Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

no właśnie ?! dzien dobry wszystkim , co do czlonków to lubie sowity rozmiar hihi.... a do sznownej małżonki xzyzeda , to kto wie, moze tak samo robi jak xzyz , tylko nikt nie wie ???? ale xzyzowi to pasuje ,. wiec gitarra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cassie; fere-fere--- nie dam sie zprowokować ,. i nic nie powiem ! Aga- wyślij mi esa - z twoim gg ,. nr, tel. sie nie zmienił 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra no to mamy problem, bo ja zmieniłam numer telefonu i przy okazji pozbyłam się kontaktów. Tak więc nie mam w tej chwili żadnych namiarów na Ciebie. Co teraz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
tigra..z reguly to jest tak z,e jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma, co nie znaczy ze nie mozna sobie pomarzyc o wielgasnym lub takim w sam raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I proszę jak to członki rozpalają damską wyobraźnię :D:D:D:D:D:D Witam przybyłe,a dla tigruni 👄 tigrunia rozwiązać Ci problem kontaktu z AGA? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed rozwiąż, bo chciałabym się pilnie z tigrą skontaktować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA proszę bardzo: zakładasz na gg nowy numer,który podajesz tigruni.Poprzez ten kontakt podajecie sobie swoje namiary,a potem likwidujesz ten nr gg żeby Ci jakieś psychole nie wypisywały pierdół. Ot taki mój pomyślunek aczkolwiek też podpowiedziany przez osobę z kafe:) , z którego sam skorzystałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam, że macie pomiędzy sobą jakiś kontakt? ;) Ok, zrobię tak, jak piszesz, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra no to podam Ci "awaryjny" numer gg, gdzie się skrzykniemy :D oto on - 819677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tigrunia jeszcze nie zechciała się ze mną kontaktować poza kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
to ja ci zrobie lewy nr gg a ty podasz wymiary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 7:55 do ogółu i dodam jeszcze ,że nie farbowany lisek ino już lekko wypłowiały lisek :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze się mieni miłością internetową:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed No chyba mnie o to nie podejrzewasz? Mam w domu swojego \"zdradzacza\" po co mi inny? :D:D:D Tak więc bez obawy,miłością do Ciebie nie zapałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana 00 - mowa:P AGA to i sama stwierdasz ,że nie potrzebna Ci do szczęścia facjata innego zdradzacza :D:D:D:D:D:D:D:D Poza tym co by było gdybym okazał się przystojniejszy i bardziej wart grzechu niz Twój osobisty zdradzacz?? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obawy :P Nie mam zamiaru Was porównywać, tylko zobaczyć z kim mam przyjemność rozmawiać na kafe ;) Ty nie jesteś ciekaw jak wygladają niektóre osoby? P.S. Wolę młodszych :D Więc nie bój się tylko dawaj fotę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie by się czytało gdyby...
kobiety! nie dajcie się facetom, którzy są na tyle słabi, żeby nie umieć zdecydować z kim chcą być. Za dobre jesteście na takich podludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra znalazłam Cię, ale innym sposobem! Wejdź na \"naszą klasę\", tam podam Ci mój nowy numer telefonu i gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×