Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

piszę sama ze sobą ehh.. ostatnia porcja chałwy pochłonięta ;). jak narazie ok. mam nadzieję że do soboty zrzucę chociaż 4kg. w niedziele bardziej lajtowy dzień (warzywka itp.) a od przyszłego tygodnia znowu chałwowa. Szkoda że nikt nie chce spróbować. Ciężko tak samej, brak motywacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK jestem ale wpadaj też na mój topik :) O co chodzi w ogóle z tą dietą chałwową możesz mi wyjaśnić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polega ona na tym że : śniadanie - jabłko 3h później - chałwa 50g 3h później - chałwa 50g 3h później - chałwa 50g no i wychodzi że mniej więcej ostatni posiłek jest w godzinach 17-19. okolo 2tygodni temu stosowałam te dietke i zjechalam 5kg w 6dni :D. nie moglam uwierzyc jak weszlam na wage ! masakra. nie mozna jej stosowac zbyt dlugo bo nie ma za duzo skladnikow potrzebnych do prawidlowego funkcjonowania organizmu, ale max 2tyg mozna, pozniej z 2tyg przerwa i dalej. kumpela schudla na niej w 2tyg 10kg. ale pozniej tzreba uwazac na jo-jo. powoli zwiekszac kcal. ogolnie w tej diecie spozywa się okolo 850kcal. w chalwie znajduje sie tluszcz przyswajalny dla organizmu dlatego gubi sie kg ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ;>.ale poczytaj poprzednie posty ;D ! ja sama bylam zdziwiona, ale zaryzykowalam.. :) i nie zaluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey koleżanko ! jak Ci idzie ?? u mnie ciężko... ale z głową :P. jestem osobą nie pijącą, ale wcczoraj szwagierka urodziła synka i wypiłam kilka kieliszków.. i troszkę skiśle się czuję. ehh. Dzisiaj kolejny dzień dietki.. :):). idę zjeść jabłuszko :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.modlishka
hej dziewczyny ja zrobiłam sobie taką dietkę 2 dniową:) i powiem że jest super nie czułam głodu w drugim dniu zjadłam tylko 100g chałwy bo 50 odstąpiłam tacie-bo ją uwielbia i głupio mi było ale muszę napisać że super, pewnie to sama woda ale ubyło mi prawie 2kg:D nie wierzyłam jak dziś rano stanęłam na wadze ale to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie:) i ta chałwe tak codziennie jesc? i jaka ta chalwa ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) ! dzisiaj 4 dzien. jeszcze ostatnia chalwe musze zjesc. hm. dla urozmaicenia kupuje rozne :P:). najbardziej smakuje mi z wedla bakaliowa Mmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę nad spróbowaniem jej po 10-dniowej. nie miałaś jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę nad spróbowaniem jej po 10-dniowej. nie miałaś jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do unnoticed
pisz co i jak z tą dietą :P jestem ciekawa ile wytrwasz i ile schudniesz i czy będzie efekt jojo. :P -6kg mnie zachęciło i przeczytałam prawie cały topik. :) co prawda nie mam zamiaru zaczynać takiej diety, bo diet się po prostu boję i staram się jeść wszystko po trochę i jeść racjonalnie, ale chyba zaopatrzę się w chałwę i będę czasami sobie podjadać zamiast czekolady. :) pozdrawiam i trzymam kciuki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie mam @ wiec nie spodziewam sie spadku wagi ;/ :P. zobaczymy jak mi minie i woda zejdzie, bo pokazalo sie 0,5kg wiecej (woda sie zatrzymala). ale nie zalamuje sie :):). dieta przebiega prawidlowo. czuje sie swietnie :):P. jutro kolejny dzien. moze to i monotonne ale motywuje mnie spadek wagi :):D. pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.modlishka
coś Ty nadal chudniesz?ja miałam ją tylko dwa dni bo boję się spustoszenia organizmu...ale na pewno kiedyś jeszcze raz spróbuję ;) od jutra chyba zastosuję dietę zegarową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no chudne ;) zmieniam dietke aktualnie :P - dieta 10dniowa ;) za duzo monotonii juz bylo heh. ile mozna jesc to samo ??? pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.modlishka
to ta dieta warzywno- owocowa? a na chałwie -6tak? a wróciło czy nadal spada czy stoi w miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.modlishka
czy ta 1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach i oczywiście pijemy dużo wody!!! Dieta trwa 10 dni i chudnie się na niej od 7 do 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal waga spada ;) jutro rano się zważę i podam :D. miałam zastój przez @ :(:( masakra.. i zwątpiłam. przez okres przytyłam pół kg, ale gdy się skończył na wadze znowu było 56kg :). czyli dzisiaj. ciekawe ile będzie jutro rano :D:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
ja zaczynam od dzisiaj mam zamiar stosowac ja 3 dni niby nic ale tak mnie ta chałwa zatkała ze poki co nie moge na nic patrzec jesli chodzi o jedzenie jestem dobrej mysli:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
88Iwona hej ja tez wlasnie dzisiaj zaczelam! :) wiec zagladajmy tutaj i nawzajem bedziemy sie informowac co i jak... ja wlasnie wcinam 2 chalwe... nie chce mi sie jesc tylko czuje sie troche oslabiona, nic mi sie nie chce, ale damy rade!!! musimy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unnoticed jesteś najbardziej pozytywną osobą na tym forum :D aż mnie kusi Twoja dieta! Za 2 tyg jadę na wakacje, to w ramach oszczędności mogę sie odżywiać tylko chałwą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×