Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość bla bla bla blaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JARECZKA25
jestem na tej stronie pierwszy raz i nie śledze waszych wypowiedzi nie próbuję was osądzać bo nigdy nie wiadomo co się każdemu z nas przydarzy ale czy możecie powiedzieć mia dlaczego jeśteście z mężami czy kochankami jeśli wiecie że jest w ich życie jeszcze inna kobieta??nawet jeśli twierdzą że nic do niej nie czują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JARECZKA25
jestem na tej stronie pierwszy raz i nie śledze waszych wypowiedzi nie próbuję was osądzać bo nigdy nie wiadomo co się każdemu z nas przydarzy ale czy możecie powiedzieć mia dlaczego jeśteście z mężami czy kochankami jeśli wiecie że jest w ich życie jeszcze inna kobieta??nawet jeśli twierdzą że nic do niej nie czują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem młodą kochanką i gdyby mój facet mnie zdradził ze swoją żona napewno bym o tym wiedziała -bo sam by mi powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tyle to chyba nie temat dla ciebie,ale pewnie o zwierzątkach też coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chocbyś nie tylko z niejednego pieca chleb jadła ale nawet zaliczyła 777 kochanków albo żyła 777lat chyba ci sie to nie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Asiu chciałabym się dowiedzieć jak mieć 100% pewność , że mój facet nie zdradził mnie dzisiaj, oczywiście fizycznie.Bo właśnie jest na \"męskiej \" imprezie i się bardzo denerwuję:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym optymistycznym akcentem kończymy tą wymianę zdan :p , nie mam ochoty wdawać się w jakies pyskówki . Miłego wieczoru. dee.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co poniektóre panienki powinny znaleść sobie kochanków albo mężów a nie wtrącać się w jakieś tematy o których nie mają pojęcia.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A tak liczyłam na pomoc, a tu same złośliwości 😭 chyba mu zrobię próbę wannową:-p nie wiem😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka miała rację mi też jest was szkoda,właśnie weszłam na forum a tu same nudziary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było fajnie
myślę że .. dopóki nie przyszłaś/es

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkreta
.....byłam po tej stronie zdradzonej ......nikomu nie zycze tego co przeszlam .....uwierzcie ...to nie jest tak ze z wami kochankami jest namietnie i goraco .....mezczyzni mowia i robia rzeczy, ktore akurat im w danej chwili pasuja ...... teraz umiem ocenic wszytsko bez zlych emocji .....i to nie ja bylam malo namietna, seksowna , goraca , i tak dalej - przeciwnie po urodzeniu dziecka teraz wiem, ze stalam sie piekniejsza bardziej spragniona wszystkiego, moj maz byl poprostu zimnym i glupim draniem poprostu wplatal sie w romams, który go zniszczył pod kazdym wzgledem ale tez slyszalam ze tam jest wspaniale bardziej namietnie i w ogole ........coz mu dzis zostalo po tej takiej "cudownej innnej namietnosci" ........prosze wybaczyc ale nie chce pisac ..... pozdrawiam i prosze aby wszytskie mile panie mlode nie interesowaly sie zonatymi factami , ktorzy mja dzieci - one najbardziej cirpia i przezywaja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkreta
....nie piszac juz o tym jak bardzo mnie niszczyl psychicznie / ale to oczywiscie pozsotaje juz moj problem niestety/ , jak brakuje mi zaufania do ludzi a przede wszystkim do was panowi......zyjecie tak jak wam jst dobrze coz z egoizm ....szkoda zycie jst takie piekne a panowie nie doceniaja ani pań , z którymi sa szczesliwi ani zycia .......szkoda ...byloby by wtedy za pieknie gdyby panowie umieli mowic nie mam cudowna kobiete pzy swoim boku wspniala corke i fantastycznie ulozone zycie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze będą istniały kochanki bo one tak samo jak mężatki mają prawo do miłości.i żadne prośby tu nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra....co innego facet z dorosłymi dziecmi a co innego facet z kilkuletnim dzieckiem, które nie jest w stanie pewnych rzeczy zrozumiec... ja wiem, ze uczucia..blablabla...itp ale rozumu nalezy uzywac--->w kazdej sytuacji co innego kiedy para której nie wyszlo nawet z malym dzieckiem dogaduje sie i zyja jakos osobno, kazdy ma prawo do szczescia przeciez a co innego kiedy dzieja sie jakies rozdzierajace sceny...drogie panie w koncu umiejetnosci SPOSóB rozstania sie mezczyzny z jego przeszloscia takze powinna wam dac do myslenia... takze wybór poprzedniej kobiety powinien o czyms swiadczyc, \"koszula blizsza ciału\"..\"swój do swego ciągnie\" itp...zastanówcie sie laski o czym mówie..bo jesli za zone wybrał w waszym mniemaniu idiotkę nieporadną, to z jakiej racji wy macie byc od niej lepsze? czy az tak \"inne\"? hhmm:) nastepnego partnera wybiera sie niesty bardzo podobnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×