Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość kamila 65
hej jak Wam idzie dziewczynki??? mam nadzieje ze lepiej niz u mnie... bo ja 2 dni sie objadalam... ale mialam naprawde tragiczne dni...:( i dlatego nie pisalam...:( powiedzcie mi czy po tej 10dniowej macie ochote na slodkie??? czy bardziej na cos normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chałwówka
Cześć dziewczyny. Ja po pierwszym dniu chałwy, dziś zaczynam drugi.Zważyłam się i jak na wadze było 70,5 kg, tak nadal jest:( Oczywiście w toalecie nie byłam:( Zobaczę co będzie po dzisiejszym dniu, mam nadzieję,ze coś ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chałwówka
Kamila 65 ale tutaj nikt nie jest na 10 -cio dniowej diecie, tylko na chałwowej. Ja na 10-cio dniową przechodzę od poniedziałku. Możemy się wspierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
tzn wiem, wiem... tak mi się napisalo, bo pisalam kiedys o niej z unnoticed ktora stosowala i tą i tą...:) ja na chalwowej wytrzymalam 3 dni ale chce ją nadal powtorzyc, bo naprawde fajnie sie spada, na poczatek oczywiscie... tylko teraz mysle potrzymac tak z 5 dni...:) to ja będe chyba zaczynac od sierpnia:) z reszta jeszcze dam znac:) a Ty ? ile myslisz na niej wytrzymac?:) a jesli chodzi o 10dniową to tez swietny pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam się na czarno,:D Ja na chałwowej jestem 3 dni, do jutra. Od poniedziałku przechodzę na 10-cio dniową. Na wadze nic mi nie spadło po tym 1 dni, ale gacie z dupy lecą, czyli obwody poszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja5556
Czesc Wszystkim Ja po wczorajszej diecie niewiele straciłam bo oprócz chałwy wpadły mi w ręce też inne produkty :( Tak w sumie to cały kg jest mnie mniej w sumie po 2 dniach. Dziś i jutro odpuszczam sobie ale od poniedziałku zrobię sobie chałwową albo już 10-cio dniową. Trzyamam kciuki, powodzonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zaczynasz od poniedziałku 10-cio dniową, to możemy zacząć razem, będziemy się wspierały wirtualnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powracając do tego co napisałam wcześniej. 150 g na cały dzień. 50 g co 3 godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ines93 :) Ja jem dziennie 200 gr chałwy. Zaczynam dzień od wielkiego jabłka o 10.00, potem 100 gr chałwy około godz. 14.00 i tyle samo o 17.00 później już tylko pije wodę i zieloną herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja5556
Chałwówka Mam taką nadzieję :) bo wsparcie jest bardzo ważne szczególnie gdy brak silnej woli (tak jak u mnie :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja5556 ja już jestem na 10-cio dniowej, wczoraj olałam chałwową, bo to koszmar,a nie dieta:o Więc czekam na Ciebie na topiku o 10-cio dniowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.modlishka
dziewczyny a jak jecie te kefiry to 0% czy wam to bez różnicy, tak samo sery chude czy też to nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam do was ;). ale na kefirową :D. u mnie już trochę lepiej.. ale waga skoczyła (woda :O) aż strach patrzeć na wagę 3kg w górę :(:(:(. dzisiaj zaczynam :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam informacje o tej diecie niedawno i miałam wątpliwości co do podjęcia się jej . Wiadomo , że w internecie piszą różne głupoty i nie można temu wszystkiemu ufać . Jednakże pomyślałam sobie " a co mi tam " i tak oto teraz jest to mój drugi dzień diety chałwowej . Szczerze mówiąc jestem w głębokim szoku bo rezultat jest naprawdę niesamowity . Waga zmalała co widzę bo brzuch również . Głód doskwiera ale cóż , wydaje mi się , że jest to do wytrzymania . Niedokońca jednak wiem ile tej chałwy jeść i postanowiłam , że lepiej chyba mniej niż więcej , nie chciałabym przecholować . Jem więc po 50 g co trzy godziny no i oczywiście rano to jabłko . Narazie znoszę jej smak ale ochotę na " niesłodkie " jedzenie mam wielką ... Tyle ile wytrzymam , tyle zamierzam ją stosować . Zobaczymy jak to będzie . W każdym bądź razie polecam bo naprawdę warto . Próbowałam wielu rzeczy , wielu diet a ta jest z tych przyjemniejszych i skutecznych . Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka robotka
