Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

z regÓÓÓÓły nie:Pprawda.Natomiast wrENcz pewniak :P:P:P:P:D:D:D :classic_cool:,że się czepiasz :D:D:D:D:D jak i to ,RZe jezdem cienki z ortografiji :P :D - to tak gwoli informacyji tym ktUŻy bedom mi to wytykać :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo być milo , a znowu zaczynacie ! kazdy sie wypowiedzial , co do swoich doswiadczeń ,. xzyz , mam wrażenie , ze nie znasz kobiety dojrzałej , po 30 - stce ,. są boskie bo wiedzą jak chcą ! a nie , ze chcą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sc - samopoczucie lepesze ? olej konwenanse ! bądz sabą ! wal prosto to co myślisz ,. no wiesz ... ale z wyczuciem ... mam nadziej , ze niedlugo napiszesz , ze juz wyszlaś z tego impasu ,. caluje gorąco ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra właśnie ,te które znam są w większości po 30 tce :D i wcale nie odniosłem takiego wrażenia,a wręcz odwrotnie :o No ale może Ty jesteś inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się !!!!wiedzą jak a nie tylko chcą !!!xyzed może masz pecha do tych po 30.... pomału wychodze z impasu ...tzn. mam w nosie czy ze mna bedzie czy nie ,zaczynam sie bawić w tym zwiazku bo chyba zaczęła nas dopadac rutyna i stąd te dylematy -zaczynam myslec jak kilka lat temu a nie przejmowac sie yym co bedzie dalej -w koncu jestesmy na tym swiecie zeby zyc a nie zamartwiać sie pierdołami ,jak sie skonczy ten zwiazek to trudno ,zawsze mam nadzieje przyruli mnie wtedy xyzed.... no chyba ze nie gustuje w tych po 30.... pogoda za oknem paskudna ale paradoksalnie lubie czasami jak pada deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc powtórzę za Tobą \"mam w nosie czy ze mna bedzie czy nie \" a jest ona po 30tce i z tego co niestety zauważyłem nie wie jak i czego chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss to niezbyt dobrze ,jest po 30 a mówisz o zonie czy o kochance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha w zasadzie można to powiedzieć o obu:D:D:D:D sc,że tak spytam : zależy Ci na tym facecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój xzyzedzie , ze tak powiem ; trafiales na nieodpowiednie kobiety , a nas mądrych , dojrzałych nie brakuje , chocby na kafe ,. znasz nas ( chyba lepiej niz moj M ) b. dobrze ,. i wiesz co czuje , mysle , a najwazniejsze jak mysle .. czasami sobie mysle , ze lepiej wiesz o co mi chodzi niz moj M ,. ktory defakto jest kolo mnie .. a tak naprawde bardzo daleko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc. prosze powiedz ; dlaczego tak bardzo ci zalezy ? co ma ten facet ? jaki jest? o co chodzi jemu ? i Tobie ? chuba nie jestem za mocno wscibska ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mi zalezy???? nie wiem ,moze dlatego że jak sie spotkalismy pierwszy raz zanim zaczelismy sie widywać to coś we mnie zadrżało ,ale wiedziłam ze zona ze dzieci i nie chciałam o nim mysleć a myslałam ,trwało to kilka lat i nagle stwierdziłam a właściwie czemu nie?? i tak to sie zaczeło-musze powiedzieć że trafiło nas jak grom z jasnego nieba i tak to trwa on wie o mnie prawie wszystko ,ja o nim też duzo,przeszlismy wspólnie wiele złych dni ,otarlismy sie o smierć i on był ze mna ,był obok ciągle dzień i noc ,mimo ze w innym domu i tak to trwa juz pare lat czasami mi sie wydaje ze mogłabym zyc bez niego ,a za chwile nie umiem sobie tego wyobrazić ,bo materialnie i psychicznie dałabym radę ale zniknęła by cząstka mnie samej i on z tego co mówi czuje to samo itp itdno Kocham tego gościa ,miłościa dojrzała i tak bardzo pierwszy raz mimo kilku lat na karku i nie chce zyc bez niego i dlatego cierpliwie czekam ,czasami są dni że tracę cierpliwośc ,ale jak juz jesteśmy razem i rozmawiamy za i przeciw to niestety ciągle jeszcze musi byc jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc -a moze to przyzwyczajenie , to znaczy , ze ty, on zaakceptowaliscie sie do stanu rzeczy ! i zadne z was nie chce zrobić tego kroku , czyli rzucić wszystko w cholerę i być RAZEM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyzywyczajenie ??? raczej nie ,za krótko jestesmy razem i za bardzo chcemy oboje byc razem i chcemy ciagle wiedziec co do siebie czujemy przyzwyczajenie jest chyba wtedy kiedy ludzie są ze soba ale o sobie nie chca już niczego wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna