ? :) -3 kg ! teraz tak jak planujesz - pilnuj sie , lagodna dieta i po kilku tychodniach mozesz znowu sobie zrobic 2-3 dniowke. Ja robie to tak miniejwiecej co trzy tygodnie. A kto chce rzygac to niech zyga. Nikt nikogo do jedzenia chalwy nie zmusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×