Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość 88Iwona
kamila 65 ciesze sie bardzo ze dołaczyłas czytałam własnie forum z diety 10 dniowej i miałam Was zaprosic na to forum zeby sie powspierac ja stosowałam mozna powiedziec 10 dniowa ale juz mi wychodzi bokami jedzenie samych białek:):) teraz przez 3 dni robie tej a pozniej przejde na 5 dni na ta 10dniowa bobede robic po 1 dniu kazdego produktu a pozniej znowuu 3 dni chałwy bo od razu kupilam kg. Mam tym lepiej ze mieszkam blisko granicy z ua wiec tam za 0,5 kg chałwy zapłaciłam tylko 4,2 wiec nie mogłam nie kupic od razu 2 na 2 razy tej diety hihi. UNNOTICED to jasny przykład ze jak sie chce to mozna i trzeba dązyc do dobrego wygladu a co za tym idzie i samopoczucia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
Filonka bez ogonka ja jade za niespełna 6 tygodni dlatyego juz od teraz staram sie zrzucic kilka kg chodze na siłownie 4 razy w tygodniu po 2 godziny i te diety dołaczam i musi byc dobrze. Waze 63,4 przy 170 wzrostu:(:(ale bedzie lepiej:):) z wami mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
mam wlasnie podobna wage do Ciebie... to fajnie ze razem zaczelysmy dzisiaj:) ja nigdzie sie nie wybieram na wakacje ale mam duzo wesel, wlasnie w sobote mam i musze zrzucic bo nie moge ja ta sukienka mnie opina...:( na poczatku nie wierzylam tej diecie, ale sprobowac nie zaszkodzi mysle... jeju zebym tylko nie przytylaaa... chce 3 dni wytrzymac a jak mi sie uda to do piatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie że to dzięki wam ?? odkąd się odchudzam (oj, już jakiś czas..) to nigdy nie miałam sukcesów.. może minimalne. a odkąd jestem na kafe to mam motywacje ! ;) sama sobie chce pokazac ze potrafie ! :D:D i jestem dumna ze tak mi idzie ! mimo że waga stanela w miejscu dzisiaj, ale nie poddaje sie ! ;) i dziekuje wam za to ze jestescie ! :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
unnoticed a ja dzieki Tobie po trochu przekonuje sie do dietki chalwowej... mi tez baaaaardzo daje forum:) to jest duza motywacja i wsparcie:) a jeszcze jak duzo Ci daje jak my Cie tak komplementujemy co nie?? heheh:) ja pije sobie herbatke zielona... ty tez duzo pilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie gdyby nie to forum to nadal mialabym 63,5kg i doła na maxa ;/ :(.. wiecie jak mnie wasze komenty podnoszą na duchu ?? masakra :D:D od razu czuje sie pewniej i ide twardo dalej ;) ja staram sie pic po 2 herbatki zielone dziennie :):) bardzo ja lubie wiec nie ma problemu he. tylko ze najlepsza jest na cieplo, a sa takie upaly ze uhm.. ;/ wiec zimna pije, ale obleci :P:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wody hmm moze z 2l dziennie wypijam, nie wiem nie licze. tym bardziej ze upały są to ciagle spragniona jestem eh. i butelka z zimna woda ostatnimi czasy to moj najlepszy przyjaciel :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
heheh ja tez mam nowych przyjaciol:) was i chałwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
mozesz poczekac... my z 88Iwoną przetestujemy i za 2, 3 dni powiemy co i jak, wtedy pomyslimy czy warto czy nie:) i bedziemy codziennie zdawac relacje na gorąco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie tu codziennie wpadne i was troche po dopinguje :P:) heh a moze to przez ten straszny upal ? ja tez sie poce jak cholera ;/ :( uff.! u mnie 35stopni w sloncu dzisiaj.. skwara..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
hejka:) jakos sie trzymam ale jest trudno.. tzn do niczego mnie nie ciagnie ani do slodyczy ani do zadnego jedzenia ale taka jestem oslabiona, zeee.... ale to moze tez dlatego ze okres wlasnie dzisiaj dostalam...:( a Tobie Iwona88 jak idzie? co u Was kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
witam ja niestety wczoraj byłam u cioci i niesety musiałam choc troszke sprobowac tego co przygotowała zeby jej nie bylo przykro. Dlatego dzisiaj znowu zaczynam ale musze najpierw zrobic badania odnosnie poziomu hormonów jutro idfe do ginekologa bo cos okresu nie mam a wiatropylna jeszcze nie jestem hehe. Bo wystarczy ze zjem normalnie te 1500 kcal dziennie co w wieku 22 lta i przy codziennym cwiczeniu nie powinno wpływac negatywnie na sylwetke a na 2 dzien juz waze pol kilo wiecej przeciez to chore jest i od razu widac ze cos nie tak dlatego licze ze w koncu dojde do normy po jutrzejszej wizycie i zaleceniach bo juz calkiem zaczynam lapac doły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
przez to wszystko juz calkiem jestem zrezygnowana i załamana nie moge schudnac ani grama mimo cwiczen i diety tylko z mostu skoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
88Iwona : głowa do góry wszystko będzie dobrze ! ;* :):) nie poddawaj się ! proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
