Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość sweet_19
hee co ty ja moge jesc chalwe non toper :D ale bede max 3 dni na tej diecie potem wroce do diety 1000kcal i jojo nie bedzie:) 3mam za wszystkie chalwoodchudzaczki kciuki !uda nam sie dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiTamAnonim
Mi najgorzej wchodzi ostatni gryz ;-) W ogóle zastanawiałam się , czy nie łatwiej jest jeść cokolwiek innego, co łącznie na dzień dałoby 1000kcal, bo można jeść częściej, bardziej zróżnicowanie i miałoby to więcej skł. odżywczych. Jednak chałwa skutecznie zasładza i zapycha, więc nie ma mowy o rzuceniu się na słodycze wieczorem. Nie wiem. Pozostane przy założeniu 2 dni chałwy i później dietka kaloryczna. Właśnie robię małe odstępstwo od reguły - pije kawę z mlekiem. Ale to nic. Wyszło 30kcal, nie jest źle. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
mam nadzieje ze bedac na tej diecie dzis i jutro w piatek bede wazyc moje 51,3g :) musi sie udac!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiTamAnonim
Jejkuś, 52 kg :/ Ja waże 60 a chce 53-55kg.... Nigdy mi się nie uda,ale to nic ;) Próbowac zawsze można. Dobra, lecę . Paputki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Majra*
no a ja znowu chcialabym 60 wiec kazda ma inny cel... mam nadzieje ze uda mi sie na tym wytrawac tak jak planowalam a pozniej powoli tak na poczatek 1000 kalorii a pozniej sie zobaczy.. codziennie robie do tego 2h hulahop i 2srerie 8min abs... zobaczymy ajkie beda efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
dzis juz nie mam tyle energii co wczoraj no ale czego sie nie robi dla ladnej figury :D zjadlam o 17 ostatnia porcje na dzis. wrocilam wlasnie ze sklepu z zapasem na jutrzejszy ostatni dzien diety CHALWOWEJ :) nie moge sie doczekac do jutra jak sie zwaze ;););) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet19 ale jak już zakończysz tę dietę to odzywaj się ;). Czy nie ma jojo i nie masz ochoty się tak porządnie wszystkiego najeść. To mnie tylko przeraża. Bo dieta wygląda po prostu pysznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
***neli** no pewnie:D zapomnialam napisac ze od jutra przechdzi na ta diete moja mama i 2 siostry haha:) moj tata nawet dzis jest na tej diecie! na poczatku to krytykuja a jjak sie cos schudnie to sami przechodza na diete. heh. Dam znac jutro ile spadla waga po drugim dniu i ogolem po 2 dniach diety. :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho
ja narazie nie mam kasy na chałwę wiec zaczne w pon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja też uwielbiam chałwę i jeszcze na 5 stronie chciałam spróbować, ale jak dobrnęłam tutaj to zrobiło mi się niedobrze na samą myśl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos sie znowu dzieje ! Dziewczyny to naprawde dziala, ale nie mozna z chalwa przesadzac ! 3 dni chalwy to i tak spore zamieszanie w naszym organizmie. Dieta jest bardzo jednnostronna i pozostawanie na niej dluzej pozbawia nasz organizm niezbednych skladnikow i mowiac wprost jest bardzo niewskazane. Pisalam juz we wczesniejszej czesci, ze stosowalam to powiedzmy raz-dwa razy na miesiac potem jadlam wszystko , tyle ze nieduze porcje. Duzo tylko warzyw i owocow . W marcu osiagnelam swoja docelowa wage 55 kg i chalwowych trzydniowek od tego czasu nie stosuje . Polecam jednak nie dluzej jak 2-3 dni . A z drugiej strony mysle, ze dluzej jak 3 dni nie da rady, bo sam organizm sie buntuje i nieraz juz drugiego dnia mialam chalwy po \"gorna krawedz dolnej wargi\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
nowelina masz racje! 3 dni diety chalwowej to wogole MAX! wiecej to przesada! ja dzis koncze 2-gi dzien i nie czuje sie za super:O ale pocieszam sie ze jutro ostatni dzien i waga leci w dol ! a swoja droga chalwa jest pyszna:D hihi pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Majra*
wiecie co ja w ogole to chyba zobacze jak sie bede czula po trzecim dniu... mam duzo do zrzucenia a skoro ta dieta naprwde dziala to chcialbym jak najduzej na niej wytrzymac... chalwe to ja moge jesc caly czas wiec z tym narazie problemu nie widze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
*Majra* ja Ci powiem ze tez bym mogla wcinac chalwe caly czas ale wez pod uwage to ze na takiej diecie organizm jest oslabiony i na dluzsza mete nie zdrowa jest ta dieta bo pozbawiona wartosciowych produktow. Moim zdaniem nie powinnas byc dluzej na niej jak 4 dni bo mozesz sobie zaszkodzic. Buziaki :):* ide zaraz spac bo glodna juz troche jestem :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majra ! Poczytaj moje wpisy z lutego . Ja mialam do zgubienia nie duzo, tylko bardzo duzo :D zaczynalam od wagi 89 kg a doszlam do 55 kg . Tylko takie tempo gwarantuje trwaly efekt . Kto ma duzo do zgubienia musi wybrac rozsadny sposob odchudzania. Absolutnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta chalwowa, nie jest sposoben samym w sobie, na pozbycie sie nadwagi ! jest swego rodzaju \"dopalaczem\" krory wspomaga inna rozsadna diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...ja też chcę schudnąć.
