Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

nie wiem -> ale ja wiem,że aż tak źle ze mną nie jest:D:D:D:D:D:D:D choć dla śmiechu może by i sobie takie sprawić? :D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
nie chcialam za Toba lazic ale raczej doswiadczenia wymienic :P ale nie nalegam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
3969185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed alez ty glupiutki , powiem ci w sekrecie -hi hi ,ze wzrost jest nie wazny , a dlugosc sie nie liczy tylko jakosc , i nie pisze tego zeby cie pocieszc , aczkolwiek moj partner jest nizszy od ciebie , co do dlugosci to nie wiem bo nie mialam okazji porownac -hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala15 -> ależ ja o tym doskonale wiem:D :D:D:D:D:D ale dziękuję za przypomnienie:D :classic_cool: do xyzed- oki jak tylko będę mógł ,to się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ja
jestem kulturalną osobą, ale to już przechodzi ludzkie pojęcie:O była panienka, z którą mój M się spotykał 2 miesiące cały czas wydzwania, smsuje na tel domowy:O ostatnio nawet przyjechała do nas:O to już trwa 3 miesiące i się nasila. Dodam że nie jesteśmy nastolatkami, pobraliśmy się 10 lat temu. I jak tu by kulturalnym wobec kochanki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
Czy tu juz mozesz:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed już od dawna
nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna ktoś mnię tu podpierdala :D:D:D:D :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed nie daj sie sprowokowac, pozostan kulturalny w miare , ktos pewnie sobie jajca robi , i pewnie jakas siksa w dodatku z intelektem na bakier !a tak wogole to zaczyna byc nudno nikt juz nie pisze ciekawych historyjek ! wymieniacie sie tylko swoimi sekretnymi haselkami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w dodatku jakas zonka nie umie pogonic kochanki , zrob z nia porzadek,zamiast wyplakiwac sie !jestem kochanka ale zeby jakas popierdulka nachodzila nas to szybko by sie jej to znudzilo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeca nie dałem się sprowokować i tylki mój śmiech to wywołało:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala 15 - rozumiem ze jestes kochanką zonatego faceta ? niunia - pogoń , i to bez kultury :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj--pomyłka ! to nie do niuni...sorki ,. to bylo do,, wiecie co,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra chyba logiczne jest pojecie \"kochanka\" a czy ta dziewucha postapi kulturalnie czy nie to zalezy od jej poziomu intelektu , nie narzucaj jej swoich metod :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobić
z kochanką, która nachodzi mnie w domu, wydzwania, wysyła smsy na domowy. Nie groziła. Po prostu to jest wkurwiające, bo trwa już ponad 4 miesiące. Mąż mówi "przeczekamy":O ale ja już nie wytrzymuję, tylko nie wiem co zrobić, żeby w końcu się odczepiła. Sądząc po tym co pisze i jak się zachowuje ma coś z psychiką i dlatego się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co on chce czekać ? przepaszam bo nie rozumiem? troche dziwne !!! bardziej sie temu przypatrz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nie chciala do mnie przyjsc 💤 szkoda , a taka amerykańska była!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy baby glupie , a co ta dziewczyNa wiNNa czasem Nawet moze nie wiedziec ze jej facet jest juz zonaty , a wy zamiast w tym momencie zemscic sie na mezusiu to chcecie zemscic sie na kochance , lepiej spojrzcie jaka gnide macie w domu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty kobieto zamiast czekac na to az ona sie odczepi , ukaraj lepiej meza za to iz cie zdradza i jeszcze kochaNki ci zyc Nie daja ,Nachodzac cie we wlasnym domu , a mezulek potuly baraek jutro inna bedzie rwal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×