hej dziewczyny ja dziś pierwszy dzień na chałwie:) Póki co czuję się bardzo dobrze, w ogóle nie czuję głodu. Ciekawe czy waga chociaż trochę spadnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
czesc dziewczyny :) jest ktos teraz na chalwowej albo zamierza byc? ja bylam 2 tyg temu na niej wytrzymalam 4 dni... spadlo niecale 3 kg bez jojo, chce to powtorzyc od piątku, tez jakies 4 albo 5 dni a pozniej planuje 10dniowa jest ktos chetny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę na chałwowej ale dopiero za 1,5 tygodnia bo idę na pielgrzymkę i nie chcę się katować heh. narazie proteinki :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caoimhe87
Ja zaczynam od jutra chałwową , teraz moja waga wskazuje 53.5 wzrost 168 mam nadzieje ze schudne na niej chociaz 1kg. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
ja od jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja5556
Ja zacznę od poniedziałku, myslę że jakieś 2-3 dni. Trzymam kciuki za Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
ja dzis zaczelam tylko tak.... o 8 zjadlam jablko wiec ok, ale potem nie wytrzymalam i zjadlam 3 merci i jedną duzą solanke z maslem, serkiem topionyum i pomidorem i kicha... ale mysle sobie ze jak dzis znowu bede sie caly dzien napychac to zaczne az od nast poniedziualku wiec nie mialoby to sensu... i mysle sobie, aaa dobra zjadlam to to juz trudno ale mam chalwe w domu to kolo 12 zjem sobie i potem jescze 2 porcje i moze jakos bedzie z tym jednym grzechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
i mam nadzieje ze wytrzymam ze 4 dni tak jak ostatnio....:) a jakbym tydzien wytrzymala to juz by bylo 7 niebo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
kaja jestes? czy zrezygnowalas? w ogole jakies dziewczyny tu są????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.modlishka
ja jestem i codziennie sprawdzam to forum ale dziewczyny chyba się wykruszyły? ja aktualnie jestem 3 dzień na 10 dniowej...nie jest źle ale wczoraj wieczorem kiepsko się czułam - mam nadzieję, że to nie był efekt diety...napisz o swoich sukcesach - ile byłaś na chałwie i jaki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
kurcze to czemu nie zostawiasz postow...? wlasnie ze mialam zaczac od poniedzialku ale nie bylo chalwy w sklepie i jadlam normalnie... a dzis wyszlo ze na kefirze jestem wiec moze jak juz zaczelam to pociagne ta 10dniową...? :) ale chałwową tez musze bo dziala... bylam 4 dni na niej no i 3 kg zniklo bez jojo bo sie nie chce po niej slodkiegoi wiec zadowolona jestem. czyli dzis masz serek? jak ci z nim idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.modlishka
wiem chałwowa też mi odpowiadała :) a serek hm..zjadłam już dwa wiejskie light piątnicy jeszcze jeden i chyba finito, chyba że zjem chudy twaróg zobaczymy na co będę miała bardziej ochotę po powrocie do domu...co do 10 dniowej to po urlopie(obżarstwie) w poniedziałek rano było 80,8 na wadze dziś rano było już 78,8...przed urlopem miałam 78 więc dopiero dochodzę do siebie...zobaczymy jak to będzie, polecam w ogóle nie czuję głodu...a dla najmodniejszej diety tego sezonu (dukanowskiej) pierwsze 8 dni można potraktować jako fazę uderzeniową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mya.
No dobrze . Dzisiaj zaczęłam dieta chałwową. Narazie jestem po jednej porcji i czuję się całkiem dobrze . Nie jestem głodna . Zobaczymy co będzie jutro z rana na wadze . ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×