Dziewczyny dzienny jadłospis diety chałwowej jaki jest ??? Rano na śniadanie jabłko a potem 3 X po 50 gram chałwy ??? Jaka ta chałwa ma być ??? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiTamAnonim
Jak dla mnie dieta chałwowa jest dobra na początek diety, by przy małym wysiłku skurczyć żołądek. Jestem zrezygnowana, nie wiem, czy chcę miec drugi dzień z chałwą. W sumie trochę lipa, bo kupiłam 500g i dzisiaj u chłopaka 80g,bo zapomniałam wziąć kolacyjna porcję ;-) Nie wiem co ja z tym zrobię. Zobaczymy. Jutro ostatni dzień, czy się uda, czy nie, będzie dobrze :-) PS Poi tym pierwszym dniu czuję się jak dziecko z Etiopii, chcę, a nie mogę, to jakby nie mieć ;-) Tragedia. A na kolację chciałam zjeśc 80 gram (2 małe batoniki),ale nie dałam rady i zjadłam tylko 40g. Tzn czegokolwiek innego zjadłabym 2kg, ale chałwy juz nie dzierżę.... Dobranoc dietkowiczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
kochana wyzej rozpisywalam plan diety dla chetnych ale zrobie to jeszcze raz specjalnie dla Ciebie he he :) Oto plan: 8:00 - jablko 11:00- 50g chalwy 14:00- 50g chalwy 17:00-50 g chalwy mozesz jesc chalwe jaka chcesz tylko bez czekolady. Pij duzo wody i zielonej herbatki :)\ zaczynasz z nami ?>:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
dobra dziewczyny ja juz lece wpadne jutro z samego rana i dam znac ile mi spadlo mi 20gim dniu :) byee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiTamAnonim
O, a ja ani wody butelkowanej, ani zielonej i ani czerwonej herby... Pozostaje mi cały stos herbat, których nie lubię ;) Mięta, lipa, pokrzywa itd Jeszcze raz dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...ja też chcę schudnąć.
sweet_19 dziękuję za rozpiskę.Zaczynam z Wami...chyba od jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...ja też chcę schudnąć.
A czy jabłuszko może być później,zwykle przerzucam się o 8:00 na drugi bok.Wstaję między 9 a 10 rano,w końcu są wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho
mozna później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...ja też chcę schudnąć
Jaho dziękuję za odpowiedź 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
PO DRUGIM DNIU 0,5 kilo mniej :) :) :) waga dzis : 51,9kg jednak ta dieta to rewelacja !:D jeszcze dzis bede na niej ostatni dzien i powinnam wazyc ponizej 51,5kg ! juhuuuuuuuuuuuuuuuu ! ale powiem wam ze nie moglam zasnac z glodu :O przewracalam sie z boku na bok przez 2h zanim zasnelam--masakra!! dzis na szczescie ostatni dzien bo dluzej bym nie dala rady! czuje ze nie bede miala po tym jojo bo wcale nie marze o slodyczach tak jak na kazdej diecie. Zoladek tez mi sie na pewno skurczyl ! Za troche ponad pol godzinki ide jesc jablko (w koncu !!) :) buziakiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
buuu dzisiaj nic mi sie nie chce jakos mam malo sil :o to na pewno efekt uboczny tej diety ! ale dam rade!wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sweet 19 gratuluje!!!!Świetnie Ci idzie!! A to złe samopoczucie to wydaje mi się, że przez pogodę, ja też czuję się fatalnie (mimo tego że na diecie nie jestem:)) Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
joska hmm pewnie czesciowo przez pogode ale czuje tez ze nie mam na nic sily po prostu za malo jem ;) jutro juz bedzie dobrze jak zjem na sniadanie owsianke hehe:Dpzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×