Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość ale szansa na wybaczenie
a jak juz nic nie dziala, a fajny facet jest w zasiegu wzroku i mozliwosci:) gdyby ta pewnosc byla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agi
Jak nic nie działa, to może zmienić faceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szansa na wybaczenie
no taki drastyczny krok to nie :) nie dziala, bo nie ma kiedy, za duzo pracy po prostu, a swiat wodzi na pokuszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy czytam takie spisy: \"teraz jest nawet lepiej\", źle odebrałaś, lepiej nie znaczy \"sielanka\", lepiej to znaczy, ze on się stara, że w stosunku do czasu, kiedy mnie zdradzał i w pewnym sensie olwewał (a czego ja nie otrzegałam) jest poprawa. Teraz jest lepiej, bo czuję, że on zabiega o to, żeby wszystko się ułożyło. Nie wiem jak to wytłumaczyć :( Trudno przelać na wirtualny papier to, co się czuje, strasznie trudno...i stąd tyle niedomówień i źle zinterpretowanych wypowiedzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak się nie układa a ktoś inny kusi, to może poprostu zostawić obecnego partnera i spróbować ułożyć sobie życie na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agi
Zatem jego świat tez wodzi na pokuszenie :( Wyobraź sobie ze zdradziłaś, albo ze on zdradził i zacznij sie starać od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szansa na wybaczenie
ale to nie takie proste zaczynac wszystko od nowa, zdrada kusi, zwlaszcza jak sie ma gdzie wrocic,do kogo,a poza tym tego kogos sie kocha. No nie wiem, czasem ktos pisze ze jest "lepiej niz przez zdrada"... czy taki wpis nie daje do myslenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szansa na wybaczenie
no jego nie kusi:) chyba,ze Vala ale ona jest niedostepna:) wyobrazilam sobie,ale to nic nie pomoglo, bo ten ktos kusi isota swojego jestestwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agi
No to spróbuj kurcze i zobaczysz jak będzie. Pamietaj że juz nigdy nie będzie tak samo. Będzie lepiej 1%, będzie gorzej 99%. Zaryzykujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje do myślenia, ale zauważ, że u jednych po zdradzie jest \"lepiej\" a u innych kończy się to rozstaniem i to nieraz z wielkim krzykiem! Warto aż tak ryzykować? Krzywdzić ukochaną osobę, licząc na łaskawość i wybaczenie zjej strony? No powiedz sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szansa na wybaczenie
dlatego tylko 'kusi"..... bo raczej to by bylo rozstanie :) a szkoda stracic tych lat razem, bo zlych chwil to nie bylo:) ale wlasnie kobiety dumaja i dumaja a faceci zdradzaja i zdradzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bo faceci zupełnie inaczej niz my myślą i funkcjonują. Niejednokrotnie nie zastanawiają się nad skutkami zdrady, dają sie ponieść emocjom. My, kobiety analizujemy najpierw sytuację i obmyślamy wszystkie za i przeciw. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie...
A*G*A --- nie przesadzałabym z tym rozgraniczaniem na kobiety - te święte i facetów - zdradzaczy. Zobacz ile topików na kaffe mówi o kobietach, często mężatkach, które zakochują się..nie w mężu i innych tego typu historiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie troszkę rozpatrzyłam to we własnych kategoriach, masz rację, kobiet zdradzajacych jest tez sporo, ale zauważ ile one mają rozterek z tego tytułu, ile wątpliwości, ile wyrzutów sumienia itd. Oczywiście nie dotyczy to wszyskich, ale większości napewno, bo kobiety zwykle analizują swoje postepowanie i zastanawiają się nad konsekwencjami. Mogę się mylić oczywiście...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie...