atsram sie ale ilez mozna miec cierpliwosci zeby non stop sie katowac cwiczeniami i dieta a jak zjem jak normalny człowiek to na 2 dzien pol lub kilo do przodu jak sie nie wyjasni co i jaki nie unormuje w najblizszym czasie to nie wiem co zrobie bo na prawde jestem bliska załamania niestety:(:( tym bardziej jak rozmawiam i patrze nawet ile inni jedza i jak wygladaja to juz calkiem doła łapie:( dzisiaj zastosuje sie do tej diety i zobaczymy jak bedzie jutro rano na wadze no i przde wszystkim co lekarz powie i zaleci. Na pewno bede musiala zrobic badania krwi na poziom hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
88Iwona : rozumiem Cię mi też żal dupe ściska jak widzę ile inni wcinają a ja nie mogę ehh. nawet gdy nie jestem na diecie :(:(. tym bardziej że mój mężczyzna codziennie je za dziesięciu a wygląda jak patyczak.. ;/ :P. ale ma pracę fizyczną to się nie dziwię po części, a nie wspomnę o jego przemianie materii (3 razy dziennie siedzi na kibelku.. mhm.) to ma być sprawiedliwość ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
czesc kochane moje:) dzis pobieglam do lazienki i .........szok-kg w dol !! :) bylam happy ale wcale nie jest to takie przyjemne jak mi sie wydawalo... plusy to takie ze nie chce mi sie jesc slodyczy w ogole-a to moja najwieksza zmora, no to jablko z rana to tez spoko.... ale niestety minusy takie: jesczze w dzien jakos jest ok, to dopiero 2 dzien ale z rana jest najgorzej bo jestem taka oslabiona i bez wigoru... a wczoraj wieczorem to nie wiem co sie ze mna dzialo, to jest zle bo o 17 jak zjadlam i nie moglam wytrzymac taka bylam glodna i o 22 mysle dobra ide spac moze zapomne o glodzie ale nie moglam zasnąc chyba z godzine ale mysle ze to dlatego bo baaaaardzo duzo wczoraj pilam herbat zielonej i czerwonej zeby nie czuc glodu a one maja kofeine...:( a dzisiaj juz tylko rano zieloną wypilam a teraz tylko wode popijam.... dziewczyny ale poprostu z czystym sumieniem moge powiedziec ze polecam!!! brzuch mam plasciutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila 65 : oby tak dalej ! dostalam dzisiaj propozycje zostania fotomodelka (firma fotomodelingowa do mnie napisala.. na n-k). mhm i nie wiem co mam zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
czesc dziewczyny:D obiecalam ze bede zdawac relacje, a wiec jestem:) hmm.... to juz 3 dzien.... mam nadzieje ze wytrzymam 5 czyli do piatku na wadze 2 kg mniej!!!! przez 2 dni czaicie????? szok :) :) i to daje motywacje:D nie chce mi sie slodkiego w ogole, to przez ta chalwe taka slodka:) z checia zjadlabym jakis obiad ale nie! WYTRZYMAM!!! :) no i te 2 kg w dol ahhhhh:) jestescie na tej dietce czy nie? czy macie zamiar zaczac? teraz sobie wlasnie jem jabluszko:) trzymajcie kciuki za mnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
ojjj ale ile to kosztuje.... ludzie dlaczego zycie jest takie niesprawiedliwe??????? :( wyjde gdzies na miasto czy cos, nawet koszulki na szelkach nie moge ubrac ani spodenek :( :( a dzie sie obejrze takie dupy chodza.... figurka jjak marzenie... no ale dobra nie bede sie nad soba uzalac wracajac do dietki:) musze dac rade i mam sie dobrze:D co 2 tyg np bede sobie powtarzac tą chalwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znam to.. gdybym się nie spasła rok temu to bym wygladala jak normalny czlowiek.. eh. ja chyba skoncze dziesieciodniowa i po kilku dniach wskocze na chalwowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
mamy o tyle dobrze na tym forum ze wszystkie mamy tensam problem i wszystkie znamy ten bol. dobrze sie rozumiemy. bo np nie wiem jak wy ale ja takie przyjaciolki najlepsze sa kochanwe ale wszystkie sa chude jak... i az mnie sciskaaaa... i to mnie doluje jak mam sie z nimi spotkac to musze wymyslac jakis powod dlaczego nie bo cos tam..... no i w tym roku zaczela jesc znaczy żrec! bo mysle aaaa ja to juz jestem stworzona do tego poprostu ze musze byc gruba, taka juz jestem i taka bede, no i zarlam nadal!! a teraz....... ojjjjjjjjj NIE!!! tak latwo sie nie poddam, zrozumialam ze kazdy czlowiek jesli tego bardzo chce moze miec wymarzona figure. no i zamierzam olsnic wszystkich po wakacjach:) mam nadzieje ze wy tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem eh. nie wszystkie wyglądają jak patyczaki ale większość moich koleżanek tak. żenujące.. eh :O. ja tez stwierdziłam ze to koniec z opierdalaniem się i najwyższy czas popracować na sobą ;). malymi kroczkami powoli do celu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
dokladnie. i jeszcze jak widze ze mieszcze sie w ulubione ciuszki to az chce sie nadal odchudzac:) badzmy dobrej mysli i wspierajmy sie bo jakby nie wy to juz bym dzis zjadla te 2 prince polo orzechowe co mam w domu, lody i wiele innych rzeczy jakie mam w domu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie probuj jesc nic innego niz chalwa :P:P ! a mi wszystkie spodnie z duzy zjezdzaja, masakra jakas.. :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×