Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

tigra przeczytałam, odpowiedzialam...mam nadzieję, że już wszystko ok? Jak nastrój na dzień dzisiejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich starych i nowych kurcze mac właśnie sie zastanawiam czy tego wszystkiego nie skonczyć ,rozważam za i przeciw i mam doła takiego wiosennego i wcale mi z tym nie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc ja tez zastanawiam sie jak to zrobic , coraz czesciej widze roznice w jaki sposob on mowi o mnie a o swojej zonie i autetycznie nie wiem czemu ale zaczynam czuc do niego obrzydzenie !!! te pieprzenie ze zycie chce ze mna ulozyc to pic na wode , to piepszony maniak seksualny i nic wiecej i marnuje mi zycie , a ja nie wiem jak sie uwolnic , mam wrazenie ze prawdziwa ja umarla , a moze gdzies siedzi wewnatrz mnie i sie dusi , strasznie sie zmienilam .kiedys cieszylam sie z byle zego , wiecznie usmiechnieta i zadowolona z kazdej chwili zycia ,nie mialam czasu by sie dluzej nad czyms zastanawiac , \"dzis\" to nie odpedza mnie ani na krok , dusze sie ,zygac mi sie czasem chce jak on mi kupuje te wszystkie materialne zeczy ,nie wiem czy mam skakac pod niebo ??? wolalabym normalnego faceta z pusta kieszenia a wypchanym wnetrzem ! ale ja jestem trudna ,chcialam miec to wszystko i mam , i tez nie jestem zadowolona , i juz nie wiem co do niego czuje , a wszystko przez ta sytuacje bez wyjscia , (jago malzenstwo),i najgorsze jest ze on ciagle mowi ze \"teraz \"to nie mozliwe , a ja mam dosyc skrytych lez , musze odpoczac od niego bo naprawde mam wrazenie ze sie dusze , tkwi we mnie ten caly bol , i juz nie wiem co czuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czecsc dziewczyny ; wiecie ze zycie jest piękne !!! sc, mala 15 - bardzo przykro czytać to co piszecie ,. no ale tojest wlasnie swiadome zycie kochanki,. sc -- wiesz , ze dasz rade ! to Ty nas dopingowałaś ,. nie znamy sie od ,, dzis,, i wiesz , ze pisze o calym Twoim caloksztalcie ,. jestes dojrzalą kobietą i podejmiesz słuszną decyzje ,. Mala 15 -- izolacja to bardzo dobry pomysl ! zastanow sie jak chcesz zyć !? jak dojdziesz do rownowagi , odpowiedz sama sie wyłuszczy ,. jak ja strasznie nienawidze ich ( facetów ) niezdecydowania ! a kazda z nas chciala by stabilizacji ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzyz- witam Cie bardzo cieplo ! mam pytanie ? prosze napisz ,, jak najbardziej , jasno i tak jak mysli mezczyzna , dlaczego faceci , i co jest przyczyną niezdecydowania panów , co do stałych związkow ,. dzieki ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sc A co skłoniło Cię do takich przemyśleń? Przecież dotąd wszystko było w porządku. Zaczęło się coś psuć? Tak bez powodu nie zaczęłabyś myśleć o odejściu :( tigra lepiej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnosc faceta
Wiecie kiedy facet nie ma zadnych watpliwosci ze kobieta jest tą jedna jedyna? Kiedy ona go porzuca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra 👄 ło matko ależ odpowiedź na Twoje pytanie może być dłuuuuuuuuuuuga,a problem totalnie skomplikowany więc nie można ot tak hop siup i jednoznacznie odpowiedzieć.Powiem Ci jednak co u mnie powoduje niezdecydowanie ,mianowicie ciągle pojawiajace się wątpliwości co do drugiej osoby ,a zwłaszcza jej zachowania bo wbrew temu co sądzą panie my faceci też mamy serce tyle tylko,że za waszym kobiet przyczynkiem nadal oznaką słabości jest jego okazywanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest w tym cos zlego , jak okazuje sie uczucia ? dlaczego ? kiedy kobiecie zalezy , to czujecie sie osaczeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest z moim M , kiedy jestem opiekuncza to on ucieka ,. a ja wtedy musze zwolnić ! bo ! jest mi przykro ze mnie odzuca ! wtedy sie obrażąm ,. i on zaczyna zwracac uwagę ,. ale to bardzo meczy , . jestem koziorozcem , ale bardzo uczuciowym ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo duzo daje ,z siebie .... ale trzeba tez brać , a ja brac nie umiem ... bo ? kocham wszystko co stworzylam , i rodzilo sie biedzie, bólu i dostatku, . jak ;dobroć , troskę , szacunek, opiekę, daje innym ludzom , i oni są szczesliwi , to jest to dla mnie nagdrodą , wtedy ja sie czuje szczęśliwa ,. ale mam refleksje ... o rany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alipa