sc jakbym swoją K słyszał :) Tylko tak myślę,czy czasami nie przestałaś tego okazywać??? Wierz mi to na faceta działa ale in minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry - sc, xzyzed , wszystkie wasze wypowiedzi są słuszne ,.ale nie maja sie jak do mojego M ,. kiedy okazuje , jest uciekanie , kiedy jestem obojetna , on zaczyna patrzeć ,. ale wtakiej postaci nie jestem sobą ,. i w kólko macieju,. napisalam , że to męczące ,. ale tak jest ,. a jesli chodzi sc o to słowo przyzwyczajenie , chodzilo mi , nie o uczucia , tylko włanie o stan waszej sytuacji ,. jetescie w swoich staliych związkach , - jest wam obojgu nie dokonca z tym dobrze ,. moze wlasnie to trzeba zmienić ,. tak jakos dzisiejsze te moje przemyslenia ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napisalaś , ze jesteście , zakrotko razem , to znaczy jaki czas ? bo chyba nie doczytalam - kilka lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra 👄🌻 aż żałuję,że to nie TY jesteś moją małżonką :o wtedy żadna nie miałaby u mnie szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra 5 lat xyzed a wiesz że troche mniej mu to okazuje ....ale boje sie ze mu sie to znudzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc właśnie trochę mniej :O cholera podobne jesteście ,a mnie też coś takiego wnerwia więc jak tu zrobić krok naprzód???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje xzyzed - bardzo mi mlio, a mowilam , ze koziorozec ( PANI )i SKORPION pan sa dla siebie stworzeni ,. sc - to jak ostygłaś co do swojego K to , zaczelo coś być nie tak,.? Jestem strasznie przytulańska , caluśnica ,. a moj M nie , ot to caly problem ,. xzyz- a powiedz mi taką rzecz ; nie chce nikogo urazić ,.a mianowicie ; moj M z kochanką , ....no wiesz .... a z żoną jest inaczej .. dlaczego ,.??? mam bardzo duzo żalu do niego o to ,. on mi mowi , ze z nią też sie nie ,, przytulał ,, czy to mozliwe ? prosze tylko sie nie smiejcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigruniu-ja nie ma i nie miałam męża... xyzed-normalnie jak facet !!!!! wiesz ten brak wiary w moje uczucia czasami wnerwia i bardzo boli-czasami nie wiem juz co mam powiedzieć zrobic zeby w końcu uwierzył ,że go nie zostawię ,nie kopne w 4 litery jak juz bedziemy razem ,Czasami mysle ze to on nie jest pewien swoich uczuc do mnie ,a winę zwala na mnie ,ze to ja go zostawię a nie ze jemu sie znudzi -cięzki temat xyzed -juz ci pisałam że jestes podobny do mojego K ,więc ja do twojej K tez pewnie -szczególnie jak zaczynamy rozmyslac za i przeciw hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem gapa !!!!! az mi wstyd , ze taki fakt nie doczytałam ,. sorry !! to pytanie moje ; czy jego wie/? domyśla sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc mi sie wydaje ze to Nie chodzi o jego uczucia, ja przez jakis czas sluchalam tego iz ,on nie jest pewieN moich uczuc , dzis jest pewieN ale dalej musze czekac , bo teraz z kolei jego zoNa chce miec wlasy dom , wiec oN musi im zapewNic byt , chyba w ich podswiadomosci taka sytuacja im pasuje ! a boli okropnie ,ja cierpie strasznie, najgorzej sie boje tego iz ktoregos dnia on zadecyduje ale nie tak jak mi obieca teraz . z drugiej stroNy mam ochote oddalic sie od Niego , bo Nie chce juz cierpiec , chyba Nigdy w zyciu mNie tak Nie bolalo jak teraz!!!!! pozdrowienia wszystkim i buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala 15 -jako kobieta bardzo Tobie wspolczuje , a dlatego , ze moj M tez obiecywał , tej kobiecie wspolne zycie ! no tak ! jestem na kafe od dwóch lat , i bardzo duze zmiany we mnie zaszly co do kochanek ,. chodż zawsze bylam z kobietami , ale po tylu wymienionych doswiadczeniach , z zonami , kochankami , wiem , ze to co robią , a tak naprawde kłamią! boli jak diabli!,. maż moj ma od tamtej pory amnezje , ale jak sobie odtworze co mowił do mnie , jak ją wtedy,, kochał,, i cuda na patyku , to mnie krew zalewa co do chlopów,. no ale tak jest... nienawidze liczby 3 ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) sc no kurcze,gdyby nie Twoje dziecko ,to bym powiedział ,że jesteś moją K :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry - ludziska piszciie! słonca nie ma , ale to nic,. sc- pozdrawiam cieplutko👄 xzyz- a gdzie sie podziewasz ? aga- dlaczego nie uczestniczysz w dysputach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×