Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość zyx
xyzed myślę, że poznałam fajnego faceta, mamy wiele wspólnych zainteresowań i bardzo podobny gust. np. uwielbiamy lody. niestety on nie ogląda seriali, ale zaproponował mi ogladanie znaczków. czy myślisz, że mężczyzna zbierający znaczki może być pociągający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
a czy ty zbierasz znaczki? bo nie będę ukrywać że ty bardzo mnie intrygujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
czy chciałbyś być z kobietą, która zbiera znaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
xyzed odchodzę do filatelisty i mimo wszystko, po tym jak mnie olałeś do kwadratu życzę ci zdrowych, wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
czesc sc, tu kusicielka, moj nick nie dziala nie wiem czemu U mnie bez zmian czuje zal, bol, nienawisc i kto wie co jeszcze probuje zapomniec, omijam go z daleka Nie wyszlo trudno sie mowi, ale wiem ze on kocha i mysli, zaraz po przyjezdzie z wakacji zadzwonil do mnie, nie widzielismy sie przeciez 2 tyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
hej, kusicielko mnie też nie wyszło i jestem okropnie zła, bo facet którego sobie wybrałam demonstracyjnie mnie unika. gdy tylko tu się pojawiam on znika, a gdy mnie nie ma ucina sobie pogawędki, nawet z podtekstem erotycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyno
zyx ... nie poddawaj się tak łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyx -jedna rada na xyzeda...nie bądz taka natrętna i spróbuj go zaintrygowac ,ale z kawy z nim w realu nie zrezygnuję.... cześc Kusicielko....przykro mi ,może jednak coś się zmieni...kto wie... mojemu K MAŁŻEŃSTTWO nie wyszło,co nie znaczy że teraz się nie uda,oboje mamy nieudane związki za soba i może to właśnie jest szansa że teraz sie uda...wiemy jakich błędów nie popełniać ,co pielęgnować a co jest nie ważne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
nie chcę się poddawać, tkwię tu od dwóch dni i nic. jeszcze nigdy coś takiego mnie nie spotkało. w tym czasie poznałam już pokerzystę, bramkarza no i dziś ten filatelista, ale serce cały czas mówi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
sc czy dobrze zrozumiałam? umówiłaś się z nim na kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo !!!!!!!!!!!! a właściwie to on mnie zaprosił a ja nie powiedziałąm nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc
jasne-jeszcze dobrze nie poukładala zycia ale zaintrygowała się innym.Grunt to wiedziec co wazne i to pielegnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
w nosie to mam. my umawiamy się na przedyskutowanie pewnych seriali, więcej nam to zajmie czasu niż łyknięcie małej kawki p.s. jak zrobić, żebym była na czarno, jezeli byłabyś tak miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
no właśnie dosc ma rację, sc masz już kogoś, aja od trzech dni nie mam ani męża ani kochanka, i postanowiłam kogoś tu sobie wybrać, a ty mi na starcie wchodzisz w drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyx musisz wejśc w preferencje i tam juz dalej będziesz wiedzieć ciach rach i juz będziesz czarna a co to ktoś tu ma problem z tzw.poczuciem humoru......... zyx ....ja tu byłąm pierwsza...ale fakt kawa a seriale chyba zacznę się wycofywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc
wymówka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc :) jedną Pierwszą xyzed już \"zapomniał\" był co jej obiecał :) dlaczego miałby pamiętać o Tobie, ten na-baby-pies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możemy we trójkę pooglądać, myślę że xyzed nie miałby nic przeciwko, ja tak swoją drogą gdzie go dziś wcięło. myślisz, że teraz jest z żoną czy z kochanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że xyzed najpierw był w domu cos tam pomógł przed świętami,zrobił zakupy,zapłacił zaległe rachunki ,potem ostatkiem sił spotkał sie zkochanką -odpoczął psychicznie , fizycznie ...raczej nie ...a teraz jest już w domu i spi odrócony plecami do zony patrząc w telewizor.Jeżeli zona chciała bara bara ...to powiedział że jest zmączony i boli go głowa i tyle ....tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jakiś serial teraz leci, no trudno wierzę, że i tak niedługo się spotkamy, życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT i uciekam jeszcze na moment do filatelisty, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ubiegła mnie
zyx tak sobie tylko czytałam to forum. Nie wiedziałam jak poderwać tego pana, a Ty mnie ubiegłaś:( oddaję Ci go z ciężkim sercem. Swięta będę miała smutne.Zraniłaś mnie.Jak mogłaś ??????? A może wyzwę Cie na pojedynek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja chetny do pisania ; wisz co , nie da sie tak bez bolu . to wiem napewno . jesli zona Cie kocha to bedzie ambaras , uwazam ze skoncz to jak najszybciej ,. one obydwie cierpią ,. kochasz kochanke ok, ale do żony zachowaj nawiekszy szacunek , oplaci sie , zachowac czlowieczenstwo ,. pewnie ze moglo sie nie udac , musisz sie okreslic , . to sie wszystko uspokoji , ale badz szcery wobec zony i kochanki ,. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATALKO --- czyTy naprewde juz tu nie zagladasz !!!!!!!!! odezwij sie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) zyx :) jestem ,jestem ale mam jeszcze sporo do załatwienia ale już nie świątecznego więc wpadnę dużo później. sc 👄 Na życzenia założyłem wczoraj extra topik pod znamiennym tytułem WSZYSTKIM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim zycze wesołych i spokojnych świat xyzed 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄🌻 ale mam dobry humor:) Twoje tłumaczenie zyx było świetne:) Swoją drogą to nawet przez myśl mi nie przeszło żeby ktoś chciał mnie poderwać :) ,a tu proszę ,proszę :) Kurde balans ale moje męskie ,egoistyczne ego się podbudowało nawet jeśli ktoś sobie ze mnie żarty stroi to i tak zaskoczony jestem taką reakcją na moją skromną ;) osobę. Ale zyx tym razem wywiało,a nie wiem kiedy znów do kompa się dorwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×