xxxxxxoszukana---jak mozna odzyskać archiwum z gg pliska pomóż mi jestem w tym temacie poprostu zielona:) Znalazłam w swoim kompie moje skopiowane archiwum, i zaszyfrowane przez mojego męża nie potrafie tego odkodowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigrunia ja mówiłem o sytuacji odwrotnej gdy facet okazuje uczucia,a osobiście nie miałbym nic przeciwko żeby któraś zachowywała się względem mnie tak jak Ty w stosunku do M.Na pewno bym nie uciekał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D poza tym nasze znaki zodiaku ponoć są dla siebie stworzone choć już to pasowanie życie mi trochę zweryfikowało in minus :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki jest Xzyz Twój znak ? Jestem ciekawa ? mam nadzieje , ze tylko nie baran ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla koziorozca wymarzony znak :) a ja jestem jeleniem , haha ! to taki żarcik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha pocieszający może być fakt,że baran i jeleń to nie gatunki na wymarciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich właściwie to nic sie nie stało ,ciagle jest dobrze ,tylko męczy mnie ta stabilizacja ani do przodu ani do tyłu ,nie bardzo lubie taka stagnację .Chociaż nie powiem stara się i to bardzo bardzo ,króliczek ucieka to mysliwy goni .... czasami mam takie odczucia i mysli jak mała,ale to chyba dopada wszu\\ystkie kobiety bez względu czy kochanki czy zony ,to chyba wina braku czasu -praca praca praca potrzebuje urlopu a narazie nic z tego a sama nie wiem czego chcę marudze tak sobie ,jeszcze kilka dni i przejdzie -mam nadzieję cieszę się że moge sobie tu pomarudzić tigra dzięki za te słowa-juz sie zbieram do kupy i faktycznie to ich niezdecydowanie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄🌻 no kurna wy za to jesteście super zdecydowane :p odnoszę wrażenie,że częściej niż faceci nie wiecie czego same chcecie:P Jakie wrażenie??? Toć to fakt :D:D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietom , po 30 - stce , jest łatwiej podejmować decyzje ( sądzę tak po sobie ),. są bardziej dojrzałe, i wiecej doswiadczeń ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra i tu się z Tobą jednak nie zgodzę bo wg mnie u kobiety to wiek największego rozchwiania psycho-fizycznego cechujący się brakiem samokrytycyzmu i zwiększonym krytycyzmem w stosunku do innych.Ale,ale to tylko moje obserwacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na pocieszenie dodam,że my tak mamy po 40tce :D ale to dlatego ,że się wolniej starzejemy od pań :D:P:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed👄 i od razu mi lepiej xyzed to nie tak !!!! wy niestety wolniej dojrzewacie ale szybciej sie starzejecie.....!!!!!!!!!!!! my sie wcale nie starzejemy !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot i sc dobrze mowi 👄 wniosek moj z tąd ze ja dopiero po 30 -stce wiem , czego i w jakiej formie chcę zyć ,. mężczyzni , dłużej dochodzą do roznych wnoisków , zazwyczaj , jak jest juz za póżno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigrunia dokładnie tak jak mówisz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ha jak fajnie poczytać jak panie się rzadko solidaryzują przeciwko facetowi :D:D:D:D:D:D:D ale i tak się z Wami nie zgadzam bo wystarczy popatrzeć na kobietę 40letnią i 40letniego faceta.Stety facet z regóły wygląda lepiej:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z regUUUUUły
ma mniej w głowie prawda xyz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×