Zdradzaczki (użyję takiego okreslenia :-)) chyba zdają sobie wiekszą sprawę z tego jaki sieją zamęt i co mogą stracić. No ale może zdradzacze (faceci), też przeżywają rozterki, wątpliwości, wahania, mają wyrzuty sumienia. Wiecie coś na ten temat? (tzn. facetów - zdradzaczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kobiety analizuja
ale tez zdradzaja a potem to nawet nie maja za wielkich wyrzutow sumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czasem
cos do tej zdrady ciagnie:) i jak raz sie upieklo i ktos wybaczyl to znow i znow. Mowie z autopsji, ale roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety o tym rozmawiają (kafe jest tego najlepszym przykładem ;)) a faceci milczą raczej na ten temat, więc za wiele nie wiemy chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie
ja mam kilka kolezanek zdradzaczek,a z facetow to znam tylko jednego. Dziewczyny fajne a jednak zdradzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czasem Zgadza się, zależy od człowieka. Czasem moze to być jednorazowy wyskok a czasem wręcz uzależnienie od zdrady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czasem
a te pokusy sa wszedzie:) facet to i tak ma lepiej, dziewczynie sie moze wpadka przydazyc i jest juz wiekszy problem... jak to mial byc tylko sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jak facet pójdzie Cię zdradzić i zaliczy wpadkę, to tego faktu tez nie da się długo ukryć,z czasem wyjdzie na jaw. Tyle tylko, że on może sobie wybrać tę albo inną dziewczynę i po sprawie a z dzieckiem zostaje kobieta. Echhhh, zobacz jak niebezpieczne są te zdrady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czasem
no moze wybrac:) w ogle widze,ze lepiej sie urodzic facetem:) zapytaj meza czy gdybys uprawiala sex oralny z innym gosciem to jak by sie czul?bo oni najczesciej jak ktos im to jest ok, ale jak kobieta komus - to bleee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
no... to sie naczytalam ... AGA BRAWO--- Moja szkola ,hihi ta lalunia co takie riposty stawia z calym szczunkiem , chyba nie wiesz co to znaczy kochać bezgranicznie i mieć wartosci malzenskie ,. tak jak pisze bez złosliwosci... kochane póżniej sie rozkrece.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIGRA Jak miło Cię widzieć! Oczywiście, że Twoja szkoła! A kto mnie instruował?? :D Gdyby nie Ty...pamiętasz jak przekonywałaś mnie, że warto spróbować? I spróbowałam...póki co...nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigra--- no cóz, staram się zachować spokój Duzo pomagaja mi prochy , bo niestety biore jakis czas już . Ale jesli ma mi to pomóc wyjść z tego doła to jak najbardziej to akceptuję. Duzo spacerów , mało przy kompie i jak najmniej myśli o nim. I jakos sie toczy , przynajmniej już nie wyję tak jak kiedyś :D i potrafie myslec , zbierac do kupy swoje zycie. Długa droga jeszcze , ale mam nadzieję ze w lato pojade nad morze z pozytywnymi myslami , niepamięcia o nim i usmiechem na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
Aga nawet nie wiesz jak mi lzej , ze Ty jestes szczesliwa ,. tylko dlaczego w takiej formie oni nam to funduj,. pisz co czujesz kazdego dnia , bo jak sie spoktakmy to wiesz...... i 6 godz . nam zabraknie...hihi,. Natek - moze nastepna milośc? podobno leczy rany ,. tak pisze , moze choć troche bedzie Tobie łatwiej,. A ja dziewczyny mam inny problem ;dzisiaj bylam u p. psychol. wyjsnil mi dużo , ale jeszcze wiecej chcialam wiedzieć , tylko ten cholerny czas,. tak czuje sie lepiej ale mam bardzo silne leki ,. pisalam moze o mioch fobiach na ,, jej,, temat ,. i to mnie do dzisiaj meczy ,. przepisal leki ,i zobaczymy,. koniecznie musze isc na terapie do psychpterapelty,. adresy mam ,. ale kazdego dnia sni mi sie , pisalam o tym i to mnie zaczelo wkurwiać ze tak jak by to ,,ona ,, nie dawala mi spokoju,. oczywiscie to wcale tak nie jest , moja glowa jest poprostu skrzywiona,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tigra
wartosci malzenskie i milosc bezgraniczna znam i stosuje tak jak wasi mezowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzonka -
Trzymajmy się razem, tak będzie wygodnie, Niech chłopom na nasz widok opadają spodnie, Niech im się w porach to i owo wznosi, Nośmy głowy w górze; niech to ON poprosi, Niech nam się spełnią najskrytsze marzenia, Niech akcje podskoczą nie do pomyślenia, Niech na nasz widok drży męska połowa, Niech od oglądania się za nami boli chłopów głowa, Niech nam drogi Szef da podwyżki duże, Niech każda z Was dzisiaj dostanie róże. Tego Wam życzy, Na chłopów nie liczy, Wasza koleżanka (co ma też punkt słaby) Krzycząc na papierze TRZYMAJCIE SIĘ BABY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×